Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 26.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
16 MACHALICA JACEK M M30 Siemianowice Śląskie Famuła Team
17 ORMANIEC ELZBIETA K K20 Gilowice PwC SDC Runners Team
18 ZWOLAK TOMASZ M M40 Zabrze Night Runners Zabrze / www.beatabronny.com
19 TATUŚ SEBASTIAN M M40 Chorzów
20 GĘBSKA ELŻBIETA K K50 Będzin Kije w Dobrych Rękach
21 HERMAN ANNA K K40 Siemianowice Śląskie Runonline Team
22 RZEPKA PIOTR M M20 Świętochłowice Sportowy Świr
23 GRACZ NATALIA K K20 Katowice Hernik Team
24 CZARNY WERONIKA K K36 Mysłowice
25 URBANOWICZ DAMIAN M M30 ruda śląska ADS Masna
26 BRYŚ KRZYSZTOF M M30 Katowice
27 WITKOWSKA MARIA K K60 Katowice Klub Królika Stefana
28 BOGUSZ DAMIAN M M30 Zabrze Night Runners Zabrze
29 ŁABA MIROSŁAW M M40 Bytom
30 STOMPEL EWELINA K K20 Siemianowice Śląskie
31 RYCHLIK SEBASTIAN M M40 Klucze
32 ŻELIŃSKI MAREK M M50 Chorzów 8 piętro
33 KUKOWKA ADAM M M30 Kalety BYLE DO PRZODU
34 RYBAK REMIGIUSZ M M30 Ruda Śląśka
35 BOBA MONIKA K K40 Jaworzno Jaworzno Runners
36 HORA GRZEGORZ M M30 Ruda Śląska
37 MILER MARCIN M M40 Łaziska Górne 06 Kleofas
38 BANAŚ DAWID M M30 Bytom Tropiciele Przygód
39 BANAŚ KAMILA K K36 Bytom Tropiciele Przygody
40 PALIGA ANNA K K20 Myszkowice SAINT-GOBAIN SQUAD
41 WYDRA BOGUMIŁA K K36 Katowice
42 WYDRA ANDRZEJ M M30 Katowice
43 BARANOWICZ ARKADIUSZ M M40 Ruda Śląska ADS Masna
44 KADULA PIOTR M M40 Jaworzno
45 KUREK BEATA K K36 Siemianowice Śląskie Silesia Runners Club
46 KUREK ADAM M M30 Siemianowice Śląskie
47 NOSZCZYK SEBASTIAN M M40 Tychy TGB Lake Runners
48 RUDNIK KLAUDIA K K20 Piekary Śląskie Promilki
49 SEGET MONIKA K K20 Piekary Śląskie Promilki
50 RUSECKA AGNIESZKA K K36 KATOWICE
51 DUDZIK ZENON M M50 katowice niezrzeszony
52 GAŁĄZKA ADRIAN M M30 Świętochłowice
53 DROŻDŻ DAMIAN M M30 Rybnik
54 MAJCHRZAK KATARZYNA K K36 Katowice
55 BŁASZCZYK DOMINIK M M30 Gliwice NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE
56 SALIK MARTA K K36 katowice
57 SALIK ANNA K K20 katowice
58 SZEWCZENKO DAMIAN M M20 Zabrze
59 ZAPART SEBASTIAN M M30 Katowice
60 WITMAN EWA K K40 Katowice Night Runners
61 PARCHENIAK JACEK M M50 Katowice
62 DYRCZ ANNA K K40 Knurów
63 CHROBOK MACIEJ M M20 Katowice
64 BUGIEL ROMAN M M50 Tychy -
