Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 25.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
2 BORATYŃSKI DARIUSZ M M20 Wrocław City Trail Team/Wosiek Team
12 ZIELEŃ MAŁGORZATA K K20 Wrocław Team Wosiek
13 ROGOZA EMILIA K K20 Wrocław Sobczyk Team / MKS Siechnice
16 WENCEL DANIEL M M20 Miejska Górka ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
17 KLESTA RAFAŁ M M30 Wrocław ATOS RUNNERS / MATNER RUNNING TEAM
18 OGRODNIK ANNA K K30 Wroclaw Running Academy
19 MIŁEK JAKUB M M40 Smolec
20 MIŁEK AGNIESZKA K K40 Smolec
21 KULCZEWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KB Vamos Amigos Wrocław
22 DYMKOWSKA MAŁGORZATA K K40 WROCŁAW Velicante Sport Team
23 CISŁO KRZYSZTOF M M30 Wysoka ArdentCode
24 SZPAK MAREK M M20 Leszno OIRP Wrocław
25 SURMA ANTONI M M30 Wrocław
26 ŚWIĄTEK ŁUKASZ M M30 Wrocław
27 SURMA ANNA K K30 Wrocław
28 PIERA MAGDALENA K K30 Trzebnica Wataha
29 WYROŚLAK JÓZEF M M30 Wrocław #sobasteam
30 STRAUCHOLD ANNA K K40 Kamieniec Wrocławski PRO-RUN WROCŁAW
31 FRANKOWSKA ELA K K30 Wrocław
32 GAWRON ARKADIUSZ M M20 Wrocław
33 SKORACKA ANNA K K20 Wrocław
34 NOWICKI MATEUSZ M M20 Wrocław #happyrunners
35 BOREK MATEUSZ M M20 Wrocław
36 KOIS ROBERT M M40 Wroclaw
37 CZAJA MAŁGORZATA K K40 Wrocław Running Academy
38 OGÓREK KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW Dziki z Ołtaszyna
39 CZAJA MACIEJ M M40 Wrocław Running Academy
40 TODA EMIL M M30 Trzebnica DTr
41 GORCZYŃSKI FILIP M M40 Wrocław ŚWIŃSKI TRUCHT
42 CZARCIŃSKI MICHAŁ M M40 Wrocław
43 WANDEL PIOTR M M40 Wrocław Dziki z Ołtaszyna
44 BARTOSIK KAMILA K K40 Smolec Night Runners Wrocław/#SobasTeam
45 UŹNIAK MARCEL M M20 Miejska Górka ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
46 MOSKALIK KAROLINA K K30 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
47 KOS ADRIAN M M20 Smolec WKB Piast Wrocław
48 KURTA GRZEGORZ M M30 Wrocław CS Running Team
49 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF M M30 Głuszyca KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
50 CZACHURSKI MARCIN M M30 Wrocław
51 URBANOWSKI WOJCIECH M M30 Wrocław InsERT TEAM
52 PUCEK PRZEMYSŁAW M M40 Smolec WKB Piast Wrocław
53 FURLEPA ADAM M M40 Wrocław
54 JUSTYNA ADAMOWICZ K K30 Wrocaw
55 CHODLEWSKI KRZYSZTOF M M30 Wrocaw
56 LORENC PATRYK M M20 Wrocław Ubezpieczenia Lorenc
57 BISKUP PRZEMYSŁAW M M30 Oborniki Śląskie
58 HYSYK ANETA K K20 Wrocław NOA #runyourlife
59 PĄGOWSKI ANDRZEJ M M40 Wrocław
60 PĄGOWSKA MAGDALENA K K40 Wrocław
61 SIKORA RADOSŁAW M M30 Wrocław Zagubieni
62 MARCZAK AGNIESZKA K K20 Wrocław Zagubieni
63 PETRYNA JAGODA K K30 Wrocław NOA
64 SOBCZAK BEATA K K40 WROCŁAW -
