Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Szczecin

  • 23.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
12 MURAWSKA WIOLETTA K K40 Szczecin
16 BODNAR ZBIGNIEW M M60 Szczecin
17 SZYMAŃSKA ANNA K K60 Goleniów Rozbiegany Goleniów
18 NOWAK ANNA K K20 Szczecin
19 ZERZUT JAROSŁAW M M50 Szczecin Puszczyk Bukowy
20 DOBROWOLSKI MATEUSZ M M20 Szczecin
21 TOMCZEWSKI MACIEJ M M40 Szczecin NCDC
22 MACHOLA BARTEK M M30 Szczecin Monia Gym
23 MACHOLA KATARZYNA K K40 Szczecin MoniaGym
24 GAWROŃSKA ŻANETA K K30 Szczecin NCDC
25 WOJDAK ŻANETA K K30 Police Monia Gym
26 ORSZULAK ŁUKASZ M M30 Szczecin
27 MARTENKA EWA K K30 Szczecin Monia Gym
28 CIEŚLA BEATA K K50 Goleniów Zabiegani Goleniów
29 SACHARSKI BARTŁOMIEJ M M20 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
30 HOŁYŃSKI LESZEK M M30 Przecław Wieczorne bieganie w Szczecinie
31 DŁUGOKĘCKI MATEUSZ M M30 Gryfino Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą
32 GLEBKOWICZ AGNIESZKA K K30 Szczecin Przebiegłe Jenoty
33 STACHOWSKI ANDRZEJ M M50 Szczecin Monia Gym
34 RAJFUR ASIA K K30 Daleszewo No logo
35 KOWALCZYK PAWEŁ K K30 Radziszewo Elitarny Klub Biegacza-Powolni z Nadwagą PREZES
36 KUŹBIK JAKUB M M30 Szczecin Puszczyk Bukowy
37 SZOSTAK EDYTA K K30 Szczecin
38 FILIPOWSKI DARIUSZ M M40 Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team
39 MICHALAK ŁUKASZ M M30 Szczecin
40 CICHOCKI JAKUB M M40 Szczecin HKS Skaut Szczecin
41 PAWLIŃSKI PIOTR M M30 Police Grupa Azoty POLICE
42 BUDNA ANNA K K30 Szczecin
43 LEWANDOWSKI JANUSZ M M50 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecin
44 ADAMOWICZ DANIEL M M30 Szczecin KB PIONIER SZCZECIN
45 ZAROBIAK PIOTR M M30 SZCZECIN Wieczorne Bieganie w Szczecinie
46 BIELAŃSKI KRZYSZTOF M M60 Stargard CRONIMET. PL
47 BIELAŃSKI MIREK M M50 Stargard Stargard
48 PACYNA RENATA K K40 Kozielice #rusz4litery
49 PRZEWORSKI MARCIN M M30 Szczecin best-coach.pl
50 SKORUPSKA AGATA K K30 Szczecin
51 RYNKOWSKA ANNA K K30 Szczecin
52 BIELAN ARTUR M M30 Szczecin
53 NOWACKI DAMIAN M M20 Stare Łysogórki Kuny Stare Łysogórki
54 DĄBROWSKI ŁUKASZ M M20 Nowogard Lepszy niż wczoraj
55 ZAROBIAK KATARZYNA K K40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
56 SOBOLEWSKA AGATA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
57 WIŚNIEWSKI CZESŁAW M M60 Szczecin Maratończyk Team Szczecin
58 NADOLNY PRZEMYSŁAW M M40 Szczecin INTER-COPY Szczecin
59 ELERT MARIUSZ M M30 Szczecin DŻEJSON
60 GOWORSKI JERZY M M20 Szczecin
61 KAJPER MACIEJ M M30 Szczecin
62 STAŃCZYK SŁAWOMIR M M30 Stargard Stargard. Ja się nie ścigam
63 GORSZKA DAMIAN M M20 SZCZECIN Wieczorne Bieganie w Szczecinie
64 KURASIŃSKA DOROTA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
65 KANTY MAGDA K K30 Szczecin
66 KOZŁOWSKI ADAM M M40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
