Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 19.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 PIOTROWSKI RADOSŁAW M M20 Gdynia UKS Azymut 45
3 MISZEWSKI MARCIN M M30 Gdynia Intel Runners
11 MAJ-ROKSZ MARIA K K30 Wejherowo Maja TEAM
16 POCHOPIEŃ MIRA K K30 Gdańsk Wataha- Łączy nas bieganie
17 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K K40 Gdańsk Ekipa zryw
18 WOJEWÓDKA MONIKA K K30 Gdynia
19 STOMPEL EWELINA K K20 Siemianowice Śląskie
20 SKWARŁO PAWEŁ M M30 Gdańsk
21 CHYŁA AGNIESZKA K K30 Gdynia
22 KULCZYCKI JAN M M60 GDAŃSK
23 GRODZKI KRZYSZTOF M M30 Banino OPTYK Banino
24 GOLASZ HALINA K K50 Gdańsk
25 GERING MARIUSZ M M30 Gdańsk DCT drużyna biegowa
26 LISIECKA DOROTA K K30 Gdynia
27 KLOKA MAŁGORZATA K K30 Gowino
28 GAJDUS WIKTOR M M30 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
29 SUCHENIA PIOTR M M30 Reda inov-8 team / fjord nansen test team / www.runpassion.pl
30 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K K40 Gdynia Motywatornia Team
31 KLAJNA JAKUB M M20 Gdańsk NAVA
32 TOMCZAK DOROTA K K50 Gdańsk
33 WOJNOWSKI WIESŁAW M M30 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
34 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA K K30 Gdynia FitlessMummy
35 OLIWNIAK MARCIN M M30 Gdańsk
36 JARZEBOWSKA ANETA K K30 Gdańsk
37 NADOLNY TOMASZ M M40 Gdańsk BzG, TumboTeam
38 FORNALSKA JOANNA K K30 Gdańsk
39 TUWALSKA MAŁGORZATA K K30 Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM
40 PASCHKE ROMAN M M40 Gdynia ShipCup
41 GRUCHAŁA AGNIESZKA K K40 Gdynia MEWA Gdynia
42 GRUCHALA PIOTR M M40 Gdynia POiNT
43 TATROCKI DANIEL M M40 Gdynia ORŁOWO
44 KWIATKOWSKI KAJETAN M M30 GDAŃSK
45 KWIATKOWSKA ALICJA K K30 GDAŃSK MAŁE LWY
46 TUWALSKA ELZBIETA K K30 Gdańsk LKS Zantyr Sztum
47 ŁAKOMSKI MATEUSZ M M30 Sopot
48 ŁAKOMSKA BARBARA K K60 Gdynia
49 PEŁSZYŃSKI BOGUSŁAW M M60 Gdańsk
50 ŁAWNICZEK MAREK M M50 Bełchatów -
51 MROCZEK SYLWIA K K40 Rumia
52 BARTNIK ŁUKASZ M M40 Gdynia
53 BARTNIK AGA K K40 Gdynia
54 MACIJEWSKA BOŻENA K K30 Gniewowo RUNEDA
55 LEWICKI ŁUKASZ M M20 Gdańsk
56 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA K K40 Rumia ASCONI
57 MIELEWSKA BRYGIDA K K40 Gdańsk PG
59 ZUYEUSKI RAMAN M M30 Gdańsk
60 IWAN MAŁGORZATA K K30 Gdańsk Maja Team
61 KRASIŃSKA MAŁGORZATA K K30 Rumia
62 BOROWIK KRZYSZTOF M M20 Olsztyn Ryszard Biegaj
63 KORPUSIK MARTA K K30 Gdańsk
64 MROZOWSKI DARIUSZ M M40 Rumia ParkRun Rumia
65 PALLACH LECH M M30 Gdynia Biegamyrazem.pl
66 LULIS ZBIGNIEW M M50 GDAŃSK O-SOWA BIEGA
67 LEŚNIEWSKI TOMASZ M M50 Poznań
68 STANKIEWICZ IWONA K K40 Rekowo Górne Motywatornia Team
69 LUDWIKOWSKA ANNA K K20 Gdynia
70 PRZYBORSKI MICHAŁ M M40 Gdynia
71 GALIŃSKI MACIEJ M M30 Rumia MAJA TEAM/AUCHAN RUMIA
72 DAWIDOWICZ IZA K K30 Bogatka Bogatka Biega/ Maja Team
