Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 18.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
3 WRONOWSKI RAFAŁ M M30 Banie Mazurskie
4 GRZYBOWSKI MACIEJ M M20 Olsztyn Jem Klopsa
5 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M40 Olsztyn Drużyna Wilka
12 STAŃCZUK MARTA K K30 Olsztyn Team Kopeć
16 NITKIEWICZ BARTOSZ M M30 Olsztyn dziq Team
17 SZLIWIŃSKI PAWEŁ M M30 Pieniężno Pszczółkowski Team
18 PAKIEŁA KRZYSZTOF M M30 Białystok
19 ŁAZICKI TOMASZ M M30 OLSZTYN Fotobudka MamyWas.pl / Falken Running Team
20 MATWIEJCZUK ELIZA K K30 Olsztyn
21 ROPELEWSKI ŁUKASZ M M30 Olsztyn Falken Running Team
22 SUL MARCIN M M30 Olsztyn
23 ABRAMCZYK MARCIN M M40 Olsztyn Yanushe Triathlon Team Olsztyn
24 RADMAN OLGA K K30 Stawiguda Falken
25 LEŚNY ANDRZEJ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
26 KARWACKI SZYMON M M30 Olsztyn DeLaval Runners
27 KARWACKA JOLANTA K K30 Olsztyn DeLaval Runners
28 OTTA MARCIN M M40 Gietrzwałd Drużyna Wilka
29 KUJAWA LUKASZ M M30 Olsztyn Falken
30 WOJDYLO BARBARA K K20 Poznan
31 BIAŁEK JAROSŁAW M M40 Olsztyn Zabiegani Olsztyn
32 NAJDZION ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl
33 OŚKO ADAM M M40 Olsztyn
34 OLSZEWSKI SEBASTIAN M M30 Olsztyn Fizjoterapia Olsztyn
36 KASZUBA MICHAŁ M M30 Olsztyn Lecimy Tutej
37 BARTNIKOWSKI MARCIN M M40 OLSZTYN Team Kopeć
38 BARTNIKOWSKA OLGA K K40 Olsztyn
39 BIELICKA MAGDALENA K K30 Olsztyn
40 BERTEL MARCIN M M30 Olsztyn Fitness Club Sylwetka
41 ŚLEDZIEWSKI CEZARY M M40 Wójtowo URWIS BIEGA
42 DĄBROWSKI ROBERT M M40 Olsztyn
43 GRĄDZKI TOMASZ M M30 Olsztyn DeLaval Runners
44 LIPIŃSKI SEWERYN M M30 Olsztyn sztukawkratke.blox.pl / UWM Olsztyn
45 NIEWDZIĘCZNA BARBARA K K40 Olsztyn Są Wolniejsi
46 SZYMANOWICZ JOANNA K K40 Gietrzwałd WYDZIAŁ NAUK O ŚRODOWISKU UWM
47 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
48 SŁAWIŃSKA ANNA K K30 Iława Rezerwowe Psy
49 STANISŁAWSKA ELIZA K K30 Olsztyn LECIMY TUTEJ
50 ANDRUSZKIEWICZ ANNA K K60 Olsztyn BBLOlsztyn
51 SZYMKÓW DOROTA K K20 Olsztyn
52 KURMIN PAWEŁ M M30 Olsztyn Team Kopeć
53 KOWALEWSKA MONIKA K K30 Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM
54 GRĄDZKA JOANNA K K30 Olsztyn DeLaval Runners
55 WŁODARSKA LIWIA K K30 Maradki Klub Biegacz Mrągowo
56 CAŁKA JACEK M M40 Olsztyn
57 CAŁKA ANETA K K40 Olsztyn
58 DEMBOWSKI MARIUSZ M M30 Lidzbark H+H Polska
59 KŁOS JAN M M50 Olsztyn URWIS BIEGA
60 KULESZA MAŁGORZATA K K50 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
61 KAMIEŃSKI AREK M M30 Łukta
62 HLIWA ŁUKASZ M M30 Olsztyn Drużyna Wilka
63 RYDZANOWSKA ŻANETA K K40 Biskupiec Biskupiec Biega
64 KORWIN- PIOTROWSKA EWA K K40 Olsztyn URWIS BIEGA
65 GIERZ DOROTA K K50 Olsztyn URWIS BIEGA
66 KRZAN ALEKSANDRA K K20 Olsztyn
67 HERMANN TOMASZ M M40 Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn
68 BIAŁECKI SEBASTIAN M M30 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA
69 MIKIELSKI PAWEŁ M M30 Olsztyn
70 TOMCZYK ANNA K K20 Olsztyn
71 CYNTA MACIEJ M M20 Olsztyn
72 ZAJĄC BARTOSZ M M20 Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA
73 CHWIETCZUK PAWEŁ M M30 Dywity PAW300
74 PIETRZAK MICHAŁ M M20 Olsztyn SRTG Olsztyn
75 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M M40 Olsztyn
76 SZCZEPKOWSKI PAWEŁ M M60 warszawa Artequipment Polska
77 KUROPATWA MONIKA K K20 Olsztyn Kuropatwa Team
78 MIKITA MIREK M M50 Olsztyn
79 TUREK DARIUSZ M M50 Olsztyn
80 MAJEWSKI MAREK M M50 Olsztyn Skazani na sukces
81 MIKOŁAJEWSKA ANNA K K30 Olsztyn
82 GRABOWSKI GRZEGORZ M M50 OLSZTYN
83 KACZAN NORBERT M M40 Olsztyh Pszczółkowski Team
84 BEZLAPOWICZ JACEK M M40 Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN
85 BRZÓSKA PRZEMYSŁAW M M20 Olsztyn
86 SOKALSKI BOGDAN M M60 OLSZTYN PRZEM-GRI
87 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA K K30 Olsztyn URWIS BIEGA
88 KRUBA BEATA K K40 Dobre Miasto DeLaval Runners
89 PIECHOTA SŁAWEK M M30 Olsztyn CTS Olsztyn Team
90 KOWALSKI JACEK M M40 Olsztyn Opp
91 BANACH ANDRZEJ M M20 Olsztyn Lecimy Tutej
92 SKUZA LESZEK M M40 Jaroty BBL Olsztyn
93 FOLGA ARTUR M M40 Iława IŁAWA BIEGA
94 BUKOWSKA-PTAK BEATA K K40 Biskupiec Biskupiec Biega
95 DĄBROWSKI PRZEMEK M M30 Barczewo KG TEAM
96 SAR-KACZMARCZYK KATARZYNA K K20 Olsztyn
97 MELLER WOJCIECH M M40 Dywity Drużyna Wilka
98 MELLER JOANNA K K30 Dywity Drużyna Wilka
99 RYBIŃSKI JAROSŁAW M M40 Olsztyn
100 SĘDROWSKI ADAM M M20 Lidzbark Warmiński
101 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ M M40 Olsztyn
102 LENARD DANIEL M M30 Olsztyn ostr Run
103 MACIEJEWSKA JOLANTA K K40 Olsztyn FalkenRunning Team
104 STEMPIŃSKI PAWEŁ M M40 Olsztyn
105 BOGUSZ PIOTR M M20 Olsztyn Kuropatwa Team
106 KOSEK KLAUDIA K K20 Biskupiec
107 KOSEK KATARZYNA K K40 Biskupiec
108 SUŁEK GRZEGORZ M M40 wójtowo Grupa DBK Olsztyn
109 PALUCH SYLWESTER M M20 Dywity GUKS ASY Dywity
110 TAUDUL WIOLETA K K30 Ełk
111 KAZUŁA PAULINA K K20 Olsztyn
112 KOWALCZYK GRZEGORZ M M30 OLSZTYN
113 BRĄGIEL KRZYSZTOF M M30 Olsztyn Road to PB
114 CZAPLICKI PIOTR M M40 Olsztyn Team Kopeć
115 ADAMCZYK MAREK M M30 Czyżówka
116 BORUSZEWSKA KATARZYNA K K20 Morąg
117 OSTROMECKA ANNA K K30 Bartoszyce URWIS BIEGA
118 CIEĆKO ELA K K20 Dobre Miasto Są Wolniejsi
119 DĄBROWSKI PIOTR M M30 Olsztyn
120 KAŁĘDKOWSKA WIKTORIA K K20 Morąg
121 BIELEWICZ MACIEJ M M20 Dobre Miasto
122 BORUSZEWSKI KAMIL M M20 Morąg
123 TUNKIEWICZ SŁAWEK M M50 Olsztyn
124 LIPNICKA KATARZYNA K K30 Ostróda Pszczółkowski Team
125 SZYMAŃSKA EDYTA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
126 MAŁYSZA TOMASZ M M40 Jonkowo Grupa DBK Olsztyn
127 SZCZEPANIAK PIOTR M M50 Olsztyn Drużyna Wilka
128 GRAMS PAULINA K K30 Olsztyn