67 WOJSZCZYK MICHAŁ M M30 Szczecin Bridgestone Stargard Runners
68 ZIMNY TOMASZ M M60 Szczecin
69 DUL MAGDALENA K K40 Nowe Czarnowo
70 SAGANOWSKI ADAM M M40 Szczecin
71 PIOTROWICZ PIOTR M M40 Maszewo COMSECO.EU
72 RUSEK KAMIL M M30 Szczecin
73 CHARĘZA MARCIN M M30 Szczecin Zawadzkiego Szczecin
74 MANOWIECKA ALEKSANDRA K K40 Szczecin
75 ZIĘBIŃSKA KINGA K K30 Kobylanka
76 KRAWCZYK MAREK M M40 Kobylanka
77 ŻAK DOMINIKA K K30 Szczecin Puszczyk Bukowy
78 BIAŁKOWSKA KATARZYNA K K40 SZCZECIN Kobiece Bieganie
79 GOROL BARANEK MAGDALENA K K40 Szczecinek
80 WOJDAK MARIUSZ M M30 Police Monia Gym
81 ŻYWICKI JANUSZ M M50 Szczecin KB Pionier Szczecin
82 CHOWAŃSKI BARTOSZ M M30 Lipiany CJS Tłumaczenia Myślibórz
83 TWAROGAL KAMIL M M20 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
84 MICHALAK JACEK M M50 Szczecin
85 SŁOBODA ROBERT M M40 Gryfino
86 ŚWITALSKA EDYTA K K40 Szczecin
87 MASZCZYK MARTA K K30 Gryfino Monia Gym
88 TROFIMCZYK PAWEŁ M M40 Szczecin
89 KACZOROWSKI MICHAŁ M M40 Szczecin UV
90 BOGDAŃSKA KATARZYNA K K20 Szczecin
91 JURKIEWICZ WIOLETTA K K40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
92 ORLON BARBARA K K40 Szczecin Calyspo Runners Team Szczecin
93 JASZCZYK ŁUKASZ M M30 Szczecin
94 PEDA LESZEK M M60 Police
95 PEDA KAMILA K K30 Police
96 WASILEWSKI ANDRZEJ M M40 Szczecin
97 WLODARCZYK AGATA K K30 szczecin
98 CHROBOCIŃSKI DANIEL M M20 Szczecin
99 CHROBOCIŃSKA ELŻBIETA K K50 SZCZECIN
100 SKÓRA MAŁGORZATA K K20 Szczecin
101 HAWRYLAK MARCIN M M40 Szczecin SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach
102 JASIŃSKA NATALIA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
103 DMYTRYK ŁUKASZ M M30 Gryfino Ampio TEAM
104 HAWRYLUK ANNA K K20 Szczecin Ampio Team
105 KUSIAK MAGDALENA K K20 Szczecin Ampio Team
106 KOŁOMAŃSKI HUBERT M M30 Szczecin Szczecin
107 PELC MAREK M M30 Szczecin
108 LAHATSKI ANDREI M M20 Szczecin Decathlon Szczecin
109 BOGACKA MAŁGORZATA K K30 Police
110 BIAŁCZAK TOMASZ M M30 Nowogard Nowogard
111 PLESNER KRZYSZTOF M M30 STARGARD CITY TRAIL TEAM
112 KUKOWSKA MAGDALENA K K20 Szczecin AMPIO TEAM
113 GIERMAKOWSKI MACIEJ M M30 Szczecin
114 SKÓRA ROBERT M M50 Szczecin
115 POKRZYWIŃSKI ZBIGNIEW M M30 Police BBL POLICE
116 ZAKROCKI ARKADIUSZ M M20 Szczecin Ampio Team
117 FURMANIUK JAROMIR M M40 Poznań Samotny Biały Żagiel
118 WOLAŃSKI ROBERT M M50 Szczecin
119 ADAMSKI PAWEŁ M M30 Szczecin
120 SULEJA JOANNA K K50 Stargard szwla
121 KOS PIOTR M M60 Szczecin Drużyna MOJACUKRZYCA.PL
122 WIDUCH ANNA K K30 Szczecin Monia Gym
123 SKOCZYLAS NATALIA K K20 Szczecin Monia Gym
124 ROMAN EWELINA K K30 Szczecin Monia Gym
125 CHAROWSKI MARCIN M M30 Stargard Szczeciński
126 BOROWSKA KAROLINA K K30 Pucice Puszczyk Bukowy