65 BŁOŃSKA-POLAK EWA K K40 Tarnowskie Góry BTM Runners
66 FONFEREK MAREK M M40 Chorzów
67 ŻYCIŃSKA KAROLINA K K20 Sosnowiec
68 WESOŁOWSKI ADAM M M30 Katowice Night Runners Śląsk
69 MORITZ KATARZYNA K K40 Katowice
70 ŁYCZAK ARTUR M M40 Knurów
71 LICHOTA WOJCIECH M M30 Skoczów Lichota Team
72 JASNOCH BOGUMIŁA K K60 MIKOŁÓW
73 NOGA ANGELIKA K K20 Kozy
74 KLUZ WOJCIECH M M20 Katowice
75 BARANOWICZ MATEUSZ M M20 Ruda Śląska ADS Masna
76 LASSOTA-BUJAK MARIOLA K K40 Czeladź #czeladzbiega
77 KULIGOWSKA AGATA K K36 ŻORY
78 GOROL MAREK M M50 Mysłowice TRAVOIS
79 WŁODECKI ŁUKASZ M M20 Katowice
80 PAJĄK ANNA K K40 Katowice
81 SZCZYPA ROBERT M M40 Katowice 13
82 WROZA RENATA K K40 Jastrzębie Zdrój
83 KROTECKA EWELINA K K36 Siemianowice Śląskie
84 MAJEWSKI ŁUKASZ M M20 Dąbrowa Górnicza
85 PAWŁOWICZ-DUCH SWIETŁANA K K20 Sosnowiec
86 CZAJER URSZULA K K20 Będzin
87 BANAŚ JOANNA K K36 Bielsko-Biała WKURW_TEAM
88 DAMPS MARIA K K36 Katowice Kiribati
89 KONARSKI MICHAŁ M M30 Piekary Śląskie Lecymy Durś
90 NEC DOMINIKA K K36 Myslowice
91 NEC GRZEGORZ M M20 Mysłowice
92 PROKOPCZUK WIKTOR M M30 Tychy Magna Formpol Running Team
93 ZARĘBA AGNIESZKA K K40 Mysłowice
94 LISZKA GRZEGORZ M M30 Czerwionka-Leszczyny NIEUDACZNICY
95 MAREK FRANCISZEK M M30 Katowice Energoprojekt-Katowice
96 BUGAJ GRZEGORZ M M40 Mysłowice Travois
97 KLOSA ADAM M M30 Katowice
98 GAJ PAULINA K K20 Jaworzno JAWORZNO RUNNERS
99 FAMUŁA ANNA K K20 Katowice Famuła Team
100 WIESŁAWSKI GRZEGORZ M M30 Zabrze
101 GŁOS MAREK M M30 Oświęcim Drim Robotics
102 BZDYK KATARZYNA K K36 Katowice Parkrun Katowice
103 JACKO JACEK M M40 Tychy Grupa DBK Wrocław
104 PERLAK MAGDALENA K K20 Katowice
105 BIERNAT MATEUSZ M M30 Katowice
106 KOPEĆ NATALIA K K20 Katowice
107 JASNOCH MARCIN M M30 Bytom BiegamBoLubię Mikołów
108 KAFKA EWELINA K K40 Skoczów Lichota Team
109 KAWULAK KAZIMIERZ M M50 Jaworzno kb MCKiS Jaworzno
110 MIZGALSKA ANNA K K36 Orzesze
111 KOKOT KRZYSZTOF M M40 Żory NIEWYBIEGANI
112 STYRNA BOGUSŁAW M M60 Świętochłowice 6300
113 KOWALCZYK DAMIAN M M40 Tychy Dziecięcy Świat Marzeń
114 KOWALCZYK ADAM M M20 Tychy Octagon Tychy
115 MENŻYK JOANNA K K40 Mysłowice SRTG Katowice
116 WYPYSIŃSKA EWA K K36 DĄBROWA GÓRNICZA
117 CZAJKA KATARZYNA K K50 Katowice
118 SOBCZYK KATARZYNA K K36 Gliwice PwC SDC Runners Team