73 ZELEWSKA MARTA K K40 Gdynia MEWA Gdynia
74 GUMOŚ KATARZYNA K K30 Gdynia
75 BYCZUK ŻANETA K K30 Gdańsk
76 DEDO MATEUSZ M M20 Garczegorze Dzikie Stachy
77 ORŁOWSKI PIOTR M M30 Gdynia Intel Runners
78 WEŁNA SŁAWOMIR M M20 Gdynia
79 BURY PAWEŁ M M30 Gdynia biegamyrazem.pl
80 POHL SEBASTIAN M M40 Gdynia Fotit
81 JABŁOŃSKI RYSZARD M M50 Gdynia EkstraFan 3
82 SZARKO MACIEJ M M40 Elbląg
83 WRONKA CEZARY M M30 Gdańsk Bike U Up / Torus Triathlon Team
84 WOŹNIAK-PIERNICKA ANETA K K30 Karczemki
85 DYBIZBAŃSKI MARIUSZ M M30 Warszawa KS Wolni
86 GRODZKA KATARZYNA K K30 Warszawa KS Wolni
87 JABLONSKA EWA K K30 Krynica-Zdroj
88 DOBBEK AGNIESZKA K K30 Wejherowo MTB - Małe Trojmiasto Biega
89 GAŁKA GRZEGORZ M M40 Gdańsk
90 KORDEK MONIKA K K30 Gdańsk
91 LEWANDOWSKI GRZEGORZ M M40 Goleniów Goleniów
92 PRASEK LUCYNA K K60 Gdynia
93 TYMIŃSKI KRZYSZTOF M M60 Gdańsk Martaton
94 ŚWIĘCKA MAGDALENA K K20 Gdańsk LKS Zorza Gdynia
95 KOŚCIELSKI MARIUSZ M M50 Gdynia COM-DKM
96 KUTNIEWSKA MARIA K K60 Żukowo Face Nordic Walking Team
97 BIELECKI TADEUSZ M M40 Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA
98 MALINOWSKA KATARZYNA K K20 Gdańsk
99 WŁADYMIRUK DARIUSZ M M30 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
100 WIECZOREK TOMASZ M M40 Gdańsk WATAHA
101 SALEEM MONIKA K K30 Gdańsk WATAHA
102 BIELECKA KORNELIA K K40 Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA
103 MATYSKIEL ANITA K K40 Gdańsk
104 ŁYCZKO PATRYK M M20 Gdańsk Nordcity
105 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K K40 Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO
106 PRUSZKOWSKA MAGDALENA K K20 Gdańsk
107 PRASEK MARTA K K30 Gdynia
108 SZULC KAMILA K K30 Gdynia
109 IWAN PAWEŁ M M30 Gdańsk MajaTeam
110 OSOWSKI MACIEJ M M50 Gdynia Vege Runners
111 WOJCIECHOWICZ EDYTA K K30 Cewice
112 LIP RAFAŁ M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
113 ZASADA JOANNA K K40 Mosty WYMIATACZE
114 WYSOCKA ANNA K K30 Gdynia WYMIATACZE
115 WYSOCKI PAWEŁ M M30 Gdynia
116 WASĄŻNIK MARTA K K30 Mosty
117 MISZEWSKI ROMUALD M M60 Rumia Asconi Polska_w INO
118 KACZYNSKA MAŁGORZATA K K30 Kosakowo Wymiatacze
119 DRANKA EWELINA K K30 Gdynia
120 GADAMSKA-KABATA PAULINA K K30 Gdańsk
121 GAŁĘZA SŁAWOMIR M M30 GDYNIA SWAVEK KEVAWS
122 GRUBE BARTOSZ M M30 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
123 STUDZIŃSKA PAULINA K K30 Gdynia
124 STUDZIŃSKI RAFAŁ M M30 Gdynia
125 ŁĘGOSZ AGNIESZKA K K30 Gdynia
126 TOWARNICKA IZABELA K K40 Gdynia Team Deaf
127 ŁĘGOSZ KAROL M M30 Gdynia
128 PANEK MICHAŁ M M30 Sopot Padł Na Ryj Team
129 PEŁSZYŃSKI MAREK M M30 Gdańsk LPP Team
130 ŚNIEG ALEKSANDRA K K50 Gdańsk WATAHA
131 MATCZYŃSKI MAREK M M50 Grudziądz Olimpia Grudziądz
132 WOŁOSZYK NATALIA K K20 Gdańsk
134 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K K50 Gdańsk
