Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Warszawa

  • 17.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
2 ŚWIRGOŃ ADAM M M20 Lublin TrenerBiegania.pl
5 ORZEŁ MICHAŁ M M30 Lublin Adidas Runners Warsaw / Stay Insane
6 ROZMIANIEC PAWEŁ M M30 Olsztyn
11 PARSZCZYŃSKA IZABELA K K30 Warszawa adidas Runners Warsaw
16 KIERA SZYMON M M40 Chorzów
17 SZEWCZYK MAREK M M50 Warszawa Face Nordic Walking Team
18 SZEWCZYK AGNIESZKA K K40 Warszawa Face Nordic Walking Team
19 DANIELEK EWA K K30 Bydgoszcz REEBOK RUN CREW
20 CHMIEL PRZEMYSŁAW M M40 Warszawa Albatrosy
21 CIEPLIŃSKA WIOLETTA K K40 Warszawa Naprzód Młociny
22 OKRÓJ DAWID M M30 GDAŃSK DEAF RUNNING
23 KUNC OLIVER M M20 Warszawa WITC
24 KOWALCZYK BOGDAN M M50 Warszawa
25 TERESZCZUK ALEKSANDRA K K20 Lublin T-Team
26 GRAB PAWEŁ M M20 Lublin
27 PIOTROWICZ SŁAWOMIR M M30 Raciąż
28 MURAWSKI MICHAL M M30 Warszawa
29 DĄBROWSKI MICHAŁ M M30 Kobyłka Nasuczaj
30 POPŁAWSKI KRZYSIEK M M40 Warszawa Reebok Run Crew
31 ŁUKASZEWSKI DARIUSZ M M30 Warszawa DAMS TEAM
32 BRZOZOWSKI ARTUR M M50 Warszawa
33 PERCHALUK MAGDALENA K K30 Warszawa Entre.pl TEAM
34 BAKALARSKA MARIOLA K K50 Warszawa Warsaw Run Club
35 WASZCZAK AGATA K K20 Warszawa
36 WASZCZAK BARTOSZ M M30 Warszawa
37 BEDNAREK RAFAŁ M M50 Poznań Forest Runners
38 PYPŁACZ KRYSTIAN M M40 Minoga FMW Runners
39 RĄCZKOWSKI ADAM M M30 Warszawa MYKK
40 MARCZYK JERZY PAWEŁ M M60 Warszawa Face Nordic Walking Team
41 GLIŃSKI PAWEŁ M M40 Ząbki
42 GRUDZIŃSKI MACIEJ M M30 Dobierzyn Portofino*** Włocławek
43 PRZYWOŹNY PAWEŁ M M20 Piastów RBS Running Team
44 DOMAGAŁA MARIUSZ M M20 Warszawa RBS Running Team
45 MELSKA KAROLINA K K30 Warszawa
46 IWANIUK JOANNA K K40 Warszawa
47 ROSTWOROWSKI JERZY M M30 Warszawa
48 DĄBROWSKI ANDRZEJ M M50 Kobyłka Ostatnia prosta
49 ŻEBROWSKA ANNA K K30 Warszawa T-Team
50 CHARLEJ IRENEUSZ M M40 Mierzyn WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
51 PYTEL ANNA K K30 Kosewko
52 SINIARSKA PAULINA K K20 Warszawa
53 MEJKA MAŁGORZATA K K30 Lubawa
54 ZAWADZKA MAGDALENA K K30 Warszawa AKS Polonia Warszawa
55 ŚMIETANKA PIOTR M M40 KOBYŁKA
56 ISASI-KURAN, AGATA K K40 Marki Markowi Biegacze
57 DOROŻAŁA MIKOŁAJ M M30 Warszawa
58 PUSZCZYŃSKA MAGDALENA K K20 Warszawa
59 STĘPIEŃ DOROTA K K30 Warszawa Im szybciej tym szybciej
60 NERĆ GRZEGORZ M M30 Warszawa
61 MATUSZEWSKI ŁUKASZ M M30 ZĄBKI SBRT Warszawa
62 DETTLAFF PATRYCJA K K30 Wilcza Góra Dream Run
63 ORLICKA ANETTA K K40 Jabłonna
64 PIOTROWSKA ANNA K K40 Nadarzyn
65 TOMASZEWSKA MARIOLA K K50 Warszawa Face Nordic Walking Team
66 KRZEMIŃSKA MONIKA K K40 Leszno k. Błonia
67 BIAŁOSZEWSKA ANNA K K50 Warszawa
68 PASZEK KRYSTYNA K K50 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki
69 DERMAŃSKA MARTA K K30 Warszawa
70 SOKOŁOWSKI ARTUR M M40 Otwock Team Zabiegane Dni
71 BRZUSZKIEWICZ MICHAŁ M M30 Warszawa Nationale-Nederlanden
72 RUDO JAKUB M M20 Łochów PGB Sportowa Paczka
73 FRĄCKIEWICZ DARIUSZ M M40 warszawa Biegam na Tarchominie
74 KALUKIEWICZ AMELIA K K40 Słupno MYKK
75 KIELEWICZ KAZIMIERZ M M60 Radom
76 DOBRZYŃSKA AGNIESZKA MAŁGORZATA K K30 Izabelin DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
77 POLKOWSKA-SOWA JOANNA K K20 Warszawa
78 SOWA TOMASZ M M20 Warszawa
79 JURKOWSKA IRENA K K60 Warszawa
80 GAWLIK ARKADIUSZ M M40 Warszawa Biegam Na Tarchominie
81 WILK MAGDALENA K K40 Warszawa Team Zabiegane Dni
82 WYKRĘT KRZYSZTOF M M50 Brwinów Brwinów