127 SKIBA-STEFANIAK SYLWIA K K40 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
128 RASIAK KATARZYNA K K20 Szczecin
129 JURCZYŃSKI ŁUKASZ M M30 Szczecin Grupa TOM
130 ZANDECKI ALEKSANDER M M20 Szczecin Grupa TOM
131 CICHOCKA MARTA K K30 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
132 ŁOGIN ŁUKASZ M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
133 MARKIEWICZ AGNIESZKA K K40 szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
134 STELMACH ARKADIUSZ M M20 Szczecin
135 WÓJCIAK MARCIN M M20 Szczecin Decathlon Szczecin
136 ŁUBIŃSKI TOMASZ M M40 Szczecin AIBO.PL
137 CHRZAN MONIKA K K20 SZCZECIN
138 KRUCZEK MONIKA K K30 Pyrzyce Pyrzyce biegają
139 ROLBIECKI KAROL M M30 Pyrzyce Pyrzyce biegają
140 KASPEROWICZ MARCIN M M40 Kurów
141 MIELNICZUK MARCIN M M30 Szczecin Grupa TOM
142 JUDEK KRZYSZTOF M M60 Szczecin
143 KSYCKI BŁAŻEJ M M30 Szczecin Tieto
144 JANKA JOANNA K K40 Tanowo
145 CHENON GUILLAUME M M30 MAYET Wieczorne bieganie w Szczecinie
146 PATRAK ANNA K K30 Stargard Zachodniopomorski Klub Oyama
147 GŁADZIK ALEKSANDER M M30 Szczecin Kompas Team
148 SZAWARYŃSKA ANNA K K30 Szczecin
149 ORŁOWSKI ADRIAN M M20 Kraków
150 WASZCZUK TOMASZ M M30 SZCZECIN WASZCZUK TEAM
151 KUĆ DARIUSZ M M50 Stargard
152 MINER ARTUR M M30 Szczecin
153 MICHALSKA MAGDA K K30 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
154 KLETT AGNIESZKA K K30 szczecin Monia Gym
155 ALABRUDZIŃSKA AGNIESZKA K K30 Stargard SZWLA Stargard
156 NOWOROLNIK PIOTR M M30 Goleniów Ampio Team
157 KOMAR ANNA K K40 Pyrzyce Pyrzyce Biegają
158 ROSZAK KRYSTYNA K K50 Police Gryfus Szczecin
159 NAWOJOWSKI ADAM M M50 Szczecin Szczecin-Reda
160 WARCHAŁOWSKI ARKADIUSZ M M40 Dobra
161 NIEWIADOMSKA KLAUDIA K K20 Szczecin
162 KOMAROWSKI TOMASZ M M20 Szczecin Ampio Team
163 RATAJCZAK KAROLINA K K20 Szczecin Decathlon Szczecin
164 PASZKOWSKI KAROL M M30 Szczecin
165 ORŁOWSKI MARCIN M M20 Szczecin
166 JARNO WOJCIECH M M20 Krajenka Aktywna Krajenka
167 RYBICKI JANUSZ M M60 Police KB DZIK POLICE
168 BĄCZYK MONIKA K K40 SZCZECIN Monia Gym
169 BĄCZYK ADAM M M40 Szczecin Monia Gym
170 LIS MARCIN M M40 Szczecin
171 KOMISARCZYK ANIA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
172 WODORACKI DARIUSZ M M50 Szczecin Klub Samotnych Serc
173 KUCHTA PIOTR M M30 Szczecin KB Pionier Szczecin
174 LEVCHENKO DENIS M M30 Szczecin
175 DOMAŃSKA ANNA K K30 SZCZECIN
176 KMIECIK TOMASZ M M40 Szczecin
177 WYPYCH RAFAŁ M M40 Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie
178 KIEŁBASIEWICZ DAWID M M20 SZCZECIN Decathlon Prawobrzeże
179 BERNACKA-SZYDLIK KAROLINA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
180 ŻYWICKA BARBARA K K40 Wołczkowo
181 ZAWORSKI DARIUSZ M M30 Szczecin
182 ZAMARIA JERZY M M60 Szczecin
183 ZAPOR ANNA K K40 Szczecin