135 NAWROT WITOLD M M30 Gdańsk
136 BRZEZIŃSKA EWA K K50 Gdynia
137 CIESIELSKI MACIEJ M M20 Toruń Parkrun Toruń
138 DROSZCZ KRZYSZTOF M M30 Gdansk BigYellowFoot Adventure Team
139 PESTKA PIOTR M M30 Gdańsk
140 SZABAT KATARZYNA K K20 Gdańsk
141 KACZMAREK KRZYSZTOF M M40 Gdańsk O-SOWA BIEGA
142 ORŁOWSKI RADOSŁAW M M40 Gdynia #kaszanienamoka
143 WITKOWSKA BEATA K K30 Gdańsk
144 FIKIER WIKTOR M M30 Gdańsk #Kaszanienamoka
145 IEFYMENKO OLEKSANDR M M30 Sopot slad jeza
146 NIEWIŃSKA BEATA K K50 Gdańsk
147 OSTROWSKI ZBIGNIEW M M30 Bietowo Nadleśnictwo Lubichowo
148 MOSZKOWICZ MAGDALENA K K30 Gdansk
149 MICHALAK MAREK M M40 Tczew
150 KONECKO IZABELA K K50 Sopot SGS Poland TEAM
151 ZASOŃSKA AGNIESZKA K K20 Gdańsk JEPPESEN
152 BIERWALD MICHAŁ M M20 Gdańsk Jeppesen
153 ŻELAZIŃSKI TOMASZ M M30 Gdańsk Jeppesen
154 ZIĘBA DOMINIK M M20 Gdynia Jeppesen
155 ORŁOWSKA AGATA K K30 Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM
156 WITKOWSKI JAKUB M M30 Gdańsk JEPPESEN
157 SZKUDLARZ DIANA K K20 Gdynia
158 BORZĄDEK ALEKSANDRA K K20 Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club
159 RYGIELSKA IGA K K20 Warszawa
160 KOT ESTERA K K20 Warszawa
161 JAROSIK BARBARA K K40 Żukowo -
162 WOŹNIAK BEATA K K30 Dębogórze Wymiatacze
163 JAROSIK DANIEL M M40 Lniska
164 STASIK PIOTR M M40 Gdynia
165 SOWIŃSKA OLGA K K40 Gdańsk BBL Gdańsk AWFiS
166 KWIATKOWSKI MICHAŁ M M30 Wejherowo
167 SZYDŁOWSKI LESZEK M M30 Gdańsk JEPPESEN
168 BĄKOWSKA DOMINIKA K K20 Gdańsk Harpagan Gdańsk
169 GORNOWICZ MARCIN M M30 Leźno GORNOWICZ TEAM
170 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA K K30 Olsztyn Jeppesen Running Team
171 POTOPOWICZ ANNA K K20 Gdansk JEPPESEN
172 KONARSKA MARTA K K20 Gdansk JEPPESEN
173 STEPKO KATARZYNA K K30 Gdynia Jeppesen
174 SUŁEK GRZEGORZ M M30 Rzeszów Jeppesen Running Team
175 BANNACH ROBERT M M20 Gdańsk JEPPESEN
176 OSTROWSKI MATEUSZ M M30 Gdańsk Jeppesen Running Team
177 RUDNICKI MACIEJ M M30 Gdynia Goyello Power Club
178 ORDAKOWSKI FILIP M M20 Gdynia
179 CIEROCKA ZOSIA K K20 Gdańsk
180 MILKOWSKI MARIUSZ M M50 gdynia
181 KEPKA GRZEGORZ M M20 Wejherowo Maja Team
182 DRYWA JAKUB M M20 Gdynia Jeppesen
183 HARABIN MARCIN M M30 Gdynia FRACTAL
184 ŻELEWSKI DARIUSZ M M40 Rumia WATAHA łączy nas bieganie
185 KĘDZIA EDYTA K K40 Gdańsk Grupa Biegowa 65
186 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K K20 Gdynia LKS ZANTYR SZTUM
187 WASILEWSKA IWONA K K40 Gdańsk
188 SKUZA MATEUSZ M M30 Wejherowo 42.195 Wejherowo
189 BARANOWSKI ADRIAN M M30 Jastarnia
190 ŁAPUĆ KRZYSZTOF M M30 Gdańsk
191 BAKALARSKA ANNA K K30 Gdańsk LPP Team
192 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA K K30 Gdynia
193 STRAŻEWICZ WITOLD M M30 Gdynia
194 JASTRZĘBSKA JOWITA K K20 Sopot