83 KROSZKA BEATA K K40 Warszawa
84 WOJCIECHOWSKA SYLWIA K K30 Warszawa innogy runners
85 LULA MAGDALENA K K30 Warszawa PWPW S.A.
86 OLCZYK KATARZYNA K K50 Piaseczno PWPW S.A.
87 TARASZEWSKA PAULINA K K20 Ostrołęka Reebok Run Crew
88 SZPIL MACIEJ M M30 Warszawa MYKK
89 KROSZKA KRZYSZTOF M M40 Warszawa
90 KOSMAN MAŁGORZATA K K50 Warszawa Team i-Sport
91 BEZUCH MICHAŁ M M20 Warszawa
92 KAŹMIERCZAK PATRYK M M30 Warszawa RSWF Jutrznia
93 RZEPKA MIREK M M50 warszawa Brygada PORAJÓW
94 BERNAT MATEUSZ M M30 Warszawa
95 PACIOREK PAWEŁ M M30 Marki
96 KLUF ZDZISŁAW M M60 Bełchatów amator
97 CHOLEWIŃSKI MICHAŁ M M30 Otwock
98 MACIOPA MICHAŁ M M40 warszawa Naprzód Młociny
99 SIKORSKI BOGUMIŁ M M30 Łomianki
100 CIEŚLAR RAFAŁ M M30 Warszawa Bielsko-Biała
101 GŁOGOWSKI PIOTR M M40 Warszawa Naprzód Młociny
102 KUNKA PIOTR M M30 Jakubów Team ZabieganeDni
103 WNOROWSKA MAGDALENA K K40 Łomianki
104 GIERAK KRIS M M30 Warszawa BZWBK RUNNERS TEAM
105 KĘPIŃSKA KAMILA K K30 Warszawa Kamyk Biega
106 BORKOWSKA BOŻENA K K50 WARSZAWA Trucht Tarchomin Team
107 ZGODA MATEUSZ M M20 Warszawa Naprzód Młociny
108 DYMEL ANDRZEJ M M60 WARSZAWA Markowi Biegacze
109 SADURA MICHAŁ M M30 Opole Lubelskie Biegnij z Proservice
110 DELA EDWARD M M60 Warszawa KB Ergo
111 CIOK PRZEMYSŁAW M M30 Warszawa Biegnij z ProService
112 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K K40 Warszawa Trucht Tarchomin Team / Liga Starszych Dżentelmenów
113 MARKOWSKA OKTAWIA K K30 Malbork KS STASZEWSCY
114 JAWORSKI ARKADIUSZ M M30 Izabelin
115 GOZDEK RADEK M M40 Warszawa Trucht Tarchomin Team / Liga Starszych Dżentelmenów
116 MURASZEW - DĄBROWSKA KATARZYNA K K40 Warszawa Dzikie Skrzydło
117 SADKOWSKA MAGDALENA K K30 Piaseczno
118 GOGOL TOMASZ M M20 Warszawa
119 GOGOL URSZULA K K20 Warszawa
120 CYMBORSKA JOLANTA K K30 Warszawa Warsaw Run Club
121 ŁĘCKI PAWEŁ M M20 Żyrardów Żyrundowianin biega
122 CEGLAREK MAREK M M20 Warszawa PWPW
123 WASILEWSKA JOANNA K K40 Dziekanów Polski Łomiankowska Grupa Biegowa
124 WASILEWSKI ADAM M M40 warszawa Łomiankowska Grupa Biegowa
125 STRANKOWSKA KATARZYNA K K20 Węgrów
126 KALINIAK MICHAŁ M M20 Warszawa SMI
127 PRZYCHODZIEŃ PAWEŁ M M20 Warszawa
128 SMOLIK MATEUSZ M M20 Warszawa
129 MIŃKOWSKI TOMASZ M M40 Pruszków
130 MILEWSKI MATEUSZ M M30 Mrozy będzie dobrze albo niedobrze
131 IDZIKOWSKA ANNA K K40 Józefów
132 TYLUTKI KINGA K K30 Warszawa Multimedia Runners Puławy
133 SKRZYŃSKI PIOTR M M30 Mrozy Olimpia Latowicz
134 POSTUPALSKI PAWEL M M40 Warszawa
135 STAŃCZUK WOJCIECH M M40 Warszawa entim.pl
136 KURPETA ALINA K K30 Warszawa bbkts
137 MAKSYMOWICZ MARCIN M M40 Góraszka Team Zabiegane Dni
138 MATERA MARTYNA K K30 Warszawa
139 PIECZARKA WOJCIECH M M30 Łomianki
140 POPŁAWSKI MARCIN M M30 Warszawa
141 GAWLIK JUSTYNA K K20 Ciechanów RunnersClub.pl
142 MARSZAŁEK IZABELA K K30 Warszawa EnterAir RunnersClub
143 MARSZAŁEK MARCIN M M30 Warszawa
144 WOCH KRZYSZTOF M M30 Łomianki WIDŁOROGI
145 KOPCIŃSKA NATALIA K K20 Warszawa
146 WOJTUŃ MONIKA K K20 Warszawa
147 TOMCZAK-BEDNARZ AGNIESZKA K K40 Warszawa
148 TREVOR ARRON M M40 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
149 OCHAB JANUSZ M M40 Warszawa
150 SADOWSKA JUSTYNA K K40 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek
151 KACZOR RENATA K K40 Warszawa 1970
152 KARASZEWSKI GRZEGORZ M M40 Legionowo Serock Biega z Hotelem Narvil
153 OLCZAK JANUSZ M M50 Warszawa
154 OZGA ANNA K K20 WARSZAWA
155 KUSY MARCIN M M40 Warszawa