65 KUC ASIA K K20 Wroclaw
66 MICHALCZYK JOANNA K K30 Siechnice
67 ZYCH-PODLASIŃSKA KATARZYNA K K20 Wrocław Zagubieni
68 BE MARTYNA K K30 Wrocław
69 KLEPACKA MARTA K K40 Wrocław
70 KLIMOWICZ JOANNA K K30 Wrocław
71 STRZAŁKA SŁAWOMIR M M30 Wrocław Europa Ubezpieczenia
72 ZAJĄC ANNA K K20 Wroclaw
73 BISIKIEWICZ ADRIANNA K K20 Wrocław
74 ŁUKASZEWSKA BEATA K K20 Wrocław
75 HAWRON AGNIESZKA K K40 Wrocław
76 HAWRON TOMASZ M M40 Wrocław
78 KURPANIK KAROL M M30 Wrocław
79 SZYDLOWSKA MAGDALENA K K30 Wrocław Na
80 SAMSON KRZYSZTOF M M20 Wrocław
81 PODLASIŃSKI PAWEŁ M M20 Wrocław
82 MARKIEWICZ ANIA K K40 Wrocław
83 ŻMINKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Wrocław
84 REJKOWICZ PAWEŁ M M20 Wrocław
85 KRZESAK KRZYSZTOF M M40 Wrocław Dziki z Oltaszyna
86 KOPACZ MICHAŁ M M20 Wrocław Perła Team
87 ZIEMBA DARIA K K30 Lamki
88 STANISZ RADOSŁAW M M30 Wrocław bezklubowy
89 FARBOTKO DOMINIKA K K20 Wrocław
90 DOMAGAŁA WOJCIECH M M40 WROCŁAW Replikant
91 ZYWER URSZULA K K20 Żarów Wataha Grupa Treningowa
92 MARYANOWSKA KINGA K K20 Zduńska Wola
93 MACIANTOWICZ WOJTEK M M40 Wrocław
94 ŻUROWSKI MICHAŁ M M20 Wrocław
95 WAŻNY DARIUSZ M M30 Wrocław WAŻNY TEAM
96 RZECZKOWSKI DARIUSZ M M50 wroclaw PRO-RUN WROCŁAW/Sobas Team
97 STELMACH PIOTR M M40 Wrocław Adrian Danilewicz Group
98 BUDZIEWSKA KATARZYNA K K30 Kobierzyce Sonkoteam
99 BUDZIEWSKI TOMASZ M M40 łagiewniki
100 JARCZYNSKA ADRIANA K K30 Wroclaw AXIOM RUNNING TEAM
101 HOŁUBOWICZ ANITA K K20 Lwówek Śląski Wosiek Team
102 PRZYSTARZ ARTUR M M40 Oborniki Śląskie OBORYGENI
103 JAKUBOWSKA BEATA K K30 wrocław Biegamy we Wrocławiu
104 FELISZEK ANNA K K40 Radwanice End or finał Team
105 BUCZEK ŁUKASZ M M20 Wrocław
106 NOWAK PAWEŁ M M30 Wrocław Land Rower Wrocław/Night Runners Wrocław
107 BINKIEWICZ AGNIESZKA K K20 Wrocław Vege Runners
108 PAŁGAN ANNA K K30 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
109 TOMKOWICZ MAREK M M40 Sobótka
110 BED RADEK M M30 Wrocław
111 GŁOMBA MICHAŁ M M30 Smolec System Error
112 WYRZYKOWSKA MARIA K K20 Kiełczów XIVLO
113 ZAWADZKI MICHAŁ M M40 Wrocław
114 ŁAŹNIEWSKI DARIUSZ M M30 Wysoka Olszyna Biega
115 SIWOCHOWICZ ANNA K K30 Wrocław
116 BRODA DOMINIK M M30 Wrocław Willy Łonka Team
117 GUTOWSKA HANNA K K30 Wroclaw
118 WITKOWSKA MAGDA K K20 oborniki śląskie
119 PABICH HONORATA K K40 Wrocław Mam na wszystko wybiegane
120 HANKIEWICZ-BOMIRSKA OLGA K K30 Wrocław
121 MELCER KATARZYNA K K30 WROCŁAW Night Runners Wrocław
122 GRZEBYK EWA K K30 Wroclaw
123 GADALIŃSKI ROBERT M M40 Wrocław
124 CZARKOWSKA AGATA K K20 Wrocław
125 WNĘK PIOTR M M40 Wrocław
126 WÓJCIK WOJCIECH M M40 Wrocław
127 LEWANDOWSKI LESZEK M M40 Brzezina POWSTAŃCY Z KANAPY