119 TESLUK JAKUB M M20 Żory Kalenji by Decathlon
120 BOGUS KAROLINA K K40 Katowice
121 KOZIARZ MARTA K K36 Katowice
122 WYMYSŁO ANDRZEJ M M60 Piekary Śląskie Przegląd Piekarski
123 BADURA RYSZARD M M50 Katowice -
124 STOŁTNY ANNA K K36 Bytom
125 WRĘCZYCKI ROBERT M M40 Kalety O co biega w Kaletach
126 BARON ANIELA K K50 Gostyń
127 BARON EUGENIUSZ M M50 Gostyń USNB
128 RATAJCZAK DARIUSZ M M30 Katowice
129 MALISZEWSKI MIESZKO M M40 Siemianowice Śląskie Chop ze Żelaza Tri Team
130 SOLARZ MARIOLA K K40 KATOWICE
131 BĄK GRZEGORZ M M30 Jaworzno
132 MAZUREK GRZEGORZ M M40 Ustroń
133 KURZ MAREK M M40 Katowice
134 SZUSTER-KURZ EWA K K40 Katowice
135 KLUKOWSKA IWONA K K40 Katowice
136 ZAJĄCZKOWSKA KAROLINA K K36 Bobrowniki brak
137 JANICKA-JAWOR ASIA K K40 Mysłowice Emjot Tri Team
138 JAWOR MARCIN M M40 Mysłowice emjot tri team
139 ĆMIEL ADAM M M40 Siemianowice Śląskie ProfiAutoTeam
140 CZERNEK WOJCIECH M M20 Katowice
141 WĄSIK JAKUB M M30 Czeladź Da Vinci Team
142 PUCHAŁA EWELINA K K36 Katowice Da Vinci Team
143 KASPRZAK PAWEŁ M M20 Zabrze Da Vinci Team
144 SZYMAŃSKI BARTOSZ M M30 Katowice Niewymiękacze
145 GALANT DARIA K K36 Chorzów Niewymiękacze
146 MARKOWICZ EWELINA K K20 Katowice
147 KOENIG KRZYSZTOF M M30 Katowice ProfiAutoTeam
148 FILIPOWSKI JAROSŁAW M M40 KATOWICE
149 LEWICKA ELŻBIETA K K40 Knurów niezrzeszona
150 NOWAK EWA K K40 Mysłowice
151 WROŃSKA BEATA K K36 Jasło
152 KOZIARZ ARTUR M M30 Katowice Silesia Skating
153 JÓZEF EDWARD M M60 Katowice RUNDOMATO
154 KLUSKA SYLWIA K K50 Katowice
155 KLUSKA PIOTR M M50 Katowice
156 STRUZIK AGATA K K40 Sosnowiec
157 GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA K K40 Siemianowice Śl.
158 PIOTROWSKA ANNA K K36 Katowice
159 PANCER MARIUSH M M30 Bielsko-białą
160 PANCER JOANNA K K36 Bielsko-białą
161 FIUTY KASIA K K20 katowice
162 ZAŁĘCKA MONIKA K K36 Katowice Parkrun Katowice
163 JANIKOWSKA ALEKSANDRA K K50 Katowice
164 POLAKOWICZ ALEKSANDRA K K40 Chorzów
165 BISKUP ARTUR M M30 Bieruń Gryfno Familia
166 MALYSA MARCIN M M30 Chorzów
167 KWIECIAK JAROSŁAW M M60 Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Pogoria Biega
168 MAJEWSKI MICHAŁ M M30 Dąbrowa Górnicza
169 HAUFA DARIUSZ M M20 Katowice
170 STASIERSKI MACIEJ M M30 Katowice
