Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 24.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
16 TARGOŃSKI SŁAWOMIR M M30 Poznań
17 SANDER RENATA K K30 Poznań Run Wars
18 NOWAK ŁUKASZ M M30 Skoki Nowak Run
19 KARAŚ JACEK M M30 Poznań DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań
20 KUPCZAK MONIKA K K20 Buk Buk
21 MIKLAS IZABELA K K30 Poznań Nowak Run
22 WITCZAK JOANNA K K30 Środa Wlkp.
23 RADZIEJ ALICJA K K20 Poznań Night Runners Poznań
24 PIASTA BARTOSZ M M30 Poznań
25 JAKUBOWSKI ANDRZEJ M M30 Kaźmierz
26 DREWS ADRIAN M M20 Popowo Kościelne NOWAK RUN
27 FRĄCKOWIAK ADAM M M40 Poznań Jeżyce Biegają
28 WAWRZYNIAK PAWEŁ M M30 Śrem Runner s Power
29 PRZYBYLAK AGATA K K40 Poznań KB DęBIEC
30 DZIĘCIELSKA AGNIESZKA K K40 Poznań Night Runners
31 MELCER WOJCIECH M M20 Pszczew Night Runners
32 GAWARECKI TOMASZ M M40 Rabowice
33 HULEWICZ WIOLA K K40 Września Hernik Team
34 MYTNIK MARCIN M M40 Poznań Stoczniowiec Poznań
35 BINKOWSKA MAGDALENA K K30 Poznań
36 KAŹMIERCZAK MARIUSZ M M30 Roszkowo Nowak Run
37 POKOTYCKI DENIS M M20 Poznań Otomo STP
38 DANIELAK DOROTA K K30 Poznań
39 OPPELN-BRONIKOWSKI MATEUSZ M M30 Sierosław By Być w Formie
40 HOJAN JOLA K K30 Kiekrz
41 HOJAN PRZEMYSŁAW M M30 Kiekrz
42 PAWŁOWSKI WOJCIECH M M20 Poznań DFDS Polska Running Team
43 PAWŁOWSKI WŁODZIMIERZ M M50 Poznań
44 WOŹNIAK RAFAŁ M M40 Poznań
45 MUCKE REMIGIUSZ M M40 Poznań
46 NADOLIŃSKA MONIKA K K30 Poznań
47 TOMIAK PAULINA K K30 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
48 POĆ MAGDALENA K K30 Poznań Dirty Sparrows
49 MATELSKA KAROLINA K K30 poznań
50 WASIELEWSKA NATALIA K K30 Luboń Drużyna Szpiku
51 CYBULSKI MARCIN M M20 Płock
52 KIWERTZ ANNA K K30 Poznań Run Vegan TEAM
53 STACHOWIAK AGNIESZKA K K40 Swarzędz
54 KOROŃSKI TADEUSZ M M40 Poznań parkrun Poznań
55 ANTKOWIAK JOANNA K K30 Leszno Kobiety Biegają
56 KRZYMIŃSKA MARIA K K60 Leszno Babcie Biegają
57 MINKISIEWICZ AGNIESZKA K K30 Poznań Night Runners
58 KOKOCIŃSKI MICHAŁ M M40 Swarzędz
59 KOPCZYŃSKI SEBASTIAN M M20 Poznań
60 GRZYWACZYK PRZEMYSŁAW M M20 Suchy Las
61 KOSZCZOŁ ALEKSANDRA K K20 Sieraków
62 TYLL MATEUSZ M M20 Skoki Nowak Run
63 JEDRZEJEK LUKASZ M M30 Poznan DFDS Polska Running Team
64 HOLAK JAKUB M M30 Poznań Rehabalance Team
65 KUKLA-KOWALSKA ALICJA K K40 LUSÓWKO BIEGAM BO NIE LUBIĘ/ KOBIETYBIEGAJA.PL
66 BUDNIK ERYK M M30 Dębogóra
67 CZUB ŁUKASZ M M40 Komorniki
68 ROSPOND PIOTR M M40 Poznań TKKF MPK Poznań
69 STACHOWIAK ŁUKASZ M M30 Poznań STR Poznań
70 GRZYWACZYK ARTUR M M50 Suchy Las parkrun Poznań , Biegam Bo Kocham Ten Stan