128 KAPUŚCIŃSKI WOJCIECH M M40 Wrocław
129 SZCZEPAŃSKI DAREK M M50 Wrocław Woclaw Marathon Team
130 STANISŁAWSKI FILIP M M30 Polkowice
131 WRÓBEL JACEK M M40 Brzeg
132 FIL ŁUKASZ M M30 Wrocław Klub Hokejowy Wataha 71
133 PAULUS KATARZYNA K K40 Szewce
134 MAJCHRZAK MACIEJ M M20 Wrocław
135 JARZĘBSKA AGNIESZKA K K20 Wrocław
136 MAJKRZAK DOMINIKA K K30 Wrocław
137 ZAWADZKA JUSTYNA K K30 Wrocław
138 HOJKA MACIEJ M M30 Smolec Drukarze
139 KOWALSKI PIOTR M M20 Wrocław DRUKARZE
140 SOBOTA NATALIA K K30 Wrocław
141 BEDNARSKI ADRIAN M M20 Wrocław Stairs Up
142 PIEKARSKI PIOTR M M30 Wrocław EBOF Target Team
143 MAZZARA DOMINIKA K K30 Wroclaw
144 KRZEPKOWSKA JUSTYNA K K20 Wrocław
145 BURAKIEWICZ KLAUDIA K K30 Wrocław
146 PATER SYLWIA K K30 Pęgów
147 WOŹNIAK RAFAŁ M M40 Brzeg Dolny PCC ULTRA RUNNERS
148 HACUŚ TOMASZ M M40 Wrocław
149 MARKOWSKA ANNA K K30 Wroclaw
150 DRAB PAWEŁ M M40 Jeszkowice
151 WOJTCZAK JOANNA K K20 Wrocław
152 KORGÓL ANNA K K30 Rogoż RUN WISZNIA RUN
153 SARUL KAROLINA K K20 Wrocław Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
154 CIESIELSKI MICHAŁ M M30 Wrocław
155 NALEWALSKA JOANNA K K30 Bolesławiec/Wrocław #SobasTeam
156 WOJCIESZAK IGOR M M30 wrocław EBOF Target Team
157 MATRASZEK PATRYCJA K K30 Wrocław Trenujznami.pl
158 TWARDOWSKI TOMASZ M M40 Wrocław Trenujznami.pl
159 REJKOWICZ MARTYNA K K20 Wrocław
160 OLAS TOMASZ M M30 Wrocław
161 PIREK NATALIA K K30 Wrocław Fat Bat Team
162 DZIADKOWIAK MARCIN M M40 Iwiny
163 FILIPEK AGNIESZKA K K30 Wrocław Klub Bobika
164 CHRYPLEWICZ ANITA K K30 Wrocław
165 CWYNAR DAMIAN M M20 Wrocław Night Runners Wrocław
166 STAŚKIEWICZ TOMASZ M M30 Wołów
167 ŻYŁA JANUSZ M M60 Wrocław
168 PISKOROWSKA DANUTA K K30 Wrocław Team-Luks Żórawina-Wrocław
169 CHORAZYCZEWSKA MALGORZATA K K30 Wroclaw MOBI TEAM
170 SZCZĘSNY PAWEŁ M M20 Świebodzin Capgemini
171 MOJSAK ARON M M20 Wrocław
172 MACIEJEWSKI ADAM M M30 Wrocław
173 HANGIEL BOLESŁAW M M20 WROCŁAW URTICA TEAM
174 GOVI CHRISTIAN M M40 Wrocław Blue Sky Runners
175 SZAŁUCKI DARIUSZ M M20 Wrocław
176 CHOŁUJ MAŁGORZATA K K50 Szczodre Pro-Run Wrocław
177 SROKOWSKI ŁUKASZ M M30 Wrocław
178 SŁABA AGATA K K30 Wrocław
179 LATOS MICHAŁ M M40 Wrocław
180 PRZYJAZNA ANNA K K20 Wrocław Wosiek Team
181 LANDWÓJTOWICZ SEBASTIAN M M40 Miłoszyce KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
182 GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF M M20 Wrocław OIRP Wrocław
183 CICHOCKA-DĘBICKA EWA K K50 WROCŁAW
184 REGNER WOJCIECH M M40 Wrocław
185 HANSLIK CELINA K K30 Wroclaw TriActiv Ridley
186 PIECHACZEK PRZEMYSŁAW M M30 Bystrzyca Kłodzka
187 CIOŁKOWSKA KATARZYNA K K30 Wrocław