156 WIŚNIEWSKA MARTA K K30 Warszawa
157 BRZOZOWSKI TOMASZ M M20 Czarna
158 ŁĘGOCKI MARCIN M M20 Żakowice Pietrzyk Running Team
159 SMOCZYK MIROSŁAWA K K40 Warszawa
160 STEĆ MARIUSZ M M40 Legionowo
161 DŁUGOSZ WIOLETA K K30 Warszawa
162 LEPIESZKIEWICZ NATALIA K K30 Warszawa
163 KOCHMAŃSKI TOMASZ M M40 Warszawa
164 KAŹMIERSKI JANUSZ M M60 Warszawa DA SIĘ
165 SŁOTWIŃSKI KONRAD M M20 Warszawa
166 WIELOGORSKA NATALIA K K30 warszawa Dream Run
167 MŁYŃSKI MARIUSZ M M20 Warszawa
168 LARECKA HANNA K K20 Warszawa
169 KAMIŃSKA ANGELIKA K K30 WARSZAWA SIOSTRY BIEGAJĄ
170 PAZIEWSKI ANDRZEJ M M40 Warszawa
171 STEĆ JOANNA K K40 Legionowo
172 MOSZKOWICZ EUGENIUSZ M M60 Warszawa Kondycja
173 HULANICKA IRINA K K60 WARSZAWA Goggle Team
174 HULANICKI ANDRZEJ M M60 WARSZAWA Goggle Team
175 BRZĘCZEK IZABELA K K40 Józefosław
176 KURBIEL-SYROCKA ALEKSANDRA K K20 Warszawa
177 KRYŃSKA ANNA K K30 Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems
178 KACZMAREK KATARZYNA K K30 Warszawa RozpędzOna
179 KIRKIEWICZ KACPER M M20 Warszawa Adidas Runners Warsaw
180 KWIATKOWSKI DAMIAN M M20 Wyszków
181 ZIÓŁKOWSKA EWELINA K K30 Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems
182 KOWALSKA AGATA K K30 Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems
183 WARZECHA IWONA K K30 Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems
184 KUŁAKOWSKA KATARZYNA K K30 Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems
185 SUCHMIEL KAROLINA K K30 Radom
186 DYMOWSKA DOROTA K K30 Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems
187 SZEWCZYK ANNA K K30 Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems
188 MARCHLIK MARZENA K K30 Warszawa
189 KASICA MACIEJ M M20 Warszawa
190 KRAJNIK JONATAN M M20 Brwinów Brwinów Biega
191 SYROCKI MICHAŁ M M30 Warszawa
192 RZYMOWSKA KRYSTYNA K K40 Warszawa
193 BUDEK JOANNA K K40 Warszawa RozpędzOna
194 GAJEWIAK PIOTR M M30 Warszawa enter air Runners Club
195 GOLIASZ PAWEŁ M M40 Warszawa BIEGAM I JUŻ
196 JULIKOWSKI KAROL M M30 Piaseczno Off-Road Runners Benefit Systems
197 JAZŁOCKI ŁUAKSZ M M30 Warszawa TWDW
198 KULMA OLGA K K20 Błonie Off-Road Runners Benefit Systems
199 LULA RADOSŁAW M M40 Warszawa
200 SMOLIŃSKA KATARZYNA K K30 warszawa
201 SZAFRAŃSKA ALEKSANDRA K K20 Warszawa Rozbiegany Piastów
202 ŚLUSARCZYK KATARZYNA K K20 Warszawa OK!Sport
203 LISIEWSKI MACIEJ M M30 Warszawa
204 KOLON RADOSŁAW M M30 Serock
205 MIĘGOĆ ALEKSANDRA K K20 Wieliszew
206 STASZAK ZIEMOWIT M M30 Poznań gRUNwald Team Poznań
207 KUŁAKOWSKI PAWEŁ M M30 Warszawa
208 WIELGUS ALINA K K20 Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems
209 KONATOWSKI BARTOSZ M M20 Warszawa Biokod Karrots
210 NOWICKI DOMINIK M M30 Warszawa Biokod Karrots
211 CHĘSIAK MARCIN M M20 Ostroszowice Off-Road Runners Benefit Systems
212 SIEMBAB JOANNA K K30 Halinów FIGLARZE
213 GURDZIEL MALGORZATA K K40 Warszawa
214 WASILEWSKI SŁAWOMIR M M60 Warszawa PASJA Nordic Walking
215 OGROCKA AGNIESZKA K K30 Warszawa MRR/Adidas Runners Warsaw
216 JASTRZĘBSKI JAKUB M M30 Warszawa ITmagination
217 PRĘDKI MARCIN M M30 Warszawa BRYGADA PORAJOW
218 KNOSOWSKI SŁAWOMIR M M40 Warszawa KNOSKI TEAM
219 KNOSOWSKA SYLWIA K K40 Warszawa KNOSKI TEAM
220 DYBIZBAŃSKI MARIUSZ M M30 Warszawa KS Wolni
221 GRODZKA KATARZYNA K K30 Warszawa KS Wolni
222 ŻYWEK TERESA K K60 WARSZAWA Tripower.pl
223 SKWARK KRZYSZTOF M M30 Warszawa Polonia Warszawa MTB