71 HEDZIELSKI RAFAŁ M M40 Golęczewo Rehabalance Team
72 ROSZCZENKO KRZYSZTOF M M40 Poznań nogi do góry i do przodu
73 KRZYWOSZ ANNA K K30 Poznań
74 KRZYWOSZ FILIP M M30 Poznań Piątkowo na Biegowo
75 BIELEŃ ANNA K K30 Luboń Lucky LUZers
76 CZOSZYK-KAWALA OLGA K K30 Poznań
77 WALCZAK ROBERT M M30 Zielona Góra parkrun Poznań
78 KMIECIAK JAROSŁAW M M40 Poznań PRO366
79 MERKLINGHAUS-KOBER MONIKA K K40 Kościan Speed Feet 16
80 HEDZIELSKA WERONIKA K K20 Golęczewo Rehabalance Team
81 SKALSKI MATEUSZ M M20 włościejewice Rehabalance Team
82 SZCZĘSNA EWA K K30 Poznań
83 GAŃSKA MONIKA K K30 Poznań
84 KAŹMIERCZAK ANNA K K30 Poznań
85 KOZŁOWSKA KARINA K K30 Poznań
86 ZIMNY TOMASZ M M60 Szczecin Puszczyk Bukowy
87 DZIURLEJA PAULINA K K30 Luboń Lucky LUZers
88 MAŃKOWSKI ANDRZEJ M M50 Oborniki
89 ROLOFF JACEK M M50 Poznań
90 SKOWROŃSKA KATARZYNA K K50 Dąbrówka
91 OWCZARCZAK MONIKA K K30 poznań Night runners
92 WIERCIOCH BARTOSZ M M40 Poznań
93 DANIUK KATARZYNA K K40 Poznań
94 PYŁCZEWSKA RENATA K K50 Kościan
95 OCHENDAL OLAF M M20 Poznan
96 BEDNAREK RAFAŁ M M50 Poznań Forest Runners
97 MALIŃSKI ARTUR M M20 Janikowo PRO366
98 DUBIAŁ HALINA K K60 LESZNO Babcie Biegają
99 KUBIAK JAKUB M M30 Poznań QbArts.pl / Wilda Biega
100 KIEN ANNA K K40 Poznań
101 STARZYŃSKA-KOŚCIUSZKO KATARZYNA K K30 Poznań Pszczółkowski Team
102 MOŚCICKI MATEUSZ M M20 Poznań
103 ŁYSIAK ZOFIA K K20 Poznań
104 DĄBROWICZ JAKUB M M30 Komorniki
105 MANDZIAK RAFAŁ M M30 Poznań
106 MAMYS ROBERT M M40 Poznań
107 KUCHARSKI ADAM M M50 Budzyń
108 WIŚNIEWSKA EWA K K50 Mrocza
109 NAPIERAŁA MARCIN M M30 Koziegłowy MUAY Runnig Team
110 SOKOŁOWSKA ANNA K K40 Przezmierowo
111 KOWALEWSKA KATARZYNA K K20 Poznań
112 DYLEWSKI ANDRZEJ M M50 Poznań
113 JAKUBIAK KATARZYNA K K20 Koźmin Wlkp.
114 BEKAS PAULINA K K30 Poznań NIGHT RUNNERS
115 GAZDA MICHAŁ M M20 Poznań Constravia
116 ZYFFERT ANNA K K30 Poznań Mamy Biegamy
117 SPYCHAŁA DANUTA K K60 Poznań KB UE POZNAŃ
118 MĄDRZAK KAROLINA K K30 POZNAŃ POWIAT POZNAŃSKI
119 RUSZCZAK ANNA K K40 Poznań
120 NOWAK MARIUSZ M M30 Poznań Night Runners
121 KLAUZA MAGDALENA K K40 Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
122 DUSZYŃSKI DAMIAN M M30 Poznań
123 ZDANOWSKA JOANNA K K40 Kobylniki enduhub.com
124 KEMPCZYŃSKI ARKADIUSZ M M30 Poznań KP Klub Biegacza
125 MATYSIAK SEBASTIAN M M30 Stęszew Byle doczłapać do mety
126 TERETYKA DOROTA K K40 Poznań
127 MACIEJEWSKI GRZEGORZ M M50 Poznań
128 BINKOWSKI MICHAŁ M M20 Poznan Biniu Team
129 DRABER PIOTR M M20 Poznań Biegacze Celebryci