129 PIETRZAK KORNELIA K K20 Morąg
130 HOLENDER SEBASTIAN M M30 Olsztyn Kuropatwa Team
131 CHUDZIK TOMASZ M M30 Olsztyn CHUDZIKI TEAM
132 KARNACEWICZ MACIEJ M M40 Olsztyn No name
133 WILCZEWSKA MONIKA K K30 Olsztyn
134 BARANOWSKI GRZEGORZ M M40 Nidzica Nidzica Biega
135 BARANOWSKA ALINA K K40 Nidzica Nidzica Biega
136 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN M M60 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
137 KOŁTUN SŁAWOMIR M M30 Olsztyn SKEB Olsztyn
138 STYPINSKI DAREK M M40 Olsztyn Efekt War-Ma
139 BĘBNOWSKI KRYSTIAN M M30 Olsztyn
140 RYBKA RADOSŁAW M M40 ŁUGWAłD
141 BACK KATARZYNA K K20 Olsztyn Falken Running Team
142 GRZYB JAROSŁAW M M30 Olsztyn
143 PARZECKA AGNIESZKA K K30 OLSZTYN Lecimy Tutej
144 SOBIECH MAGDALENA K K20 Olsztyn
145 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA K K30 Gietrzwałd #zaliniametyteam
146 KORNILUK NATALIA K K30 DOBRE MIASTO
147 KACPERSKI WOJTEK M M30 Olsztyn Falken Running Team
148 WRÓBLEWSKI JERZY M M30 Olsztyn
149 PALOWSKA JOANNA K K20 Olsztyn
150 KUBICKI RAFAŁ M M40 Dywity
151 CZARNECKA EWA K K30 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
152 GŁODEK MARCIN M M30 Stężyca DSS ORLĘTA
153 KOWALCZYK BOŻENA K K50 Olsztyn
154 RYDZANOWSKI TOMASZ M M50 Biskupiec Biskupiec Biega Egger
155 KOPEĆ JUSTYNA K K30 Olsztyn
156 CHARUBIN MARIUSZ M M30 Pisz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych
157 DĄBROWSKA ANIA K K30 Olsztyn
158 KACZMARSKI MATEUSZ M M20 Olsztyn Efekt War-Ma
159 KUCZKOWSKI RYSZARD M M50 Kieźliny Drużyna Wilka
160 MACULEWICZ MAREK M M40 Nidzica URWIS BIEGA
161 CIUPIŃSKI JERZY M M60 Olsztyn
162 BOJARSKA ANNA K K30 Olsztyn
163 SZWAJOREK EWELINA K K30 Olsztyn Pszczółkowski Team
164 SKOWRONEK LIDIA K K30 OLSZTYN Są Wolniejsi
165 PACHOLEC STANISŁAW M M60 Garzewo 4 Pszczółkowski team
166 KOSZEWSKI WOJCIECH M M40 Nidzica NIDZICA BIEGA
167 RUDOWSKI DAMIAN M M20 Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
168 LENDZIAN ANIA K K40 Olsztyn
169 KITOWICZ OLA K K20 Olsztyn
170 TARASIEWICZ IRENEUSZ M M50 Wójtowo
171 LISEWSKI KRZYSZTOF M M50 Olsztyn
172 ŚLUSARZ PAULINA K K20 Olsztyn Lecimy Tutej
173 ORŁOWSKI PIOTR M M40 Olsztyn TRI-Dunajek
174 WYPYCH KAMIL M M30 Olsztyn Tri NEGU
175 JAKUBOWSKA KLAUDIA K K20 Olsztyn Pszczółkowski Team
176 MICKIEWICZ ADAM M M40 BISKUPIEC
177 DZIDO EDYTA K K40 Nidzica Nidzica Biega
178 SUDOŁ DARIUSZ M M30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn
179 KOPCZYŃSKI WOJCIECH M M20 Olsztyn
180 MOROZ KATARZYNA K K40 Olsztyn
181 PLISZKA MALGORZATA K K30 Olsztyn PLISZKA BIEGA
182 CYGAŃSKI TOMASZ M M30 Olsztyn
183 KRAWIEC KLAUDIA K K40 Ostróda
184 GOGOLEWSKA ANNA K K40 Stawiguda FORBET RUNNERS
185 SZYMKÓW ANNA K K30 Olsztyn
186 KUTNIK ANNA K K40 Olsztyn wodnyaerobik.pl
187 ZABŁOCKA-KARAŚ ILONA K K30 Olsztyn Brak
188 PROKOPIAK MONIKA K K40 Olsztyn