171 CHMIELORZ JÓZEF M M30 Lędziny Carbon OCR Racing Team
172 SZYMKOWSKI KRZYSZTOF M M40 Czestochowa
173 GORUS ANNA K K36 zabrze night runners zabrze
174 KUŚ DAWID M M30 Katowice Polska Grupa Górnicza
175 KWIATKOWSKI TOMASZ M M30 Tychy
176 ADAMCZYK MAREK M M30 Czyżówka
177 PALUCH DANIEL M M20 Płoki
178 KWIATKOWSKA BERTA K K36 Tychy
179 BAJOREK DAWID M M20 Katowice
180 KROLIKOWSKA GABRIELA K K60 Katowice K.B. Jozefinka
181 NIECZYPOR ROLAND M M60 Katowice 3 Stawy i
182 CZERNICKI MATEUSZ M M30 Częstochowa
183 SZMUKIER MARCIN M M20 KOZIEGŁOWY parkrun Katowice
184 MROWIEC KACPER M M20 Żywiec
185 KLOSA ANNA K K36 Katowice
186 DOMAN ŁUKASZ M M30 Ruda Śląska
187 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ M M40 Gliwice
188 NOWAK DAWID M M30 Czerwionka-Leszczyny Pioruny
189 TERKA-NOWAK ANNA K K20 Czerwionka-Leszczyny Pioruny
190 KOTARBA KATARZYNA K K36 Sosnowiec
191 KURCZYNA PRZEMYSŁAW M M30 Dąbrowa Górnicza
192 GOS BARBARA K K40 Mysłowice niezrzeszona
193 BOGUS ŁUKASZ M M30 Bieruń
194 SCHMIDT MARIUSZ M M40 SOSNOWIEC ORANGE POLSKA
195 KOWOLIK MACIEJ M M20 Katowice
196 PODLEWSKA KAROLINA K K36 Katowice
197 TOMCZYK KRZYSZTOF M M30 Łaziska Górne AVIA Team
198 ŻARŁOK IRENEUSZ M M40 Katowice
199 BULA DANIEL M M30 Świętochłowice RKG Nocek/KWK Sośnica/WPR Katowice
200 DUDEK DONATA K K36 Chorzów Niewymiękacze / UKS Orzeł Katowice
201 ROKICKI ROBERT M M40 Siemianowice Śląskie 6 BATALION POWIETRZNODESANTOWY
202 FAJ SYLWIA K K40 Katowice Carbon Paws
203 SOBSTEL PRZEMYSŁAW M M30 Zawiercie
204 FRANIA TOMASZ M M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Endurance Team
205 TOKARSKA-SOBSTEL AGNIESZKA K K36 Siemianowice śląskie
206 ŚMIEJA JOANNA K K50 Pawłowice RunTeam Pawłowice
207 DZIAŁOWSKI DARIUSZ M M40 Dąbrowa Górnicza
208 BARCZAK MARIUSZ M M50 Świętochłowice Endurance Team
209 SZCZEPANEK JOANNA K K40 Olkusz Olkuszbiega.pl
210 GRABOWSKA - MYNARSKA SYLWIA K K36 Katowice UKS Orzeł Katowice
211 RACZYŃSKA ALEKSANDRA K K60 Chorzów STADION ŚLĄSKI
212 JARZĄBEK ZBIGNIEW M M50 Chorzów Endurance Team
213 NOWAK TOMASZ M M30 Tychy
214 ADAMCZAK BARBARA K K36 Katowice TRAVOIS
215 MERTAS DOMINIK M M40 Babice
216 WIŚNIEWSKA JUSTYNA K K36 Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+
217 ŁANUCHA MARIOLA K K50 Jastrzębie Zdrój Kobiety na 5+