224 PIENIĄŻEK LESZEK M M50 WARSZAWA Ortoreh Team
225 KOSSAKOWSKA JOANNA K K30 GRODZISK MAZOWIECKI strefa fit team
226 CZECHOSKI TOMASZ M M30 Warszawa
227 GUGLAS MARIUSZ M M50 sulejówek
228 KRYGIER KRZYSZTOF M M20 Świnice Warckie Spieszsiepowoli.pl
229 KRYGIER BEATA K K20 Łódź spieszsiepowoli.pl
230 KUCIŃSKA MAGDALENA K K30 Warszawa-Wesoła
231 MADY ANNA K K30 Warszawa
232 KURAN-PUSZKARSKA AGNIESZKA K K30 Konstancin Jeziorna
233 FABROWICZ KATARZYNA K K40 WARSZAWA
234 KRYPA JAN M M60 Warszawa Fundacja LOTTO
235 KAMIŃSKI STANISŁAW M M60 NADARZYN GOS Nadarzyn
236 MASŁOWSKI MICHAŁ M M30 Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB
237 PNIEWSKA EDYTA K K40 Warszawa Adidas Runners Warsaw
238 PRĘDKI WALDEMAR M M60 Warszawa
239 KARPIŁOWSKI BARTOSZ M M40 Warszawa Vicious Circle
240 GMURCZYK ANIA K K30 Warszawa
241 ELMOLA HAMEDA M M40 Warszawa SBRT Warszawa
242 BARWICKI JACEK M M30 Warszawa
243 CABAJ PAWEŁ M M40 Warszawa Nationale-Nederlanden
244 MAZUR PIOTR M M30 Warszawa
245 RYCHNOWSKI MICHAŁ M M30 Halinów FIGLARZE
246 SŁODOWNIK RENATA K K50 Warszawa
247 ZIELIŃSKA BEATA K K30 Piastów WPRunning
248 JAKUBCZYK EDYTA K K30 Pułtusk
249 WRÓBEL PAULINA K K20 Grodzisk Mazowiecki BBKTS
250 KOSIERADZKI ERYK M M20 Warszawa TOFINKOWO
251 NORKOWSKA ALEKSANDRA K K40 Warszawa Orange Polska
252 NURZYŃSKI MARCIN M M40 Warszawa TEAM Zabieganedni
253 STASIAK GRAŻYNA K K50 Izabelin
254 REDA KINGA K K20 Wieliszew The runner project/ Wieliszew Heron Team
255 KARWOWSKI WOJCIECH M M20 Łuków
256 BIERNACKA KASIA K K30 Warszawa
257 CICHOWICZ JERZY M M60 Warszawa
258 PAWLAK RAFAŁ M M20 Soboklęszcz
259 ORZEŁ WOJCIECH M M40 Warszawa
260 WOJTOWICZ PIOTR M M40 WARSZAWA
261 MODRZEJEWSKI PIOTR M M20 Warszawa
262 PAWLIK MARTA K K30 Warszawa
263 GOLEBIEWSKI LUKASZ M M40 warszawa
264 KLIMKOWICZ JOANNA K K20 Lublin
265 KALIŃSKA SYLWIA K K20 Żyrardów Brud Ekipa
266 MARZANTOWICZ KATARZYNA K K30 Warszawa
267 CYWIŃSKI MARCIN M M20 Warszawa LiTTr
268 MARYSZCZAK ADAM M M30 Warszawa
269 ANTOLIK ANETA K K20 Warszawa RozpędzOna
270 KUROWSKI MACIEJ M M30 WARSZAWA Nationale-Nederlanden
271 MAKSYMOWICZ KATARZYNA K K30 Góraszka Team Zabiegane Dni
272 MISIAK MARIUSZ M M30 Siedlce
273 JANICKA ELŻBIETA K K40 Warszawa
274 ORZECH ANNA K K30 Warszawa
275 SUROWIECKI MILOSZ M M30 Warszawa
276 WIGLUSZ MARCIN M M30 Warszawa
277 SKOWROŃSKI BARTOSZ M M20 Stanisławów Drugi
278 PIOTROWSKA EDYTA K K40 Warszawa
279 DĄBROWSKI SEBASTIAN M M40 Karczew Adidas Runners Warsaw
280 MASZEWSKA AGNIESZKA K K40 WARSZAWA Naprzód Młociny
281 WOLAK JAROSŁAW M M40 Łódź mBank
282 CZAPLA EDYTA K K20 Stara Blotnica
283 ZIELIŃSKA-SŁOWIK PAULINA K K30 Warszawa mBank
284 WALAC JACEK M M30 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
285 FILIPIAK SEBASTIAN M M20 Warszawa Team Draczyński
286 STAŃCZYK KAROLINA K K40 Warsaw Dream Run
287 MALISZEWSKA ALICJA K K40 Łomianki motointegrator
288 ZAJĄC ROBERT M M40 Ząbki Orange Polska
289 ROSZKOWSKA-KAZAŁA MAŁGORZATA K K40 Warszawa Adidas Runners Warsaw
290 ZORII KINGA K K20 Warszawa
291 GRACZYK MARTYNA K K20 Nowa Iwiczna
292 WILK GRZEGORZ M M40 Warszawa
293 KĄDZIOŁKA BEATA K K30 Warszawa FMW Runners
294 KRÓL GRZEGORZ M M40 Warszawa adidas Poland
295 KURDYNOWSKA MARLENA K K30 Warszawa
296 PANEK DAMIAN M M20 Warszawa
297 ŁOGINOW ANNA K K30 Zakroczym
298 KORCZYKOWSKI ARTUR M M50 Brwinów
299 STOCHMALSKI PIOTR M M20 Chodel Adidas Runners Warsaw
300 ZHANG LIYING K K30 WARSAW