189 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT M M60 olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN
190 DOBIES AGNIESZKA K K30 Olsztyn
191 MALISZEWSKI JERZY M M50 Jaroty Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
192 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
193 DECYK LESZEK M M60 Stawiguda Team Kopeć
194 GUZIKOWSKA KAMILA K K30 Olsztyn Klub Wysokogórski w Olsztynie
195 PEŚLAK MARZENA K K40 OSTRÓDA
196 SPRAWKA MIRELLA K K40 Olsztyn
197 LABIŃSKI SEBASTIAN M M30 Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu
198 WICHŁACZ JOLA K K20 Olsztyn
199 BOCHNIAK KATARZYNA K K30 Olsztyn Lecimy Tutej
202 SZPENDOWSKI MAREK M M40 Olsztyn Skazani na sukces
203 SZEWCZYK RAFAŁ M M40 Olsztyn SKS
204 GAŁGOWSKI BARTŁOMIEJ M M30 Olsztyn Team Kopeć
205 WASILEWSKA KATARZYNA K K30 Nidzica Nidzica Biega
206 PAPROTNA MARTYNA K K20 Dąbrówno Pszczółkowski Team
207 ZIEJA ANDRZEJ M M30 Olsztyn SKAZANI NA SUKCES
208 INGIELEWICZ MAGDA K K30 BRANIEWO KAZA TEAM
209 FIDURA AGNIESZKA K K40 Braniewo KAZA TEAM
210 FIDURA ALEKSANDRA K K20 Braniewo
211 WIŚNIEWSKI MACIEJ M M40 Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu
212 WYCHOWANIAK MARTA K K30 Płoskinia Braniewianki
213 PRUSIK ARKADIUSZ M M30 Nidzica Nidzica Biega
214 RĘKAWIECKI ROBERT M M40 Olsztyn URWIS BIEGA
215 WARCABA WALDEMAR M M40 Ostróda onemanclub
216 LEMAŃSKI TOMASZ M M20 Olsztyn BRBK - biegli w podatkach
217 SUPRANOWICZ WIOLETTA K K20 Stawiguda BRBK - biegli w podatkach
218 ZIEJA KASIA K K30 Olsztyn SKAZANI NA SUKCES
219 SYMKO JAROSŁAW M M40 Olsztyn DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN
220 SIERZPUTOWSKI MARIUSZ M M50 Olsztyn niezrzeszony
221 KUJAWA PAWEŁ M M30 Biskupiec Pszczółkowski Team
222 PASEMKO ZENON M M50 Olsztyn Mont Blanc Team
223 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF M M30 Olsztyn KAZA team
224 WIĘCKOWSKI JAKUB M M20 Biskupiec Brak
225 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA K K30 Braniewo KAZA TEAM
226 WDOWIAK WOJCIECH M M40 Olsztyn Młynago
227 STĘPIEŃ MARZENA K K40 Olsztyn Morsujący Rowerzyści Olsztyn
228 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M M40 OLSZTYN PRZEM-GRI
229 ZBUTOWICZ ŁUKASZ M M30 Lidzbark Warmiński Klub biegacza Lidzbark Warmiński
230 BŁUDNICKI ADRIAN M M20 Bartoszyce Pszczółkowski Team
231 NARUSZEWICZ OLGA K K30 Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
232 ODOLIŃSKI JACEK M M50 Ostróda Pszczółkowski Team
233 CHEŁCHOWSKA EWA K K20 Olsztyn BRBK - biegli w podatkach
234 MIELĘCKI MACIEJ M M50 Olsztyn
235 WDOWIAK ROBERT M M20 Olsztyn Wdowiak and Friends
236 GAJEWSKI JERZY-PIOTR M M50 Olsztyn Gajówka
237 KACZOROWSKI RYSZARD M M50 Olsztyn Skazani na sukces
238 KACZOROWSKI ROBERT M M20 Olsztyn Skazani na Sukces
239 KIELAK MARCIN M M30 Olsztyn