218 KIEŁKOWSKA AGNIESZKA K K40 Jastrzębie Kobiety na 5+
219 KUGIEL GRZEGORZ M M30 Chorzów DrużynaMOJACUKRZYCA.PL
220 SIPIERA TOMASZ M M40 Kraków - Giebułtów
221 PEROŃCZYK PAWEŁ M M30 Katowice
222 KALUZA ALICJA K K36 Katowice
223 DZIUBANY SEBASTIAN M M30 Katowice DeathByRun
224 JANKO ANNA K K20 Żory Niewybiegani
225 MUCHA MATEUSZ M M20 Siemianowice Śląskie Parkrun Katowice
226 KUBICA DARIUSZ M M40 Mysłowice
227 TRELA WIOLETA K K36 Ruda Śląska
228 LOSSA WOJCIECH M M30 Tychy
229 LOSSA AGATA K K36 Tychy
230 MAGNUCKI ADAM M M30 Mysłowice
231 STOLORZ KATARZYNA K K36 Tychy Inżynieria biegania
232 WYCIŚLIK SABINA K K36 Kochłowice
233 JACOSZEK RAFAŁ M M30 Siemianowice Śląskie
234 KĘSKA PAULINA K K36 Katowice
235 NOSEK MICHAŁ M M30 Katowice
236 DUSZYŃSKA MARTA K K36 Katowice
237 WINKLER MAREK M M30 Katowice ADS Masna
238 LABUS GRZEGORZ M M30 Katowice
239 KAMIŃSKI RAFAŁ M M30 Gliwice
240 NOGA ŁUKASZ M M30 Sosnowiec Zdzieraj Kapcie
241 HERLICZKA TOMASZ M M40 Gliwice AML-FLY TEAM
242 HERLICZKA RENATA K K36 Gliwice AML-FLY TEAM
243 DAMPS MARTA K K20 Tychy
244 NOWAK ŁUKASZ M M40 Katowice PORAŻENI SPORTEM
245 NOWAK MONIKA K K40 Katowice PORAŻENI SPORTEM
246 JANECZEK MARCIN M M20 Katowice
247 HERMAN ROBERT M M30 Sosnowiec
248 MILCZARCZYK BEATA K K40 Tychy
249 GORZELAK JOANNA K K36 Jastrzebie-Zdrój Kobiety na 5+
250 GAJEWSKI JACEK M M50 Gliwice 4th section
251 WYSOCKA MONIKA K K40 Katowice
252 WYSOCKI PIOTR M M40 Katowice
253 KOŚCIELNIAK JÓZEF M M50 Łaziska Górne
254 SZAFRON ŁUKASZ M M30 Chorzów
255 SZEWCZYK KATARZYNA K K40 Sosnowiec Wirusy
256 KOPIEC ROLAND M M30 Łaziska Górne
257 LITWINCZUK GABRIEL M M30 Klucze
258 LITWINCZUK ANETA K K36 Klucze OLKUSZBIEGA.PL
259 GÓRA MAREK M M50 Tarnowskie Góry
260 ZIOMEK KATARZYNA K K36 Katowice
261 KOŚCIELNIAK MILENA K K36 Mikołów
262 JANDZIOŁ MARCIN M M30 Bytom
263 GONIWIECHA AGNIESZKA K K36 Katowice
264 ŻŁOBICKA DOMINIKA K K20 KATOWICE -
265 STAWOWCZYK AGNIESZKA K K20 Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU - OCR TEAM
266 BROL MARCIN M M30 Katowice Inżynieria Biegania TEAM
267 PRUKOP ANNA K K36 Katowice
268 LECH DOMINIKA K K20 Mysłowice
269 BRANDYS MICHAŁ M M30 Pawłowice Biegiem Przez Góry
270 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M20 Ruda Śląska PwC SDC Runners Team