195 POHL DUCZMAL ELZBIETA K K40 Rekowo- Górne Stowarzyszenie More Active
196 RAWSKA ALEKSANDRA K K40 RUMIA Wymiatacze
197 ZWOLIŃSKI TOMASZ M M40 Mosty KM PSP Gdynia
198 ZWOLIŃSKA ANETA K K40 Mosty Platan Biega
199 STASICA ANDRZEJ M M40 Łęgowo
200 GARCIA IVAN M M30 Gdynia
201 CHALECKA JOLANTA K K40 Braniewo EKIPA ZRYW
202 LUBOWIECKA ALICJA K K30 Wejherowo
203 JAGMIN IZABELA K K30 Mosty Wymiatacze
204 KROLIKOWSKA EWELINA K K30 Gdańsk
205 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 Rumia UKS Siódemka Rumia
206 WASILEWSKI MICHAŁ M M40 Gdańsk WATAHA
207 HORBACZEWSKI MARIUSZ M M40 Gdańsk
208 MICHALSKI ALAN M M30 Bielsko-Biała
209 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ M M30 Gdańsk Grupa Biegowa 65
210 MAZNIKAR MIRZA M M20 Gdansk JEPPESEN
211 KOSZEWSKI SŁAWOMIR M M40 Gdansk Saltus Sport Team
212 MICHALAK MARLENA K K30 Gdynia
213 RUDNICKI PAWEŁ M M30 Gdynia
214 KOŁPA KATARZYNA K K20 Suchy Las
215 PODWYSOCKA DOMINIKA K K30 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
216 KOWALSKI MACIEJ M M30 Gdynia PP Velo
217 RUDNICKI DARIUSZ M M30 Pogórze
218 TRZEBIATOWSKA ALDONA K K40 Gdynia
219 PEŁSZYŃSKI JACEK M M30 Gdańsk Active Life
220 NABAKOWSKA BARBARA K K60 Gdańsk Martaton
221 FELON MICHAŁ M M40 Gdynia OPEC Gdynia
222 BROŻYNA RYSZARD M M50 Gdynia
223 ZIEŃCZUK PIOTR M M40 Gdańsk Gdańskie Autobusy I Tramwaje Nie marnuj tlenu Gdańskie Autob
224 WEISS KRZYSZTOF M M50 Gdansk Dudycz run
225 REDA KINGA K K20 Wieliszew The runner project/ Wieliszew Heron Team
226 KARWOWSKI WOJCIECH M M20 Łuków
227 SZWEDA MIROSŁAWA K K30 Toruń
228 ŚLIWIŃSKA EDYTA K K40 Gdynia Team Deaf
229 JANOWSKI FILIP M M20 Szczecin
230 TATYS TOMASZ M M40 Świdwin -
231 HOROWSKI KRZYSZTOF M M30 Gdańsk Bubu Team
232 LIS-TARNÓWKA MAGDALENA K K30 Gdańsk
233 PAWŁOWSKI JACEK M M20 Nisko
234 DĄBEK ADRIAN M M30 Gdynia
235 LEWANDOWSKA BEATA K K30 Wejherowo
236 MROWIEC PAWEŁ M M30 Bibice Heineken Kraków Running Club
237 BIELSKI SEBASTIAN M M20 Nowogard Team Iskierka
238 ZYCH ZBIGNIEW M M40 Lublin Triathlon Lublin TEAM
239 ZYCH MAGDALENA K K20 Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
240 JASTRZĘBSKI DARIUSZ M M30 Sopot
241 NOWAK KAMIL M M40 Gdynia AG
242 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M M30 Reda FabrykaDobrejZabawy.pl
243 HINC IWONA K K40 Żukowo-Borkowo Face Nordic Walking Team
244 JANKOWSKI MAREK M M40 gdańsk
245 JĘDRZEJAK MAGDALENA K K40 Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO
246 KOPACZ HANKA K K30 Bydgoszcz biegam brum brum
247 SIWIAK FILIP M M20 Gdańsk
248 SŁAWIŃSKI DAMIAN M M30 Gdynia Zorza Gdynia
249 CIESIELSKI WITOLD M M40 Gdańsk
250 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M M20 Gdańsk Babillonia Babieniec
251 KLAS BARTEK M M30 luzino Maja Team Wejherowo