240 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
241 ĆWIK TOMASZ M M30 olsztyn
243 JANICKA ALEKSANDRA K K30 Olsztyn
244 JANICKI MAREK M M30 Olsztyn
245 DYMEK ADRIAN M M20 Ostróda forBET Runners
246 RAK TOMASZ M M40 Olsztyn Pszczółkowski Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ADAMSKI PATRYK M M20 Giżycko ŁojWiele
BACZEWSKA JUSTYNA K K30 Olsztyn
BILSKI SEBASTIAN M M30 Olsztyn
DANIELEWSKA KATARZYNA K K30 Olsztyn
DĘBSKA ANNA K K30 Tuławki
DOBROWOLSKA EWELINA K K30 Olsztyn
FIDURSKI RAFAŁ M M20 Olsztyn
FILIPCZAK NATALIA K K20 Nasielsk PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
GAWRYŚ KATARZYNA K K30 Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K30 Lublin CITY TRAIL Team
IWAŃSKA SYLWIA K K40 Biskupiec
JEGLIŃSKI IGOR M M30 olsztyn
KACZOROWSKA AGATA K K30 Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM
KACZOROWSKI DOMINIK M M30 Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM
KASPERSKI ARKADIUSZ M M40 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
KĘDZIA MILENA K K20 Olsztyn
KLIMEK RAFAŁ M M20 Olsztyn AZS UWM Olsztyn
KOŁODZIEJSKI MAREK M M40 Stawiguda Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr
KOTLARZ KAROL M M20 Ostrołęka
LENART MIŁOSZ M M50 Kętrzyn Drużyna ML
LEWANDOWSKA MAŁGORZATA K K40 Gietrzwałd
MAŃKOWSKA ANNA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
MEJKA MIROSŁAW M M50 Nowe Miasto Lubawskie
MICHALAK KRZYSZTOF M M30 Ostróda Ostróda Runners
MITRĘGA DARIA K K20 Budyń
MOKWIŃSKI WOJCIECH M M30 Olsztyn
NAJMOWICZ PAWEŁ M M20 Olsztyn TRI NEGU
OLSZEWSKA BEATA K K30 Pasym
ORDOWSKA ELWIRA K K20 Olsztyn ŁojWiele
OSTASZEWSKA AGATA K K30 Nidzica
PAWŁOWSKA DOROTA K K30 KURZĘTNIK Zamek Kurzętnik
PEŚLAK KAMILA K K30 Ostróda
PŁOTAST MAREK M M40 Reszel Dzikie Życie Run Team
PODLEWSKA ANNA K K30 OLSZTYN Fitness Club Sylwetka
PODLEWSKI TOMASZ M M40 olsztyn Fitness Club Sylwetka
POTKAJ MARCIN M M40 Ostróda Ostróda Runners
PRONOBIS BEATA K K40 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA
PRUSIK ANDRZEJ M M50 olsztyn
RATUSZYŃSKA KASIA K K40 Olsztyn URWIS BIEGA
ROSZYŃSKI PAWEŁ M M30 Braniewo Pszczółkowski Team
SĘDROWSKI ADAM M M20 Lidzbark Warmiński
SIENIAKOWSKA MARLENA K K30 Olsztyn
SIERZPUTOWSKI RAFAŁ M M30 Olsztyn Dobra Energia MPEC Olsztyn
STĘPIEŃ MARZENA K K40 Olsztyn Morsujący rowerzyści Olsztyn
SYCHOWICZ ANNA K K20 Bartoszyce
SZARKO MACIEJ M M40 Elbląg
SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA K K40 Pasym
TANAJEWSKI ADAM M M50 Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS
TEŚCIAK TESTOWE M M20 Test
TURALSKA MAŁGORZATA K K50 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn
WALKIEWICZ JOANNA K K40 olsztyn
WEJKUĆ DAWID M M20 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
WOLFF MARCIN M M40 Olsztyn Michelin
ZAPOLSKA ALEKSANDRA K K30 Olsztyn Są wolniejsi