184 JARMOLIŃSKI PIOTR M M40 Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie
185 SZUBERT BOŻENA K K30 STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM
186 NANU JUSTYNA K K30 Szczecin GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
187 POKRZYWIŃSKA MARTA K K20 Szczecin BBL Team Police
188 KUFEL DARIUSZ M M50 Pyrzyce PYRZYCE BIEGAJĄ
189 SIUDA AGNIESZKA K K20 Szczecin Monia Gym
190 CENIUCH MAGDALENA K K20 Szczecin
191 SZATANEK EWA K K40 Dobra
192 KUĆ MACIEJ M M20 Stargard
193 KRUCZKOWSKA JOWITA K K20 Gryfino Walka Kostrzyn
194 KRUCZKOWSKI MACIEJ M M40 Gryfino
195 KRUCZKOWSKA AGNIESZKA K K40 Gryfino
196 OSIAK SŁAWOMIR M M40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
197 CZAPLICKA-BEDNARZ IRENA K K60 Kościno
198 PĘDZIWIATR PAWEŁ M M40 Żółwia ProGDar Marathon Team Kliniska Wielkie
199 KACALSKA ZUZANNA K K30 Szczecin Decathlon Prawobrzeże
200 WITORZĘĆ DAREK M M40 Łęgi
201 WAHN PRZEMYSŁAW M M30 Szczecin
202 GAJEWSKA MILENA K K30 Szczecin MONIAGYM
203 UŁANOWICZ KATARZYNA K K40 Szczecin
204 UŁANOWICZ TOMASZ M M40 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
205 RÓZGA ZBIGNIEW M M40 szczecin Viking 88
206 SARZYNSKA LUIZA K K30 Szczecin
207 POŹNIAK ALEKSANDRA K K30 Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis
208 TABĘCKI RADOSŁAW M M30 Szczecin Grupa TOM
209 PODPORSKA IZABELA K K40 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
210 MASŁOWSKI MARCIN M M40 GORZÓW WLKP parkrun Gorzów
211 KACZMAREK MACIEJ M M20 Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis
212 NAKLICKI MARCIN M M30 Szczecin
213 WOŁOSZYN EMILIA K K20 Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis
214 SOROKA-MITUŁA GRAŻYNA K K40 Szczecin MONIA GYM
215 LEWANDOWSKI PIOTR M M30 Szczecin
216 GURBIN ANNA K K20 Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis
217 RATAJCZAK ANNA K K30 Bezrzecze Centrum Medyczne EuroMedis
218 FEDYSZYN ANNA K K30 Szczecin Aktywne Prawobrzeże
219 MAJ ANNA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
220 MAJ KRZYSZTOF M M20 Szczecin ZS8 Szczecin
221 DROŹDZIŃSKI KONRAD M M30 Szczecin
222 ROGALSKI MARCIN M M50 Szczecin VOCALIS Szczecin
223 ZIELIŃSKA RENATA K K50 Wrzosowo
224 WOJEWODA MICHAŁ M M30 Szczecin
225 BURDA ŁUKASZ M M30 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
226 RATAJCZAK GRZEGORZ M M50 gorzów wlkp
227 RODZICZ DOROTA K K40 Gorzów Wlkp
228 DROBCZYŃSKI WOJCIECH M M30 Świnoujście Dreamtirimtimteam
229 BLICHARSKA MARTA K K30 Szczecin
230 ŚWISZCZ SYLWIA K K20 Szczecin
231 BANAŚ DANIEL M M30 Szczecin
232 HOECKEN ANETA K K40 Mierzyn
233 HOECKEN ULRICH M M50 Mierzyn
234 KRUKOWSKA-ŚWIĄTEK JOANNA K K30 Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
235 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF M M20 Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam
236 JAREMA DOMINIK M M30 Szczecin
237 RATAJCZAK MARCIN M M40 Szczecin Centrum medyczne EuroMedis
238 JAROCKI BARTOSZ M M20 Szczecin DPD Szczecin
239 PODOLAK IZABELA K K40 Gryfino
240 PODOLAK MIROSŁAW M M40 Gryfino
241 SKOKOWSKI JACEK M M50 Szczecin besk Szczecin
242 WOŹNIAK PIOTR M M20 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
243 GIERCHOWSKA MONIKA K K20 Szczecin
244 KRZEŚNIOWSKI MARCIN M M40 Szczecin Rowerowy Załom
245 KOZŁOWSKI ADAM M M40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
246 GRZEGORCZYK JAROSŁAW M M40 Wołczkowo Dobry Team ECOPOL
247 GRZEGORCZYK MAJA K K40 Wołczkowo Dobry Team ECOPOL
248 MILCZANOWSKA MAGDALENA K K30 Szczecin Calypso runners team
249 JANICKE JENS M M30 Mierzyn -
250 JANICKE RAMONA K K30 Mierzyn -
251 PISKORSKI BARTOSZ M M20 Poznań
252 DRABARZ MICHAŁ M M40 Szczecin Zawadzkiego szczecin
253 SOKOŁOWSKA ANNA K K50 Szczecin
254 BIERNACZYK MAŁGORZATA K K30 Szczecin
255 BEJSTER PRZEMYSŁAW M M60 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
256 KOLENDA JERZY M M40 Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis
257 JASZCZ MAGDALENA K K30 Pyrzyce Pyrzyce Biegają
258 GASZEWSKI PATRYK M M30 Nowogard Nowogard
259 BIELECKI KAROL M M30 Szczecin Parkrun Szczecin
260 KACZMAREK KRZYSZTOF M M20 Szczecin Bros Team
261 PALACZ TOMASZ M M40 Szczecin
262 MINDA AGATA K K40 Nowogard Za-biegane babeczki
263 KUCHARCZYK WALDEMAR M M40 Kliniska Wielkie
264 BIENIEK SŁAWOMIR M M50 Szczecin BRAK
265 KOSMACZEWSKI RYSZARD M M20 Szczecin Judo Team Szczecin
266 WIKA MARTA K K20 Trzebież Wieczorne Bieganie w Szczecinie
267 GRACZYKOWSKI PAWEL M M30 Stargard Fight Academy Dobra
268 ROZWAŁKA-PAIZERT RENATA K K40 Szczecin Iron Insane
269 HALSKI WALDEMAR M M50 Szczecin
270 PORTUŚ ROBERT M M20 Szczecin #BBKTS
271 KACPRZAK IRENEUSZ M M40 Pyrzyce Pyrzyce Biegają
272 TOMASZEWSKA IRENA K K30 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
273 NIEDŹWIECKI ROBERT M M40 Szczecin
274 REJER ROBERT M M40 Szczecin
275 DUBEL ARTUR M M30 Szczecin
276 WYPYCH KASIA K K30 Wołczkowo Przebiegłe jenoty
277 OLESZEK KRZYSZTOF M M30 Stargard Stargard Ja się nie ścigam
278 WSZEBOROWSKA MARTA K K30 Szczecin
279 TRZASZCZKA PAMELA K K20 Szczecin Decathlon Szczecin
280 ZAKRZEWSKA BEATA K K20 Szczecin DECATHLON SZCZECIN
281 PILARCZYK JOLANTA K K20 Szczecin
282 KAMINSKI KRZYSZTOF M M20 Szczecin
283 STRZELEC TOMASZ M M40 Gryfino Dirty Deeds / WBwG
284 LEŚNIAK MATEUSZ M M20 Choszczno Choszczeńska 10
285 NIEWOLIN TOMASZ M M20 Szczecin
286 KAPŁANIAK ADRIAN M M30 Szczecin Wieczorne bieganie
287 ZARYCZAŃSKA ANNA K K20 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
288 PIETRUCZYK AREK M M40 nowogard
289 ROLBIECKA ANNA K K30 Pyrzyce Pyrzyce biegają
290 PYZIK KRZYSZTOF M M30 Świnoujście VegeSlonik Team / Fizjobiegacze Szczecin
291 ZARZYCKI PIOTR M M50 Szczecin
292 GÓRALSKI JAN M M40 Szczecin 12DZ
293 PAWELEC MAREK M M40 Szczecin
294 DACKA PATRYK M M30 Szczecin Antek i Agatka
295 ODROWSKI PIOTR M M40 szczecin Dobra,zmiana.
296 ZEMANKIEWICZ ŁUKASZ M M30 Szczecin Kanał 6am