252 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M M20 Gdańsk Gdański Biegacz/Szalony Gdańsk Biega
253 POTRYKUS MAŁGORZATA K K40 Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ System-Media Team
254 DAWIDOWSKA NATALIA K K20 Rumia UKS Siódemka Rumia
255 BUDNIK NATALIA K K20 Sopot
256 DYDYMSKA MONIKA K K40 Rumia
257 DYDYMSKI KRZYSZTOF M M40 Rumia
258 MELZER ARKADIUSZ M M40 Rumia UKS Siódemka Rumia
259 BUDNIK MATEUSZ M M20 Sopot
260 MELZER SZYMON M M20 Rumia
261 BUDNIK ROBERT M M50 Sopot
262 BUGALSKI JACEK M M30 Sopot
263 MURAWSKA JOANNA K K40 Gdańsk Miki Team
264 MURAWSKI MACIEJ M M40 Gdańsk Miki Team
265 GUMKOWSKI SZYMON M M20 Gdańsk Zorza Gdynia
266 BRYŁKA KATARZYNA K K30 Gdańsk
267 ADAMOWICZ AGNIESZKA K K40 Sopot
268 KAMIŃSKA MARZENA K K30 Gdynia
269 GARSTKA MAŁGORZATA K K40 Rusocin
270 SŁÓWKO ADRIANNA K K20 Gdańsk
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BŁAŻUK JAREK M M30 Gdynia
CHARKIEWICZ MONIKA K K30 Straszyn Ekipa Zryw
CIECHOLIŃSKA KAMILA K K30 Borkowo
CYBULSKA AGNIESZKA K K30 Gdańsk
CZERWIŃSKA PAULINA K K20 Gdańsk RBM Team
CZOSNEK TOMASZ M M30 Kraków
DABROWSKA AGATA K K30 katowice Bobus Team
DIAS MAGDALENA K K20 Gdynia Zorza Gdynia
DRAGAN DOROTA K K40 Gdynia
DUSZYŃSKA NATALIA K K20 Tczew
FIBICH DOROTA K K30 Kościerzyna Ekipa Zryw
FILC ŁUKASZ M M30 Warszawa
HALADUS DOMINIK M M30 Czestochowa Zycie Czestochowy Team
JODLOWSKA WIOLETTA K K40 Pruszcz gdanski morsy gdyńskie
KARWEL EWELINA K K30 Gdańsk Kontener Formy
KAŹMIERCZAK BEATA K K20 Kosakowo
KONOPKA ANNA K K30 Gdańsk Kaszubska Poniewierka
KOWALSKI ROBERT SEBASTIAN M M40 Gdańsk Nie Marnuj Tlenu Gdańskie Autobusowy i Tramwaje
LINDA ROMAN M M60 Gdynia Parkrun Gdynia
ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K K60 Gdańsk Biegaj z głową
MAZUROWSKA ANDŻELIKA K K40 Tczew
MISIEJKO ARTUR M M30 Gdańsk Saltus Sport Team
MYSZK KATARZYNA K K30 Kościerzyna Ekipa Zryw
MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA K K40 Gdańsk
NAGÓRSKA ANIA K K30 Gdańsk
NIECHOĆKO AGATA K K30 Gdańsk Ekipa Zryw
OLCHOWY EWELINA K K30 Gdańsk Piąta Galaktyka
OLSZEWSKI KAROL M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
PADIAS PAWEŁ M M60 Gdynia Motywatornia Team
RASZEWSKI MATEUSZ M M30 Góra Maja Team
RESEMAN SYLWIA K K40 Żukowo Face Nordic Walking Team
ROGOWSKI LESZEK M M40 Gdańsk Oprychy Team
ROMANOWSKA BEATA K K50 Gdynia Run Vegan Team
SEKIETA JULIA K K20 Kolbudy
SEMMERLING ADAM M M40 Rumia
SŁAWIŃSKA ANNA K K30 Iława Rezerwowe Psy
STACHOWIAK ŁUKASZ M M30 Poznań STR Poznań / CITY TRAIL Team
SUPERSON MACIEJ M M50 Gdynia
SZULC ANDŻELIKA K K40 Gdańsk
TOMASZEWSKI MATEUSZ M M20 Gdańsk
TURSKA DOMINIKA K K20 Gdańsk
WIWATOWSKA DAGMARA K K30 Straszyn Maja Team
WOLAŃSKI TOMASZ M M40 Rumia OIRP Gdańsk
WRÓBLEWSKA DOROTA K K50 Gdańsk BzG
ŻUREK MARTA K K20 Rumia