301 SAMOĆ BARBARA K K40 Warszawa Team ZabieganeDni
302 WRÓBLEWSKA JOANNA K K60 Warszawa Lasek Bielański Team
303 SZEPIETOWSKA EDYTA K K40 WARSZAWA Adidas Runners Warsaw
304 TKACZYK ŁUKASZ M M20 Warszawa COAS
305 WIERBIŁOWICZ DARIUSZ M M40 Warszawa
306 WOŹNICKI PAWEŁ M M20 Węgrów AKTYWNI WĘGRÓW
307 MAZEK EMILIA K K20 Garwolin Sklep Biegacza Running Team
308 WŁODARCZYK AGATA K K30 Warszawa RozpędzOna
309 BARANOWSKI DARIUSZ M M20 Wiskitki
310 NIEDZWIEDZKI PIOTR M M40 Warsaw
311 ZIELIŃSKI JACEK M M40 Piastów Biegnij z ProService
312 BURCZYŃSKA BEATA K K40 Warszawa RozpędzOna
313 SACEWICZ MICHAŁ M M40 Warszawa SMI
314 SZCZUROWSKA ALEKSANDRA K K30 Zakroczym
315 KRAWCZYK AGNIESZKA K K30 Warszawa
316 ANASIŃSKA ELWIRA K K20 Warszawa
317 ZAWIERUCHA LESZEK M M40 Warszawa Nationale-Nederlanden
318 JUNG ELA K K30 Warszawa
319 SKŁODOWSKI RAFAŁ M M40 Warszawa
320 BRYK EWELINA K K30 Warszawa
321 KACZYŃSKI MARCIN M M20 Warszawa
322 SARNECKI KONRAD M M30 Warszawa Nationale-Nederlanden
323 KRAWCZYK PRZEMYSŁAW M M30 Warszawa
324 MAZUR ROBERT M M50 Warszawa
325 MAŚLANKA JUSTYNA K K30 Milanówek Strefa Fit Team
326 STOLARSKI RAFAŁ M M40 Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN
327 KRUPICKI KAMIL M M20 Węgrów
328 TATARATA PAWEŁ M M30 Warszawa Training Lab
329 WIERCIŃSKA MARZENA K K40 Warszawa SBRT Warszawa
330 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ M M40 Warszawa Adidas Runners Warsaw
331 SOKOŁOWSKI KAMIL K K30 Chrzęsne
332 WIŚNIEWSKI DOMINIK M M30 Wola Aleksandra
333 MATYSKIEL KRZYSZTOF M M40 Warszawa Albatrosy
334 KAMIŃSKI ARTUR M M20 Warszawa
335 CISZEWSKI KRZYSZTOF M M30 Węgrów
336 WASILCZYK TOMASZ M M20 Ełk
337 ŁABA PIOTR M M40 Zielonka
338 WALCZAK DANIEL M M20 Warszawa Adidas runners
339 DZIEPAK PIOTR M M30 Wola Mrokowska 1 BLTr
340 SAWICKA ANNA K K30 Warszawa Dream Run
341 TALAJKO DOROTA K K40 Warszawa
342 DZYR JOANNA K K20 Łomianki Adidas Runners Warsaw
343 BORZĄDEK ALEKSANDRA K K20 Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club
344 CIESIELSKI PIOTR M M20 Ciechanów
345 BEDNARSKA JOLANTA K K30 Tarnobrzeg
346 OSTROWSKI MARCIN M M30 WARSZAWA PZU Sport Team
347 ZAJCHOWSKI PIOTR M M30 Jedlicze
348 ŁABĘDZKI KONRAD M M30 Warszawa Adidas Runners Warsaw
349 ŚWISTAK ILONA K K30 WARSZAWA GET RUN
350 ROMANOWSKA MAGDALENA K K20 Warszawa
351 ZŁOTNICKA AGATA K K30 Warszawa
352 DUNDER DOROTA K K20 Warszawa
353 KAIM IGNACY M M20 Warszawa LiTT
354 KALETA PIOTR M M40 Warszawa FC FANGA
355 ŚWIEŻYŃSKI DOMINIK M M30 Warszawa
356 PYSZEL FLORIAN M M20 Mińsk Mazowiecki Świat Okiem Biegacza
357 MATEŃKA PIOTR M M40 Warszawa Fight Club FANGA
358 NASIEROWSKI JAKUB M M20 Warszawa Nationale-Nederlanden
359 CHU PHAM XUAN HIEU M M30 Warszawa Nationale-Nederlanden
360 SZEWCZYK MARCIN M M40 Warszawa Nationale-Nederlanden
361 GORALSKI ROMAN M M40 Stare Babice Stare Babice Biegaja
362 GIZA PAWEŁ M M40 Warszawa Nationale-Nederlanden
363 ODROWĄŻ-PETRYKOWSKA MARIA K K30 Warszawa Nationale-Nederlanden
364 KRZEWSKI PIOTR M M30 Dębe Wielkie MKB Dreptak
365 NOWAK TOMASZ M M30 Przeworsk
366 GALIMSKI MARCIN M M20 Ząbki
367 GOŁĄB GRZEGORZ M M50 Warszawa
368 CZERWIŃSKI WOJCIECH M M20 Ciechanów
369 KALBARCZYK ADRIANA K K20 Warszawa adidas Runners Warsaw
370 WOJCICKI WOJCIECH M M20 Warszawa
371 GŁODOWSKI MICHAŁ M M20 warszawa
372 SZPYT JERZY M M30 Warszawa
373 MICHALSKI ROBERT M M30 Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli
374 RĘBIŚ WIESŁAW M M20 Szydłowo