188 WOŹNIAK KAROLINA K K20 Pińczów SOBCZYK TEAM- MKS SIECHNICE
189 KRZYŚKÓW PIOTR M M30 Wrocław Velicante Sport Team
190 ZWIERZ PATRYK M M30 Wrocław Nokia
191 PUDŁO JOANNA K K30 Wrocław
192 CYRAN PIOTR M M30 Nysa #skyrunners
193 OSTROWSKI PAWEŁ M M40 Wrocław PolmeRun
194 OLKOWSKI MATEUSZ M M20 Wrocław POLMERUN
195 URAMOWSKI ERYK M M20 WROCŁAW POLMERUN
196 KREMEZ DYMYTRO M M20 WROCŁAW POLMERUN
197 SHAPOVAL DENYS M M20 WROCŁAW POLMERUN
198 KURAL ŁUKASZ M M20 Wrocław PolmeRun
199 KENDRA KATARZYNA K K40 Wrocław
200 DZIUBAŁKA PAWEŁ M M30 Wrocław
201 ŚMIGIEL MAGDALENA K K30 Wrocław
202 RUŁA MACIEJ M M30 Trzebnica
203 BYKOWSKA ALEKSANDRA K K20 Wrocław
204 FRACZAK DAWID M M20 Miłoszyce
205 STODÓŁKA SZYMON M M30 Wilczyce
206 ADAMSKA ANNA K K20 Wrocław Pro Run
207 KARASIEWICZ SEBASTIAN M M30 Wrocław
208 PASIERB ANNA K K40 Kiełczów KKB Ślimaki
209 NIEWIERKIEWICZ ZBIGNIEW M M60 Wroclaw
210 MIECZKOWSKA KINGA K K30 Wroclaw
211 POLAK ŁUKASZ M M30 Oborniki Śląskie Oborygeni
212 ZAWADZKI KRZYSZTOF M M30 Bielany Wrocławskie
213 SKROUBA PIOTR M M40 Wrocław
214 WÓJCIK MICHAŁ M M30 Wrocław voestalpine
215 STASIAK-SMOLSKA MAŁGORZATA K K30 Psary voestalpine
216 MACH ANNA K K30 MIEKINIA VOESTALPINE
217 JARZYNA MICHAŁ M M20 Wrocław
218 PAŃCZYK MONIKA K K20 Środa Śląska Voestalpine
219 KRZYSZKIEWICZ KAROLINA K K20 Wrocław
220 KOWALSKA MAŁGORZATA K K40 Jelcz-Laskowice kb harcownik Jelcz-Laskowice
221 ŚWIDER PAWEŁ M M30 Kwietno Voestalpine
222 WOJTALA TERESA K K40 wrocław
223 WORSZTYNOWICZ KAROL M M20 WROCŁAW BÓL NIE ISTNIEJE
224 SIKORA DARIUSZ M M50 Małkowice
225 SZNAJDER JOANNA K K30 Wrocław
226 RYBCZYŃSKA MAGDALENA K K40 Wrocław
227 ŁOZIENKO ANNA K K20 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
228 MALINOWSKA MAGDALENA K K50 Wrocław WKS WILCZYCE
229 KOBOS RADOSŁAW M M30 Siechnice RUNNING ACADEMY
230 GRUHN ANNA K K30 Wrocław
231 MACIOŁEK WOJCIECH M M20 Wrocław
232 PIĄSTKA KAMIL M M20 Wrocław
233 SPIKOWSKA MONIKA K K30 Wrocław
234 POTANIEC BARTŁOMIEJ M M30 WROCŁAW
235 KOZŁOWSKA EWA K K30 Wrocław
236 CHRAPA MICHAL M M30 Wroclaw Ktw Smocze Łodzie Wrocław
237 ŁUCZAK JUSTYNA K K20 Warta SobczykTeam
238 HOJKA ANNA K K30 Smolec
239 MENDEL DOMINIKA K K40 Wroclaw
240 CENDROWICZ MAGDALENA K K30 Sobótka
241 ZAMIAR JAN M M20 Wrocław
242 RADWAN OLIMPIA K K40 Wrocław
243 SŁABOŃ ANDRZEJ M M40 Świdnica 2 Wojskowy Szpital Polowy
244 ZNAMIEC MARCIN M M30 Dobroszów Oleśnicki
245 SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA EWELINA K K30 JELCZ-LASKOWICE KB Harcownik Jelcz-Laskowice
246 CZAPSKA IZABELA K K40 Wrocław
247 WĄSIK MAGDALENA K K20 Wrocław Running Academy
248 CHMURA EWELINA K K30 Wrocław