271 PAŁYGA AGNIESZKA K K36 Sosnowiec PARKRUN KATOWICE
272 KAPICA KLAUDIA K K36 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK tean
273 KAPICA MAŁGORZATA K K60 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAM
274 WITOR MAREK M M20 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAM
275 AUGUŚCIK EWELINA K K36 Jastrzębie-Zdroj kobiety na 5 +
276 LEJWODA PAWEŁ M M20 Katowice
277 MAN JAKUB M M30 Katowice
278 PYTEL ALEKSANDRA K K40 Siemianowice śląskie Mk -team
279 STELMASZCZYK KRZYSZTOF M M20 Gliwice
280 DRĄG MATEUSZ M M20 Tychy KS Chromik Mysłowice
281 FLOREK IREK M M30 Mysłowice
282 URYCH ŁUKASZ M M30 Katowice
283 ZYCH ANNA K K36 JAWORZNO
284 NOWICKA KATARZYNA K K20 JAWORZNO
285 MYRDEK KORINA K K20 Zabrze Night Runners Zabrze
286 GROCKI MIROSŁAW M M30 Chorzów HAZOKI
287 WYREMBAK AGNIESZKA K K36 Katowice Biegam Wspieram Motywuję
288 ŁUKAJCZYK KAMIL M M20 Jaworzno Kprm
289 MIKŁAS MAGDALENA K K36 Kraków
290 WILK AGNIESZKA K K36 Łazy Galen Team
291 LATA BEATA K K40 Siemianowice Śląskie
292 KOWAL ROBERT M M20 Bieruń Stary
293 ORŁOWSKI ANDRZEJ M M20 CEZARYN BIEGUSIEM.PL/POTRENUJEMY?
294 BIAŁEK ROMAN M M30 Gliwice
295 STOSZ BARTOSZ M M40 Chorzów
296 MACURA EWA K K50 Żory HRmax Żory
297 KLEJSZTA GRZEGORZ M M40 Mysłowice #Czeladzbiega
298 KOZIARSKI MACIEJ M M30 Katowice Drużyna Szpiku
299 KOLARCZYK KAMILA K K36 Sosnowiec WIRUSY
300 GREIF GENOWEFA K K20 Sosnowiec Wirusy
301 SEWERYN JACEK M M40 Mysłowice Liga Niezwykłych Dżentelmenów
302 ZAKLIŃSKA KATARZYNA K K40 Gliwice brak
303 OZIĘBŁO RAFAŁ M M30 Chorzów KS Kandahar
304 SOKÓŁ ADAM M M50 Katowice Fuchs Oil Team
305 SZCZUROWSKI ŁUKASZ M M20 Gliwice Encepence running team
306 KURGAN OLIVER M M20 Gliwice Encepence Running Team
307 TOPOLSKA KATARZYNA K K20 Gliwice Encepence RT
308 MALARA DALIA K K20 Zabrze Miraz Race Team
309 SZCZUROWSKA ALEKSANDRA K K20 Gliwice Encepence running team
310 ZELIK STANISŁAW M M50 Katowice
311 SKWORC GRZEGORZ M M30 Siemianowice CoJaBiegne
312 RATAJ ARTUR M M30 Katowice
313 TORBIŃSKI WIESŁAW M M60 Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy
314 DYBEK DAGMARA K K20 Katowice Chsbd
315 KRUPA NATALIA K K20 Katowice Chorzowskie stowarzyszenie biegów długodystansowych
316 GNIZA MARCIN M M30 Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM
317 KALICKI ARTUR M M20 Jastrzębie Zdrój TAURON TEAM
318 HEYDA KRZYSZTOF M M30 Katowice
319 PILSZEK MAREK M M30 Mysłowice Husaria race team
320 OSIŃSKI KRZYSZTOF M M40 Dąbrowa Górnicza
321 KOKOT TERESA K K20 Mysłowice
322 SZOJDA ELŻBIETA K K40 Tychy
323 REKIEĆ KAJA K K20 Dąbrowa Górnicza HUSARIA RACE TEAM
324 OLEJAK JOANNA K K20 Katowice Husaria Race Team
325 GAUDYN ANDRZEJ M M30 Siemianowice Slaskie Szybcy i wściekli
326 MICHNIEWICZ TADEUSZ M M50 Knurów niezrzeszony
327 FAMUŁA TOMASZ M M30 Katowice Tri Division Triathlon Team / Future Processing Running Team