375 PEPŁOŃSKI DAMIAN M M20 Nowy dwór mazowiecki Deutsche bank marathon team
376 ZIÓŁKOWSKA MAGDA K K30 Warszawa
377 NOWAK TOMASZ M M20 Pruszków Biokod Karrots
378 GRUZD ANNA K K40 Warszawa Trucht Tarchomin Team/Rozpędzona
379 ROMANOWSKA MARTA K K30 Warszawa
380 GŁĘBOCKA-ROSZCZYK JOANNA K K30 Warszawa Razem dla Bielan
381 ZIELIŃSKI PIOTR M M30 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
382 NIEBUDEK CEZARY M M30 Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
383 KWASOWIEC ANDRZEJ M M40 Warszawa Nationale-Nederlanden
384 BRZEZINA JOZEF MACIEJ M M50 Sochaczew chodzezkijami.pl
385 MARCZAK GRAŻYNA K K60 WARSZAWA Leczo Team
386 DYMEK JUSTYNA K K40 Warszawa
387 JAWORSKA WIOLETA K K20 Zwoleń Adidas Runners Warsaw
388 LISOWSKI PIOTR M M40 Mińsk Mazowiecki Biegnij Z ProService
389 CZYŻ MACIEJ M M20 Sulejówek UKS Herkules Sulejówek
390 SZYMANOWSKA ALEKSANDRA K K20 Sulejówek UKS Herkules Sulejówek
391 ZUBELEWICZ ANNA K K30 Warszawa Biegam z I Love Fitness
392 KARASEK DAGMARA K K30 Stadtallendorf
393 JERUZALSKI KAMIL M M30 Warszawa
394 KARASEK PIOTR M M30 Stadtallendorf
395 MAZUR JAROSŁAW M M20 Firlej
396 GROSZYK JAN M M40 Warszawa
397 KUCZYŃSKI PRZEMYSŁAW M M20 Warszawa
398 MALINOWSKA MARTA K K30 Warszawa
399 WOJDA JAKUB M M30 Łowicz
400 MADEJAK SYLWIA K K40 Józefów Żórawski Team
401 BOGUCKA ANNA K K40 Warszawa RozpędzOne
402 ZALESKI-EJGIERD PATRYK M M30 Nowy Dwór Maz. SOL3
403 BALCEWICZ ALFRED M M20 Warszawa Biegnij z ProService
404 OLEJNIK TOMASZ M M40 Łomianki Run Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa
405 DYDERSKA MONIKA K K30 Warszawa Nationale Nederlanden
406 ŻOCHOWSKI DANIEL M M20 Warszawa Żórawski Team
407 KAZIOR-GRĄBCZEWSKA MARTA K K30 Warszawa pentax@pl
408 WITKOWSKA DARIA K K20 Czosnów
409 WYSOCKA MAGDA K K20 Nowe Lipki
410 GAWROŃSKI MARCIN M M30 Jarosław
411 CICHOCKI PIOTR M M40 Warsaw
412 MAKAREWICZ WIKTOR M M30 Warszawa Kudłate Makarony
413 GUMIENIAK PIOTR M M30 Warszawa Nationale-Nederlanden
414 WOJCIECHOWSKA JOANNA K K30 Warszawa Nationale-Nederlanden
415 DUDA TOMASZ M M30 Lublin Race Fighter
416 DĄBROWSKA KLAUDIA K K20 Karczew Adidas Runners Warsaw
417 PAWLIK TOMASZ M M30 Warszawa JB Warsaw
418 STAJNIAK MICHAŁ M M20 Warszawa Smashing Pąpkins / Fall Into Swimrun
419 JANCEWICZ RAFAŁ M M30 Bąków
420 RYŚ PAWEŁ M M30 Warszawa
421 GAWRYŚ MARCELI M M30 Józefów Cwałujące żółwie
422 MECHELEWSKI BARTŁOMIEJ M M40 Warszawa Nationale-Nederlanden
423 MRÓZ GABRIELA K K20 Jedlicze KKB Mosir Krosno
424 GAUR VINEET M M30 Warszawa
425 OMIELAN WOJCIECH M M20 Ełk
426 PAWŁOWSKA MILENA K K20 Warszawa Deutsche Bank Maraton Team
427 JOSYPENKO JĘDRZEJ M M30 Warszawa DREAM RUN
428 JOSYPENKO BOŻENA K K40 Warszawa DREAM RUN
429 DĄBROWSKI PIOTR M M50 Warszawa SBBP Łosie
430 RACKI TOMASZ M M20 Warszawa
431 KOWALCZYK AGNIESZKA K K30 LESZNO adidas Runners Warsaw
432 LURZYŃSKI ZBIGNIEW M M30 Warszawa
433 KIESZEK TADEUSZ M M60 LESZNO K/ W-WY Dystans Leszno
434 KOWALCZYK ADAM M M30 Leszno adidas Runners Warsaw
435 STRĄG KRZYSZTOF M M30 Warszawa
436 KOSTRZEWA MICHAŁ M M30 Radom
437 TUSZKIEWICZ RADEK M M40 Tomaszowice Lublin Biega
438 BZOWSKI ANDRZEJ M M20 Łęczna
439 KOLAT AGNIESZKA K K40 Warszawa
440 NEJFELD HANNA K K40 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
441 GRABARSKA LIDKA K K30 Warszawa Uciekam więc biegne
442 CYBULSKI MATEUSZ M M20 Ełk
443 PIWKO DAMIAN M M20 Duczki PIWKO RUN TEAM
444 KONWA RAFAŁ M M40 Warszawa ProService Agent Transferowy