249 KRAUSE TOMASZ M M30 Wrocław Atos Runners
250 TRZEBOWSKA MONIKA K K30 Wrocław
251 OŚLIZŁO MAREK M M20 Skrzyszów SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
252 SUPRON ANNA K K40 Wrocław
253 WCISŁO TOMASZ M M30 Wrocław
254 KACZMAREK KASIA K K40 Wrocław
255 MAZUR TOMASZ M M30 Zabardowice Zorza Zabardowice
256 MICHALLEK KATARZYNA K K40 Wrocław
257 GRYGIEL ANNA K K30 Wrocław
258 LISZEWSKA MARCELINA K K30 Wrocław Mamy-Biegamy
259 SKINDER MATEUSZ M M30 Wrocław
260 SKINDER KAROLINA K K30 Wrocław
261 ZIEMBA ARKADIUSZ M M30 DOBRZYKOWICE WROCLAW MARATON TEAM
262 KRAWCZYSZYN-MANIA ANNA K K30 Wrocław
263 MICHALLEK ADAM M M40 Wrocław
264 CIEŚLIK KATARZYNA K K20 Wrocław
265 OPAŁA ŁUKASZ M M30 Wrocław
266 SZERSZEŃ AGATA K K30 Wisznia Mała Run Wisznia Run
267 JAKÓBCZYK PIOTR M M30 Wrocław
268 HABER MARCIN M M30 Groblice
269 WITKOWSKI WOJCIECH M M30 Wrocław
270 MUSKUS KAROLINA K K30 wroclaw
271 MOMOT PIOTR M M30 Wrocław Triathlon Club Wrocław
272 JAROSZ PAWEŁ M M20 Wrocław AMATOR WrocławTeam#
273 KORNAŚ MARCIN M M40 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
274 JANIAK ARTUR M M30 Wrocław
275 TURSKI TOMASZ M M40 Blachownia
276 JAROSIK WALDEK M M30 Wroclaw
277 MICHALSKI KRYSTIAN M M20 Wrocław Perła Team
278 KLAUSE MIKOŁAJ M M20 Bydgoszcz
279 DREWNICKA MAGDALENA K K30 Groblice MKS Siechnice
280 GRUSZCZYŃSKA PATRYCJA K K30 Wrocław Sobczyk Team
281 PIEKARSKA PATRYCJA K K20 Solec Kujawski
282 SOBOLEWSKI ŁUKASZ M M20 Wrocław
283 SOBOLEWSKI LESZEK M M50 Wrocław
284 MAZURCZAK EWA K K40 Kiełczówek WKS Wilczyce
285 STELLA-SAWICKA ANNA K K30 Smolec
286 FERENS ANDRZEJ M M40 Wrocław
287 DĄBROWSKA SANDRA K K30 WROCŁAW BIEGAM BEZ POWODU
288 KWAŚNIEWSKA ALEKSANDRA K K30 Wrocław
289 MIKOŁAJCZYK KATARZYNA K K30 Wrocław
290 BIERNACKA KATARZYNA K K20 Syców Sobczyk Team
291 UCHEREK ANNA K K30 WROCLAW
292 CAPUTA MONIKA K K40 Grodków Olimp Handball Team
293 KOCHMAN KATARZYNA K K30 Wrocław #SobasTeam
294 SUROWIEC ANETTA K K40 wrocław
295 FIDELAK PAWEŁ M M40 Wrocław
296 KUBACKI BARTŁOMIEJ M M40 Wrocław
297 PODOLSKA JOANNA K K20 Wrocław
298 BRZOZOWSKI PAWEŁ M M30 Wrocław
299 WÓJCIK DAWID M M30 Wrocław
300 WOŹNIAK KONRAD M M30 Wrocław
301 BARWICKA SONIA K K30 Ruda Śląska
302 LEPSZY BARTOSZ M M20 Ostrów Wielkopoldki
303 TYCZYŃSKI ADRIAN M M30 Ostrów Wlkp
304 WIESZACZEWSKA AGNIESZKA K K30 Wrocław Night Runners Wrocław
305 KURASINSKA JOANNA K K20 Lubin
306 SARNA BEATA K K40 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
307 KRUKIEWICZ PAWEL M M30 Smolec
308 DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK ELŻBIETA K K50 Kamieniec Wrocławski KB Harcownik Jelcz-Laskowice