328 ĆWIKŁA KINGA K K20 Sosnowiec
329 MĄCZKA KRYSTIAN M M30 Dąbrowa Górnicza
330 KUŚ MAŁGORZATA K K40 Katowice
331 JOCHEMCZYK DARIUSZ M M40 Mysłowice
332 BIEGUN MILENA K K36 Katowice PwC SDC Runners Team
333 WÓJCIK PAWEŁ M M20 Brzeszcze Zadyszka Oświęcim/Speed Team Brzesze
334 SMOLAK KASIA K K36 Katowice Natalczywi Biegacze
335 KUBICZEK DOMINIK M M30 Dąbrowa Górnicza W Pogoni za Duchem
336 GWIOŹDZIK SŁAWEK M M50 Katowice Natalczywi Biegacze
337 TATKO KATARZYNA K K20 Katowice
338 JARASZ ALEKSANDER M M40 Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE
339 BOJAR MAREK M M40 22C/7
340 JANCEWICZ ROBERT M M30 Bąków
341 OLEKSY KRZYSZTOF M M40 Katowice ADS Masna
342 MAZUR JAKUB M M20 Dąbrowa Górnicza
343 GOGOLIN JERZY M M60 Zabrze Parkrun Katowice
344 OLEJNIK RAFAŁ M M40 Chorzów Wataha Team
345 SZOŁTYS KAROLINA K K40 Katowice Blok Aktywni Razem/87 DH Mroczna Puszcza
346 BARTUŚ MARCIN M M40 Las Zadyszka Oświęcim
347 GÓRECKA-OZIĘBŁO MAGDA K K36 Chorzów
348 ADAMCZYK GRZEGORZ M M50 Chorzów Coquelicot Wedding Designers
349 SZEWCZYK PAULINA K K20 Sosnowiec Wirusy
350 SMOLIK SŁAWOMIR M M40 Swiętochłowice Gitfit
351 PIWOWARCZYK NATALIA K K20 Dąbrowa Górnicza
352 HAMERLA AGNIESZKA K K20 Chorzów Gitfit
353 SZOJDA KAROLINA K K20 Tychy
354 MICHALIK MARCIN M M40 Katowice MICHALIKI
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BAGIŃSKA WERONIKA K K20 Katowice CSC Adventure Academy
BAJKACZ KRZYSZTOF M M30 Gliwice
BARTOSIŃSKA KASIA K K20 Sosnowiec Husaria Race Team
BIAŁECKI ALEKSANDER M M40 Mysłowice
BIEDROŃ DARIUSZ M M40 Paniówki BYLE DO PRZODU
BLUSZCZ MARTA K K36 Gliwice
BOBULSKI JANUSZ M M60 Bytom
BORKOWSKA MAGDALENA K K20 Katowice
BREWCZYŃSKA MARTA K K20 Katowice
CHRZĄSCIK TOMASZ M M30 Katowice
CZOPEK AGNIESZKA K K40 Jaworzno #nightrunnersjaworzno
CZOSNEK TOMASZ M M30 Kraków
DZIUBDZIELA JAROSŁAW M M60 Katowice Galen team
FERENS ROBERT M M40 JAWORZNO
FRANKIEWICZ MARIUSZ M M30 Katowice BYLE DO PRZODU
FRELEK KATARZYNA K K20 Katowice PwC SDC Runners Team
GARDYŃSKI PAWEŁ M M20 Będzin W POGONI ZA DUCHEM
GIEL WOJCIECH M M30 Katowice Californication Team
GIERTUGA ANNA K K36 Chorzów
GŁÓWKA ALEKSANDRA K K20 Chorzów Biegam Bo Lubię
GOŁEK TOMASZ M M30 Sosnowiec
GÓRSKI MARIUSZ M M30 Tychy
GÓŹDŹ MICHAŁ M M30 Katowice Platforma CC/Omnichannel
HAŁADUS MARCIN M M30 Miłość BREMBO
HEBDA-OLSZÓWKA ALEKSANDRA K K36 Chorzów Night Runners Gliwice
JANKOWSKA BEATA K K40 Sosnowiec WIRUSY
JANKOWSKA WIOLETTA K K50 Katowice RunWiolaRun
JASIAK ANNA K K40 Wola Rzędzińska
JĘDRZEJEK KRZYSZTOF M M40 Jaworzno
KAŁUŻNA ANNA K K60 Sosnowiec
KAPALA PAWEL M M30 Czestochowa Press Gładź biegamy i wspieramy
KAROLIK DARIA K K20 Żory
KIEPIELA DAWID M M30 Jastrzębie-Zdrój KB FARTLEK
KLIMAS KAMIL M M30 Katowice
KMERA TOMASZ M M40 Sosnowiec Saint-Gobain-SQUAD