445 MARYSZCZAK MACIEJ M M30 Dębe Wielkie SBRT Warszawa
446 SĘDEK SYLWIA K K30 Warszawa
447 MUSIAŁ PAWEŁ M M40 WARSZAWA adidas Runners Warsaw
448 ŚLIWA KRZYSZTOF M M30 Warszawa Naprzód Młociny
449 KALBARCZYK WOJTEK M M30 Warszawa Adidas Runners Warsaw
450 KARÓLKOWSKI ARTUR M M40 Warszawa SBRT Warszawa
451 SKRZĘTA IWONA K K40 Warszawa
452 KARÓLKOWSKA MONIKA K K30 Warszawa SBRT Warszawa
453 TURCZYŃSKI BARTLOMIEJ M M30 Górki Klub Sportowy Tae
454 SZABLOWSKA KATARZYNA K K20 Warszawa
455 KRÓL PIOTR M M30 Warszawa DENTALKING.EU
456 GÓRSKA WERONIKA K K20 Malbork
457 GOŁASZEWSKI MARCIN M M40 Wołomin
458 PIĄTKOWSKI PIOTR M M20 Pruszków Kondycja
459 MARZEC ZBIGNIEW M M30 piaseczno DREAM RUN
460 MALDIS MAREK M M60 Warszawa LASEK BIELAŃSKI TEAM
461 GRACZYK ROMAN M M40 Warszawa
462 WNOROWSKI STEFAN M M40 Konstancin-Jeziorna Grey
463 DUCH EMIL M M30 Warszawa JB Warsaw
464 IHNATOWICZ EWA K K20 Warszawa
465 LIŻEWSKA LIDIA K K30 Wyszków KB Wyszków
466 ROGULSKA-NOWAK JUSTYNA K K30 Wyszków KB Wyszków
467 GRYC EDYTA K K40 Wyszków KB Wyszkòw
468 ZBRZEŹNIAK IGOR M M20 Raszyn
469 KARPINSKA NINA K K30 Blizyn ReebokRun Crew
470 WAWRZYNIAK DAMIAN M M20 Warszawa
471 DYTŁOW SARA K K30 warszawa Adidas Runners Warsaw
472 LEGAN MARTYNA K K20 Warszawa
473 ŻERNACZUK ANETA K K20 Warszawa
474 WIADEREK PIOTR M M30 Warszawa Pędzące Żółwie
475 FURMANIAK JOANNA K K20 Warszawa RozpędzOne
476 HUBERNATOROVA DARIA K K20 Warszawa
477 MATYJEWICZ KLAUDIA K K20 Warszawa Biegowe Endorfiny
478 PIATKA TOMASZ M M30 Warszawa Adidas Runners Warsaw
479 BISOWSKI MARIUSZ M M40 Kobyłka KOZY W UCHU
480 BISOWSKA KATARZYNA K K40 Kobyłka KOZY W UCHU
481 OLECHNOWICZ RAFAL M M30 Warszawa
482 GUDEL RAFAŁ M M30 Waliły - Stacja PKO Bank Polski
483 MATEJAK PATRYK M M20 Pasek APS Energia
484 KARPOWICZ SZYMON M M20 Warszawa Adidas Runners Warsaw
485 PIĘTOCHA ANNA K K30 Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW
486 GAJDA SYLWANA K K20 Warszawa
487 KALICKI RAFAŁ M M40 Warszawa
488 HEREĆ-OLEJNIK EWA K K40 Łomianki-Kiełpin RUN Oley
489 ADAMOWSKA JUSTYNA K K30 WARSZAWA ROZPEDZONA
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BARA DARIUSZ M M20 Wis
BAREJA LESZEK M M40 Warszawa
BARYŁA KRZYSZTOF M M40 Warszawa Team ZabieganeDni
BIELINSKI RAFAL M M30 Warszawa
BORAWSKA ANNA K K30 Warszawa
BRZĄKALSKI KRZYSIEK M M20 Warszawa Adidas Runners Warsaw
BRZOZOWSKI ANDRZEJ M M60 Zamość Adidas Runers Warsaw
BUDNY ALEKSANDRA K K40 JÓZEFIN Figlarze
CHOROŚ SYLWIA K K30 Warszawa
CHRUŚCIEL LUCYNA K K30 Zamość Cemex Running Team
CICHOCKA ANNA K K40 Warsaw
CIEPLAK KATARZYNA K K30 Warszawa Skrzydlaci
CZOSNEK TOMASZ M M30 Kraków
DĄBROWSKA MARTA K K30 Warszawa SBRT WARSZAWA
DŁUGOSZ JACEK M M30 starachowice
DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT M M60 Warszawa WKB META Lubliniec
DUCKA PAULINA K K20 WARSZAWA SBRT
DZIEDZIC MARLENA K K40 Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM
FILIP-PASEK KATARZYNA K K40 Warszawa
GŁUPCZYK TADEUSZ M M50 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
GÓRSKA BARBARA K K30 Warsaw
GÓRSKI PIOTR M M40 Otwock Hardcorowe Wychylylybymy
GROMEK RADOSŁAW M M30 Warszawa UKS Gepard Żoliborz
GROSZYK WERONIKA K K20 Warszawa
GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K30 Lublin CITY TRAIL Team
JABŁOŃSKI ARTUR M M30 Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN
JANCZEWSKA JOANNA K K30 Siedlce -
JĘDRUCHNIEWICZ JOLANTA K K30 Warszawa