309 SLIWA ANNA K K30 Kiełczów
310 WOŹNIAK AGATA K K30 Wroclaw
311 TRACZYŃSKI DANIEL M M20 Świdnica Biegowa Świdnica
312 KOTKOWSKI TOMALA M M30 Wrocław
313 WÓJTOWICZ KATARZYNA K K30 Środa Śląska Średzcy Biegacze
314 FIJARCZYK TOMASZ M M30 Wrocław Sente Running Team
315 GRYS RAJMUND M M40 Jankowice SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
316 LEWIŃSKI JAN M M30 Wrocław
317 REGIMOWICZ TOMASZ M M40 Wrocław Team Draczyński
318 TABISZ MARLENA K K40 Wrocław
319 PODEMSKI PAWEŁ M M30 Wrocław
320 AGARWAL RITU K K40 Kamieniec Wrocławski kb harcownik Jelcz-laskowice
321 LIPIEC EWA K K40 Wrocław
322 JEŻAK ROBERT M M30 Wrocław
323 MITTAL SUGAM M M20 Kamieniec wrocławski
324 JAKOBSZE WOJCIECH M M40 Marcinkowice
325 ZAWISZA ŁUKASZ M M20 Wrocław
326 MROCZKOWSKI KAROL M M20 Wrocław Backrunners Wrocław
327 MIAŁKOWSKI TOMASZ M M20 Oława Zakochaj Się w Bieganiu
328 JĘDRKOWIAK ANDRZEJ M M30 Ligota Piękna Run Wisznia Run
329 JĘDRKOWIAK PAULINA K K30 Ligota Piękna Run Wisznia Run
330 OSTROWSKI DARIUSZ M M40 Kiełczów AWL
331 KOŚCIELAK DOMINIKA K K20 Opole
332 ZIUBRZYCKA MAGDALENA K K20 Oleśnica
333 KRZACZKOWSKA IWONA K K30 Wroclaw Dziki Wrocław
334 TRZEBOWSKI MICHAŁ M M30 Wrocław
335 GLINA MARTA K K30 Wrocław FATBAT TEAM
336 JACH KATARZYNA K K20 Wrocław maciek biega!
337 ZACHARA ŁUKASZ M M30 Kilianów
338 CHROBOT KRZYSZTOF M M50 Wrocław Ślęzak Team
339 BAL TOMASZ M M30 Kąty Wrocławskie WUEFISTA.PL RUN TEAM
340 LUCHOWSKA KAROLINA K K30 Wrocław TOR
341 WALIGORA MATEUSZ M M30 Wroclaw
342 GROSICKI WIT M M20 Legnica Road&Field Runner
343 KĘDZIA KAMIL M M30 Pszenno
344 MUSIAŁ ANNA K K30 Wrocław
345 PTAK ANITA K K30 Wrocław Ptaki Team
346 HYSYK JAKUB M M30 Wrocław
347 ZAREMBA ANNA K K30 Wrocław
348 TARNOWSKI ROMAN M M40 Wrocław
349 SAWICKA LAURA K K40 Wrocław Wkurw Team Wrocław
350 LACH AGNIESZKA K K40 Wrocław
351 ŁADOŃSKI RYSZARD M M60 Wrocław PRO-RUN Wrocław
352 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW M M50 Kąty Wrocławskie WKB "Meta" Lubliniec
353 BEBEJ-HERMAN BASIA K K40 Wrocław
355 PRZESTALSKI MARIAN M M20 Wrocław AC Polanka
356 CYCH PIOTR M M50 Twardogóra MLKS Echo Twardogóra
358 BĄKOWICZ ANNA K K20 Wrocław
359 KACZMAREK KATARZYNA K K30 Dzierżoniów
360 MICHALAK JAKUB M M30 WROCŁAW SOBCZYK TEAM/MKS Siechnice
361 BARTOSZEWSKA MAGDA K K30 wrocław
362 LESIECKI JACEK M M20 Wrocław Team Wosiek
363 CATTI ROBERTO M M30 Wroclaw
364 SOZAŃSKI JACEK M M40 Wrocław in-motion team
365 WESOŁOWSKA KINGA K K20 Wrocław
366 DULIŃSKI ADAM M M30 Oborniki Śląskie Oborygeni
367 SMYRNOVA KATERYNA K K30 Wrocław Skyrunners
368 LACH KASIA K K30 Olenica
369 MIELCZAREK TOMASZ M M40 Wrocław
370 SERAFIN MICHAŁ M M30 Wrocław
371 HOŁOWNIA RYSZARD M M50 Wrocław DREAM TEAM
372 KURANT JACEK M M40 Wrocław
373 LUBAŃSKA ALICJA K K50 Bukowice Dobiegnę! Bukowice
374 BUZUK KUBA M M20 Łagiewniki DOLNOSLASKIE
375 KONOPACKI KRZYSZTOF M M40 Ząbkowice Ślaskie Aby do Mety
376 MAJDAŃSKI TOMASZ M M30 Wrocław
377 PRUCNAL WOJCIECH M M40 Wroclaw
378 MITUŚ WOJCIECH M M40 Wrocław
379 MORAWSKI JAROSŁAW M M40 Oława