130 WEBER RYSZARD M M50 Swarzędz Klas Szpot Swarzędz
131 SKALSKI PRZEMYSŁAW M M30 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl
132 JAKÓBCZYK ROMA K K30 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl
133 ANDRZEJAK RAFAŁ M M40 Suchy Las W bramie biegiem
134 WASIAK SŁAWOMIR M M20 Poznań
135 GUZIK ALEKSANDER M M20 Poznań
136 MAJCHRZAK MONIKA K K40 Poznań Wkurw_team
137 ZAGÓRSKI RADOSŁAW M M30 Poznań Poznań Race Team
138 PARZĘCKI JAKUB M M20 Czapury czapury team
139 PARZĘCKI ROBERT M M40 Czapury czapury team
140 BARAŁKIEWICZ - SOKAL KAROLINA K K40 Poznań
141 CISZEWSKI PIOTR M M20 Poznań Dnipro Posen
142 PIEPRZYCKA MAGDALENA K K20 Poznań Dnipro Posen
143 SKOCZYLAS ANITA K K40 Poznań MURAY Running Team
144 STAN ADRIAN M M40 Poznań parkrun Poznań
145 CHUDZICKI ADAM M M30 Luboń Ronin Running
146 ERDMANN BARTOSZ M M30 Poznań
147 DZIERZKOWSKA ALEKSANDRA K K50 Koziegłowy Malta Poznań
148 FURMANIAK MATEUSZ M M20 Mrowino Husaria Race Team
149 ZIĘBA MAREK M M30 Luboń BBL Poznań
150 LUDWICZAK KRZYSZTOF M M30 Poznań Mamy- Biegamy WT
151 MAJCHRZAK BEATA K K40 Poznań Mamy-Biegamy
152 SZCZERBAL JOANNA K K20 Poznań Dirty Sparrows
153 BUDNIK BŁAŻEJ M M30 Dębogóra
154 TALBIERZ PAWEŁ M M30 Poznań
155 BARON PRZEMYSŁAW M M30 Poznań Constravia
156 SOBUCKI DARIUSZ M M30 Wiry
157 JURSZA-SZYMAŃSKA AGNIESZKA K K40 Poznań
158 SZYMAŃSKI PAWEŁ M M40 Poznań
159 PAJĄK MONIKA K K30 Skórzewo Mamy-Biegamy
160 SWOREK DAWID M M30 Poznań Eurokos
161 SKRZYPCZAK MARIA K K20 Poznań Eurokos Poznań
162 WIATROWSKI MARCIN M M30 Poznań Drużyna Wilka
163 KARDACH MARCIN M M30 Nowy Tomyśl
164 LEŚNIEWSKI TOMASZ M M50 Poznań
165 KOŁT MARTA K K30 Poznań SDS Karolina Mośko
166 RÓŻANEK TOMASZ M M30 Błażejewo
167 JANKOWIAK ALICJA K K30 Poznań SuperMemo
168 SROKA MARCIN M M40 Plewiska
169 JANKOWSKA AGNIESZKA K K30 Poznań
170 ROTH ŁUKASZ M M30 poznań night runners
171 KOWALIK MAREK M M40 POZNAŃ COVALIC TEAM
172 KOWALCZYK MARIUSZ M M40 Poznań gRUNwald team Poznań
173 ŻURAWSKI WALDEMAR M M30 Plewiska
174 BEDNARSKI JÓZEF M M60 Poznań Night Runners
175 KULIK KAROLINA K K20 Skwierzyna
176 MĄDEREK BARBARA K K30 Gądki Pakieciarze Team
177 SIERADZKA JOANNA K K30 Poznań Hicron Runners
178 REMBOWSKA NATALIA K K40 Mosina DZIADY OCR
179 BOROWCZYK SEBASTIAN M M30 Poznań KB DęBIEC
180 STACHOWIAK MACIEJ M M40 Poznań Pakieciarze Team
181 KOWALEWSKA JOANNA K K40 Poznań
182 MIRECKA KINGA K K30 Poznań
183 GIERSZEWSKA BARBARA K K60 Poznań
184 KOTECKI PAWEŁ M M20 Poznań NIGHT RUNNERS
185 POSTAREMCZAK JACEK M M30 Poznań Tkkf MPK Poznań