297 SIECZKOWSKI MICHAŁ M M30 Szczecin KB Pionier Szczecin
298 LATOSIEWICZ KAMILA K K20 Wołczkowo
299 JARASZKIEWICZ WOJCIECH M M30 Kaźmierz
300 STEFANIAK ŁUKASZ M M40 Szczecin
301 PIĄTKOWSKA IZABELA K K30 Szczecin
302 KUBIACZYK IRENEUSZ M M40 Mosty
303 GALOR PIOTR M M20 Szczecin
304 PLUTA GRZEGORZ M M50 NOWE CZARNOWO KB HERMES GRYFINO
305 SZYCIK DAMIAN M M40 Police Follow the Dreams
306 NOWICKI MAREK M M40 Szczecin
307 TUZINEK KAMILA K K30 Moryń
308 SZAWERDA JOANNA K K20 Szczecin
309 KOPACZ ŁUKASZ M M20 Szczecin
310 HAŁADA MARCIN M M40 Szczecin
311 KUŹNIAK MARTYNA K K40 Warszawa Endorfina
312 KUSIEWICZ AGNIESZKA K K40 Szczecin
313 ALEKSIEWICZ ADRIAN M M40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
314 OTTO MARCIN M M20 Skałowo Walka Kostrzyn
315 SZYSZKA KONRAD M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
316 STELMACH MARIUSZ M M30 Szczecin
317 PAŁAC PIOTR M M50 Szczecin Proarte
318 WOJEWODA MARCELINA K K20 Szczecin
319 MENDOCHA DARIUSZ M M20 Golczewo
320 PIETRASZUK KAROL M M30 Szczecin DELF / Grawerowanie3D.pl
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ARBANE AHCEN M M20 Szczecin
BACZULIS MAGDALENA K K40 Szczecin KOS BnO Szczecin
BIESIADZIŃSKI PIOTR M M30 Szczecin
BOBER KAMIL M M30 Szczecin
BORTNOWSKI MICHAL M M30 Szczecin
BZDAK MARIUSZ M M30 Szczecin Biegiem na służbę
CHODYNIECKI TOMASZ M M30 Warzymice
DEPTUŁA KASIA K K30 Gryfino
FĄFEREK PIOTR M M30 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
GĘBSKI ŁUKASZ M M30 Szczecin Szczecin
GŁADYSZ ARTUR M M20 Szczecin
GUZIKOWSKI TOMASZ M M30 Szczecin GUZIK Team
HAŁAS RENATA K K40 Międzywodzie szybciej nie mogę
JANOWICZ AGNIESZKA K K30 SZCZECIN
KODZIS ANNA K K30 Szczecin
KOSIŃSKI MATEUSZ M M20 Szczecin Drużyna Szpiku
KOSTRO STRELCOW MONIKA K K40 Szczecin
KOŚMIŃSKI PAWEŁ M M40 Szczecin
KOZIEL WIESLAW M M50 SZCZECIN
KRAJEWSKI WITOLD M M60 Blackbutt Kembla Joggers
KWIATKOWSKA ALEKSANDRA K K20 SZCZECIN Wieczorne Bieganie w Szczecinie
LAHATSKI ANDREI M M20 SZCZECIN Peregar
LAL MAŁGORZATA K K40 Pyrzyce Pyrzyce biegają
LATKOWSKA-WIMONĆ ANNA K K30 Szczecin
LEŚNIAK JERZY M M60 Gryfino Biegam bo lubię
LEWANDOWSKA IZABELA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
MATUL HANNA K K30 Stargard Kalmar Runners
MISIAK ARKADIUSZ M M40 Szczecin TT Szczecin/Hawajskie Rekiny
MISIURA MICHAŁ M M30 Gryfice RunGryf Gryfice
PODWYSZYŃSKI SYLWESTER M M40 Szczecin KW PSP Szczecin
POKRZYWIŃSKI KRZYSZTOF M M50 POLICE BBL POLICE
PRZYSTUPA EDYTA K K30 szczecin One team Castorama
RADZIWON SZYMON M M20 Szczecin
RYMER WOJCIECH M M40 Pucice własny jednoosobowy
SELL EWA K K40 Goleniów
SIENKIEWICZ ANNA K K30 Szczecin
STANASIUK EDYTA K K30 Szczecin COOLBIKE SZCZECIN / LIV POLSKA
STEFANIAK PAWEŁ M M30 STARGARD 14 bUJ/2bpzmot
SZOTOWICZ SEBASTIAN M M30 Szczecin SZWLA Stargard
SZTANDERA MAŁGORZATA K K30 STARGARD Stargard. Ja się NIE ścigam
SZYMAŃSKA KATARZYNA K K30 Szczecin Biegam bo mnie SMerfy gonią
SZYMCZAK MARCIN M M40 Szczecin
TUR ŁUKADZ M M30 Szczecin
TURCZYŃSKI MARCIN M M30 Bielice
WOJTKOWIAK MARTA K K20 Sczecin
WOJTONISZAK LUKASZ M M30 Chociwel