380 MORAWSKA EDYTA K K40 Oława
381 WRÓBLEWSKA MAGDA K K40 Spalice
382 PIEKARSKA KRYSTYNA K K30 Wrocław
383 PIEKARSKI PIOTR M M30 Wrocław
384 IDZIKOWSKI MACIEJ M M20 Wrocław System Error
385 HAŁASIŃSKA MARTA K K30 Wrocław Klub Bobika
386 BUL MUCHA MARCIN M M20 Strzelin KP Wrocław Fabryczna
387 KUBINKA PAWEŁ M M40 Jutrosin
388 WIŚNIEWSKA ANNA K K20 Bełchatów
389 SZCZERBAKOWICZ KAMIL M M20 Bledzew
390 HALKA MAŁGORZATA K K40 Wroclaw JACHU
391 HAŁKA JAN M M40 Wrocław JACHU
392 NOSEWICZ PIOTR M M40 Wrocław Wicked Becker Avionics Runners
393 NOWAKOWSKI WIESŁAW M M50 Wrocław Wroclaw Marathon Team
394 ANTONISZYN DARIUSZ M M50 Szczytkowice ITMZM 2015 / Szczytkowice w biegu
395 STOBIENIA GRZEGORZ M M40 Wrocław RUN GREG RUN
396 MALANOWSKI KAROL M M20 Wrocław
397 TROCHIM ANNA K K20 Wrocław
398 KUTYCKA KUREK ELŻBIETA K K30 Wrocław Chojrak Team Wrocław
399 GOŁOS PAULINA K K30 Wrocław
400 KALINOWSKA DOROTA K K30 Wrocław
401 DUCZEMIŃSKI DARIUSZ M M40 Wrocław NOA
402 KAŁUZIŃSKI BARTOSZ M M20 Wrocław
403 KRUK TOMASZ M M30 Nysa Athletics Nysa
404 MANIAK GRZEGORZ M M30 Wrocław
405 KUBERA ANDRZEJ M M50 Wrocław
406 MURMYŁO WOJCIECH M M40 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
407 KĘDZIERSKI JAKUB M M20 Wrocław OIRP Wrocław
408 PIASKOWSKA ALICJA K K20 Wrocław
409 KWAŚNICKI WŁADYSŁAW M M30 Opole
410 KOSIERADZKA ANGELIKA K K20 Świeradów-Zdrój
411 CZAJKOWSKA OLIWIA K K20 Wroclaw
412 CIEPLAK ADRIAN M M20 Wrocław System Error
413 KONDRATOWICZ AGNIESZKA K K30 Wąbrzeźno Koniec składu
414 BAGIŃSKI ŁUKASZ M M30 Wrocław
415 KUŹMICKI KAROL M M50 Wrocław Kiku Run Team
416 PRZESTALSKI KORNEL M M20 Wrocław AC Polanka
417 JĘDRECKI MIŁOSZ M M30 Wrocław
418 PASTUSZKA ANNA K K20 Wrocław
419 BETKA JAKUB M M20 Dzietrzkowice
420 PEWNIAK EWA K K40 Wrocław Matner Running Team
421 WYRZYKOWSKI MATEUSZ M M20 Oborniki Śląskie
422 BEHRENDT PAWEŁ M M30 Toruń OIRP Wrocław
423 BELCZYK - BEHRENDT KAROLINA K K30 Wrocław
424 POWAŻNY MAREK M M20 Strzelin WKB Piast Wrocław
425 STĘPIEŃ MARCIN M M30 Wrocław
426 RACZYŃSKI ANDRZEJ M M40 Wrocław
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BAKALARZ-WÓJCIK TERESA K K40 Oleśnica KPZ SFORA
BARANOWSKA RENATA K K30 Bierutów Bierutowska Grupa Biegowa
BARCIK PRZEMYSLAW M M30 WROCLAW Asplex Team
BARTNIK ANNA K K30 Opole Parkrun Opole
BIALOBRZEWSKI SLAWOMIR M M30 Kielczow
BIAŁEK KATARZYNA K K30 Wrocław
BOŁTUĆ DOMINIKA K K20 Wrocław
BORODYNKO ALEKSANDRA K K20 Wrocław
BRODA MARCIN M M30 Głuszyca
CHMURA JADWIGA K K20 Grodzisko Dolne
CYBULSKI MARIUSZ M M40 Jelcz-Laskowice SAINT-GOBAIN SQUAD , Bierutowska Grupa Biegowa, @biegajzmank
DEREJ MARIA K K40 Wrocław KS NEONET
DRABIK JOANNA K K20 Wrocław SOBCZYK TEAM
DRYNKORN HANNA K K20 Wrocław
DUZIAK MAŁGORZATA K K20 Wrocław
FRĄCZAK DAWID M M20 Miłoszyce
GIEMZA MICHAŁ M M20 Wrocław #SOBASTEAM
GIL STANISŁAW M M60 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
GŁOGOWSKA MAŁGORZATA K K20 Wroclaw Nuca Soldier
GOLDA MICHAŁ M M30 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
GONERA ANDRZEJ M M40 Oborniki Śląskie KS NEONET
