Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 25.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
16 WENCEL DANIEL M M20 Miejska Górka ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
17 KLESTA RAFAŁ M M30 Wrocław Atos Runners
18 OGRODNIK ANNA K K30 Wroclaw Running Academy
19 MIŁEK JAKUB M M40 Smolec
20 MIŁEK AGNIESZKA K K40 Smolec
21 KULCZEWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KB Vamos Amigos Wrocław
22 DYMKOWSKA MAŁGORZATA K K40 WROCŁAW Velicante Sport Team
23 CISŁO KRZYSZTOF M M30 Wysoka ArdentCode
24 SZPAK MAREK M M20 Leszno OIRP Wrocław
25 SURMA ANTONI M M30 Wrocław
26 ŚWIĄTEK ŁUKASZ M M30 Wrocław
27 SURMA ANNA K K30 Wrocław
28 PIERA MAGDALENA K K30 Trzebnica Wataha
29 WYROŚLAK JÓZEF M M30 Wrocław #sobasteam
30 STRAUCHOLD ANNA K K40 Kamieniec Wrocławski PRO-RUN WROCŁAW
31 FRANKOWSKA ELA K K30 Wrocław Wataha
32 GAWRON ARKADIUSZ M M20 Wrocław
33 SKORACKA ANNA K K20 Wrocław Pro-Run Wrocław
34 NOWICKI MATEUSZ M M20 Wrocław #blogerzybiegają
35 BOREK MATEUSZ M M20 Wrocław
36 KOIS ROBERT M M40 Wroclaw
37 CZAJA MAŁGORZATA K K40 Wrocław Running Academy
38 OGÓREK KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW
39 CZAJA MACIEJ M M40 Wrocław Running Academy
40 TODA EMIL M M30 Trzebnica DTr
41 GORCZYŃSKI FILIP M M40 Wrocław ŚWIŃSKI TRUCHT
42 CZARCIŃSKI MICHAŁ M M40 Wrocław
43 WANDEL PIOTR M M40 Wrocław
44 BARTOSIK KAMILA K K40 Smolec Night Runners Wrocław/#SobasTeam
45 UŹNIAK MARCEL M M20 Miejska Górka ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
46 MOSKALIK KAROLINA K K30 Wrocław
47 KOS ADRIAN M M20 Smolec WKB Piast Wrocław
48 KURTA GRZEGORZ M M30 Wrocław CS Running Team
49 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF M M30 Głuszyca KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
50 CZACHURSKI MARCIN M M30 Wrocław
51 URBANOWSKI WOJCIECH M M30 Wrocław InsERT TEAM
52 PUCEK PRZEMYSŁAW M M40 Smolec WKB Piast Wrocław
53 FURLEPA ADAM M M40 Wrocław
54 JUSTYNA ADAMOWICZ K K30 Wrocaw
55 CHODLEWSKI KRZYSZTOF M M30 Wrocaw
56 LORENC PATRYK M M20 Wrocław Ubezpieczenia Lorenc
57 BISKUP PRZEMYSŁAW M M30 Oborniki Śląskie
58 HYSYK ANETA K K20 Wrocław NOA #runyourlife
59 PĄGOWSKI ANDRZEJ M M40 Wrocław
60 PĄGOWSKA MAGDALENA K K40 Wrocław
61 SIKORA RADOSŁAW M M30 Wrocław Zagubieni
62 MARCZAK AGNIESZKA K K20 Wrocław Zagubieni
63 PETRYNA JAGODA K K30 Wrocław NOA
64 SOBCZAK BEATA K K40 WROCŁAW -
65 KUC ASIA K K20 Świdnica #skyrunners
66 MICHALCZYK JOANNA K K30 Siechnice
67 ZYCH-PODLASIŃSKA KATARZYNA K K20 Wrocław Zagubieni
68 BE MARTYNA K K30 Wrocław
69 KLEPACKA MARTA K K40 Wrocław
70 KLIMOWICZ JOANNA K K30 Wrocław
71 STRZAŁKA SŁAWOMIR M M30 Wrocław Europa Ubezpieczenia
72 ZAJĄC ANNA K K20 Wroclaw
73 BISIKIEWICZ ADRIANNA K K20 Wrocław
74 ŁUKASZEWSKA BEATA K K20 Wrocław
75 HAWRON AGNIESZKA K K40 Wrocław
76 HAWRON TOMASZ M M40 Wrocław
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BAGIŃSKI ŁUKASZ M M30 Wrocław
BAKALARZ-WÓJCIK TERESA K K40 Oleśnica KPZ SFORA
BARCIK PRZEMYSLAW M M30 WROCLAW Asplex Team
BOŁTUĆ DOMINIKA K K20 Wrocław
BORODYNKO ALEKSANDRA K K20 Wrocław
BRODA MARCIN M M30 Głuszyca
BUDZIEWSKA KATARZYNA K K30 Kobierzyce BWM
BUDZIEWSKI TOMASZ M M40 łagiewniki
DUZIAK MAŁGORZATA K K20 Wrocław
FILIPEK AGNIESZKA K K30 Wrocław Klub Bobika
GIEMZA MICHAŁ M M20 Wrocław #SOBASTEAM
GIL STANISŁAW M M60 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
JAROSZ PAWEŁ M M20 Wrocław AMATOR WrocławTeam# BWM
KARCZEWSKI BARTOSZ M M30 Wrocław
KOCHMAN KATARZYNA K K30 Wrocław #SobasTeam
KORGÓL ANNA K K30 Rogoż
KORNAŚ MARCIN M M40 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
KOTKOWSKI TOMALA M M30 Wrocław
KOWALCZYK PAWEŁ M M40 Wrocław ArdentCode
KRZACZKOWSKA IWONA K K30 Wroclaw Dziki Wrocław
KRZESAK KRZYSZTOF M M40 Wrocław
KRZYŚKÓW PIOTR M M30 Wrocław Velicante Sport Team
KUCHARSKI ROBERT M M30 Wrocław RUNNING ACADEMY
KUŹMICKI KAROL M M50 Wrocław
LIZAK MARCIN M M30 Kąty Wrocławskie
ŁOZIENKO ANNA K K20 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
MALCZEWSKI AREK M M40 Środa Śląska
MALINOWSKA MAGDALENA K K50 Wrocław WKS WILCZYCE
MAŚLANKA ŁUKASZ M M30 Wrocław
MAZUR ADAM M M20 Wrocław
MISIOREK EMILIA K K30 Oborniki Śląskie 1980
NALEWALSKA JOANNA K K30 Bolesławiec/Wrocław #SobasTeam
NIEDŹWIECKI JAKUB M M20 WROCŁAW
NOWACKI DAWID M M30 WROCŁAW 2017
NOWAK BARBARA K K30 Wrocław
NOWAK PAWEŁ M M30 Wrocław Land Rower Wrocław/Night Runners Wrocław
PIREK NATALIA K K30 Wrocław Fat Bat Team
PRZYBYSŁAWSKI KAMIL M M30 Wrocław
RAMUT EWA K K20 Sobótka
RUS KATARZYNA K K20 Wrocław
STELMACH PIOTR M M40 Wrocław
TABISZ MARLENA K K40 Wrocław
WAŻNY DARIUSZ M M30 Wrocław WAŻNY TEAM
WĄSIK MAGDALENA K K20 Wrocław Running Academy
WIRTH-CZARCIŃSKA MAGDALENA K K40 Wrocław Pro-Run Wrocław
WOJTALA TERESA K K40 wrocław
ZACHARIASZ MARCIN M M30 Wrocław Xrunners
ZIEMBA DARIA K K30 Lamki