JĘDRYKA GRZEGORZ M M50 Warszawa
KABAT KATARZYNA K K40 Otwock
KAJKO ARTUR M M40 Warszawa KB Ergo
KAMIŃSKI PAWEŁ M M40 Warszawa arturkurek.pro
KĄDZIELSKA MAGDALENA K K40 Koczargi Stare Adidas Runners Warsaw
KERN ARTUR M M30 Hrubieszów Stay Insane/Perfect Runner
KLUSKA EDYTA K K30 WŁOSZCZOWA
KŁOS NATALIA K K20 Bydgoszcz
KOCHMAN IWONA K K50 Warszawa Vege Runner
KONARSKA ZUZANNA K K30 Warszawa
KOPYTKO MAŁGORZATA K K30 Pasikonie
KOWALEWSKI ADAM M M40 Warszawa
KOWALIK MARLENA K K20 Łowicz
KOWALSKA ANETA K K20 Warszawa
KOZŁOWSKI GRZEGORZ M M30 Sochaczew ASICS FRONTRUNNER
KRAJEWSKA KLAUDIA K K20 Legionowo Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M30 Wągrowiec CITY TRAIL Team
KUC MICHAŁ M M30 Warszawa
KUJAWSKI KAMIL M M30 Warszawa trener24h.com.pl
KUŚNIEREK ANNA K K40 WARSZAWA Magnolia Escape
KWAPISZ HENRYK M M60 Klaudyn Saint-Gobain Squad
LASOCKI MARCIN M M30 Warszawa PIG-PIB
ŁABĘDA STANISŁAW M M40 Nasielsk Nasielsk Baszta Team
MAJEWSKA-OSTROWSKA MAJA K K30 Warszawa
MAZAN-SIKORA MAGDALENA K K30 Warszawa PZU Sport Team
MIECZNIKOWSKA BARBARA K K40 warszawa
MIERZICKI MARCEL M M30 Warszawa Power Training Team
MNICH HUBERT M M30 Legionowo FAT RUNNER
MULIK KINGA K K20 Warszawa
NORKOWSKA ALEKSANDRA K K40 Warszawa Orange Polska
OLSZAK ZENON M M50 warszawa Warsaw run club
OSIŃSKA SYLWIA K K40 Warszawa
OSTAŁOWSKI PAWEŁ M M20 Warszawa
OSTASZEWSKI MAREK M M30 WARSZAWA
OSZMAŃSKI ANDRZEJ M M30 Warszawa Trucht Tarchomin Team
PASEK ŁUKASZ M M40 Warszawa
PAZDRO WERONIKA K K30 Warszawa
PODBIELSKA MONIKA K K40 Warszawa
RACZKOWSKA PATRYCJA K K30 Warszawa
RADZIMIRSKI ADAM M M20 Warszawa Deloitte Adventure Team
RELUGA GRZEGORZ M M40 Warszawa
RELUGA MALGORZATA K K50 Warszawa
ROSZKOWSKI ŁUKASZ M M30 Białystok
RZEPPKA MICHAŁ M M30 Warszawa NOBUK
SKONIECZNA SYLWIA K K30 Jabłonna I love fitness
SKOWRON KRZYSZTOF M M40 Warszawa
SKUBISZ LIDIA K K30 Warszawa
SOBICZEWSKI RAFAŁ M M30 Łomianki Publicis Media Runners Team
SOKULSKI MARCIN M M30 Warszawa Kaszanki
STARON LUKASZ M M30 Warszawa Ortoreh
STEPANIUK AGNIESZKA K K30 Warszawa adidas Runners Warsaw
STRUPIECHOWSKI MACIEJ M M30 Warszawa
SZAŁKOWSKI DAWID M M40 Warszawa Ekobiegi
SZCZAWIŃSKA MAŁGORZATA K K30 Zaborówek
SZCZĘSNA MAŁGORZATA K K30 Warszawa
SZYMCZAK AGNIESZKA K K30 celstynow
ŚWISTAK PIOTR M M30 Warszawa
TABASZEWSKA MAŁGORZATA K K30 Warszawa
TOMCZAK MARCIN M M30 Ciechanów -
TUCHARZ ANNA K K40 Warszawa SBRT Warszawa
VOVK ALINA K K20 Warszawa adidas Runners Warsaw
WACH MONIKA K K30 Warszawa Dream Run
WALAC JACEK M M30 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
WĄS GRZEGORZ M M40 Warszawa RUNNERS CLUB WARSZAWA
WILCZYŃSKA MAŁGORZATA K K40 Warszawa
WILGAT ADAM M M40 Ząbki Dzikie Skrzydło
WINIARSKA AGATA K K30 Pruszków Dogoń Grodzisk Mazowiecki
WIRECKA MAGDALENA K K20 Warszawa
WIŚNIEWSKA KATARZYNA K K40 Warszawa Indywidualistka
WITKOWSKA JUSTYNA K K20 WARSZAWA
WLEKLIK KAROLINA M. K K30 Warszawa drkrol.pl
WOJCIECHOWSKA KLAUDIA K K40 Warszawa Vege Runners
WOJTYNA ŁUKASZ M M30 Warszawa 12tri.pl
WYSAKOWSKA EWA K K20 Warszawa Grażynki OCR
ZAJĄC ADAM M M50 WARSZAWA Naprzód Młociny
ZAKRZEWSKI MARCIN M M20 Wołomin
ZARĘBA ANETA K K30 Warszawa Koliber Team
ZIELIŃSKA WERONIKA K K30 Warszawa 12tri.pl
ZIĘBA ZBIGNIEW M M40 Nadarzyn Padł Na Ryj Team
ZIÓŁEK KAROLINA K K20 Warszawa Husaria Race Team Warszawa
ZMORZYŃSKI JAKUB M M30 Warszawa ale Tempo
ŻURAWSKI MARCIN M M40 Warszawa adidas Runners Warsaw