GONERA KRZYSZTOF M M40 Kamieniec Wrocławski RAWLPLUG SA
GRABOWSKI MATEUSZ M M30 Środa Śląska WATAHA
GRELA ŁUKASZ M M20 Wrocław
HADRYŚ GRZEGORZ M M30 Wrocław
HARBUZ MACIEJ M M30 Wrocław X-Coding
HOSZOWSKA AGNIESZKA K K30 Smolec
HUBNER TIAGO M M20 Wroclaw
HYPIAK JOANNA K K30 Wrocław TriActiv Ridley
JAROSZYK MATEUSZ M M20 wysoka
JAWOREK MARCIN M M30 Wrocław
KAJDANEK JOANNA K K30 Katy wrocawskie
KARCZEWSKI BARTOSZ M M30 Wrocław
KOPACKA EDYTA K K30 Wrocław
KOWALCZYK PAWEŁ M M40 Wrocław ArdentCode
KRAKOWIAK TOMASZ M M40 Wrocław FUNDACJA MIEJ GEST
KRAWCZYK ANETA K K30 Wrocław
KRĘZEL KRZYSZTOF M M20 Wisznia Mała Night Runners Wrocław/RunWiszniaRun
KRÓLIKOWSKI PIOTR M M30 Wrocław
KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M30 Wągrowiec CITY TRAIL Team
KUCHARSKI ROBERT M M30 Wrocław RUNNING ACADEMY
KUNYSZ OLGA K K30 Wrocław
LIZAK ALICJA K K30 Kąty Wrocławskie
LIZAK MARCIN M M30 Kąty Wrocławskie
MAKEDOŃSKI MARCIN M M40 Wrocław WKS RUN Wilczyce
MALCZEWSKI AREK M M40 Środa Śląska
MALESZKA KINGA K K30 Wrocław Grupa Biegowa Anzelm
MAŚLANKA ŁUKASZ M M30 Wrocław
MAZUR ADAM M M20 Wrocław
MICIUŁA ZBIGNIEW M M50 Swidnica
MIELNIKIEWICZ SLAWOMIR M M30 Wroclaw RUNNING ACADEMY
MISIOREK EMILIA K K30 Oborniki Śląskie 1980
MOCZEK TOMASZ M M40 Głogów Cross Straceńców Team
MOŻEJKO ZBIGNIEW M M40 Wrocław
MUSIAL TOMASZ M M20 Wrocław
NAPIERAJ DOMINIKA K K20 Wrocław Wosiek Team/CITY TRAIL Team
NAVROTSKA NATALIA K K20 Wroclaw
NIEDŹWIECKI JAKUB M M20 WROCŁAW
NOWACKI DAWID M M30 WROCŁAW 2017
NOWAK BARBARA K K30 Wrocław
OLACZEK ŁUKASZ M M30 Mrozów HAKUNA MATATA
PABIJAŃCZYK DAMIAN M M30 Kryniczno Heavy Lift Team
PACZKOWSKA AGNIESZKA K K20 Wrocław BIEGAM BEZ POWODU
PATERAK ŁUKASZ M M20 Gościęcin KU AZS UWr
PELC PAWEŁ M M40 Wrocław LoMag Software
PRAGŁOWSKI TOMASZ M M40 KATOWICE Pragly
PRUKOP WOJCIECH M M50 Wrocław
PRZYBYSŁAWSKI KAMIL M M30 Wrocław
RAMUT EWA K K20 Sobótka
RETTIG RAFAŁ M M20 Krotoszyn
ROSSOCHACKA AGATA K K30 Wrocław
RUS KATARZYNA K K20 Wrocław
SABIER PAULINA K K40 Lorenskog
SEMICZEK ADAM M M40 Kiełczów POWSTAŃCY Z KANAPY
SENDECKI RAFAŁ M M40 Wałbrzych SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
SIKORSKA MAŁGORZATA K K30 WROCŁAW
SIPURZYŃSKA EWA K K30 Bałdowice
SKOPETS TETIANA K K30 Wroclaw no club
STAWCZYK PATRYK M M20 Wroclaw Nuca Soldier
SYPKO-MARCINISZYN MAGDALENA K K30 Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa
SZAŃCA MONIKA K K30 Wrocław
SZCZERBA MARCIN M M40 Wrocław
SZURMIŃSKI ADAM M M20 Kalisz Wosiek Team
SZUSTAK RADOSŁAW M M40 Wrocław KS NEONET
SZYMCZAK ZUZANNA K K20 Wroclaw MATNER RUNNING TEAM
SZYSZKA WIESŁAW M M50 Jelcz-Laskowice
TOKARZ KRZYSZTOF M M30 KROŚNICE Ssw Team KROŚNICE
WĘCŁAWEK DOROTA K K30 Kąty Wrocławskie
WIRTH-CZARCIŃSKA MAGDALENA K K40 Wrocław Pro-Run Wrocław
WRZODEK KACPER M M20 Wrocław
ZACHARIASZ MARCIN M M30 Wrocław Xrunners
ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ M M20 Wrocław
ZOGA IZABELA K K30 Wrocław
ŻUCHOWSKA DAGMARA K K20 Wrocław
ŻUKROWSKA KORNELIA K K30 Wrocław
ŻYGADŁO JUSTYNA K K30 Wrocław WATAHA