KOBUS EWELINA K K20 KATOWICE
KOLONKO ROKSANA K K20 Międzyrzecze Speed team Brzeszcze
KOMISARCZYK ANIA K K36 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
KOSMAŁA PRZEMEK M M30 Kraków
KOWALCZYK PAWEŁ M M40 Kęty KĘCKIE HARPAGANY
KOZOK MAŁGORZATA K K40 Łaziska Górne STS Biegaton Mikołów
KOZUBA JOANNA K K40 Gliwice
KOŹMIŃSKI PATRYK M M30 Katowice
KRAMZA WOJTEK M M40 Katowice
KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M30 Wągrowiec CITY TRAIL Team
KUCHTA ALICJA K K50 KATOWICE
LACHERA KAMILA K K36 Katowice W pogoni za duchem
LESZCZAWSKI ANDRZEJ M M50 SOSNOWIEC
LEŚNIAK KINGA K K20 Chrzanów
LIPKA KRZYSZTOF M M20 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno / Oxygen Warszawa
LYP MAGDALENA K K36 Katowice
ŁĄCZYK JERZY M M60 Czeladź
ŁOKIEĆ KATARZYNA K K36 Sławków Magneti Marelli Poland
MACKIEWICZ MARTYNA K K36 Sosnowiec FIT STORY
MAGDZIK MACIEJ M M30 Katowice
MALCZYK ANNA K K40 Sosnowiec
MĘTLAK MAŁGORZATA K K20 Zawiercie Ks.Victoria Zawiercie
MUSIAŁ EWELINA K K36 Katowice
MUSIAŁ MARCIN M M30 Katowice YelloBike
OBRADOVIĆ PAWEŁ M M40 Czeladź Brembo
OGAZA ANNA K K36 Siemianowice
OKRASKA GRZEGORZ M M20 Będzin
PAJDA DARIUSZ M M50 DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO
PARTYKA ARTUR M M40 Sosnowiec
PAWELEC SEBASTIAN M M40 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
PAWEŁCZYK ADAM M M50 Katowice BWM
PAWEŁCZYK KAROLINA K K20 Katowice
PIĘTKA RADOSŁAW M M30 Sosnowiec
PINKAWA AGNIESZKA K K36 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
PŁONKA JOANNA K K40 Katowice Szalone księgowe
POBIEDZIŃSKA KAROLINA K K20 Sosnowiec
POPIELEWICZ MAREK M M50 Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM
POTOCKI ŁUKASZ M M20 Katowice
PROBIERZ PAWEŁ M M40 Dąbrowa Górnicza
PRZYBOREK BARTOSZ M M20 Katowice Biegam w Kato
PYRTEK GRZEGORZ M M30 Świętochłowice
RIM MARCIN M M30 Łaziska Górne Bbl Mikołów
ROJ KRZYSZTOF M M30 Katowice
RUSZKIEWICZ MARCIN M M40 Katowice Buyers’ World
SIERADZKI RYSZARD M M20 Katowice
SOLIK AGNIESZKA K K36 Siemianowice KS Kandahar
STACCHETTI LUCA M M40 Siewierz BREMBO
STRZELCZYK EWA K K40 Katowice Dziki na dwóch nogach
SZALA JANUSZ M M60 Łaziska Górne GŮRNY ŚLŮNSK
SZALA MARCIN M M30 Łaziska Górne
SZAŁAŃSKI ŁUKASZ M M20 Piekary Śląskie LECYMY DURŚ
SZKOŁUT EWA K K36 Katowice
SZYDA MARCIN M M30 Niepołomice
SZYJA MARCIN M M30 Tychy Wybiegani
TAMIOŁA GRAZYNA K K50 KATOWICE stadion śląski
TRĘBACZ MARCIN M M30 Chrzanów
WALESZ JOANNA K K40 JAWORZNO
WARZECHA DOMINIKA K K20 Wieszowa
WELM GRZEGORZ M M40 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
WIENER MARCIN M M40 Katowice Jesus Saves
WIĘCEK PRZEMYSŁAW M M20 Sosnowiec
WINKLER AGNIESZKA K K36 Katowice Night Runner Śląsk
WYPYSIŃSKI DANIEL M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
ZABORSKA MAGDALENA K K36 Rybnik
ZIĘTEK EWA K K36 Sosnowiec