186 GUTOWSKI KRZYSZTOF M M30 Poznań Deweloper Twoje M
187 KUDLIŃSKA EWA K K30 Poznań Night Runners
188 SZYDŁOWSKI MAREK M M30 Poznań parkrun Poznań
189 HOROSZCZAK PAWEŁ M M30 Steszew HAKUSS TEAM
190 SHEVCHUK JURIJ M M30 Poznań
191 SZYMAŃSKI PATRYK M M20 Poznań
192 GRACZYK ADRIAN M M30 Czarnków MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
193 NOWAK PIOTR M M30 Lusówko ALIOR RUNNING TEAM
194 PIESZAK MARCIN M M30 Luboń
195 GAWĘCKA PAULINA K K40 Luboń PZU Sport Team
196 SZYMAŃSKI PAWEŁ M M30 Leszno MUAY RUNNING TEAM
197 BYTNIEWSKI SZYMON M M20 Gowarzewo muay Running Team/ Unia Swarzędz
198 MARIN IRIGARAY ALBERTO M M30 Poznań
199 NAPIERAŁA JOANNA K K20 Poznań AKG Halny
200 MARSZAŁ MICHAŁ M M20 Poznań AKG Halny
201 ZWIERZYŃSKA SYLWIA K K40 Luboń
202 JÓŹWIAK DARIUSZ M M50 Poznań HernikTema
203 WALCZAK KASIA K K30 Pobiedziska Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
204 KAPELA SZYMON M M40 Pobiedziska Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
205 FURMANIAK EDYTA K K40 Poznań KOMBINAT REKLAMY
206 ŚNIADECKI MARCIN M M40 Poznań KOMBINAT REKLAMY
207 JĘDRZEJCZAK SZYMON M M40 Poznań KOMBINAT REKLAMY
208 SIERGIEJ JOANNA K K30 Poznań Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
209 KAŹMIERCZAK MAGDALENA K K40 Komorniki Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
210 MOCEK MAREK M M20 Granowo Danflor Team
211 KSIĄŻKIEWICZ JACEK M M30 Wągrowiec CITY TRAIL Team
212 DREJAS ANDRZEJ M M30 Żnin Sunrise System
213 ZAGÓRSKA JOANNA K K30 Poznań
214 MAJEWSKI MACIEJ M M50 Poznań TEAM ASA =BIEGIEM PO ZDROWIE
215 LEKIER MAGDALENA K K30 Plewiska
216 WESOŁEK PRZEMEK M M40 Poznań
217 WESOŁEK MAGDA K K30 Poznań
218 KLAUS MACIEJ M M40 Luboń PROFI CENTER
219 MISIAK AGATA K K20 Solec Kujawski
220 PAWEŁKO AGATA K K20 Poznań
221 WIĄCEK WIESŁAW M M60 Skoki
222 NEKANDA-TREPKA ELŻBIETA K K40 Pobiedziska PRO366
223 BASIŃSKA AGNIESZKA K K40 Paczkowo PRO366
224 FOKSOWICZ WOJCIECH M M30 Poznań
225 WOŹNIAK ADAM M M30 poznań Night Runners
226 KUŚ ADAM M M20 Poznań UKS Cityzen_
227 KUŚ ELŻBIETA K K40 Wysoka
228 RAKOWSKI BARTOSZ M M30 Poznań Hernik Team
229 RAKOWSKA AGATA K K30 Poznań
230 WOŹNIAK AGNIESZKA K K30 poznań Night Runners
231 KWIATKOWSKA ZUZANNA K K20 Poznań Ciastki.pz
232 NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ M M20 Poznań PARKRUN POZNAŃ
233 RÓŻOWICZ KONRAD M M30 Poznań blog-zamowienia-publiczne.blogspot.com
234 BĄK JOANNA K K20 Luboń Po medale albo wcale !!!
235 JANISZEWSKI KAROL M M30 plewiska Jeżyce Biegają
236 WAWRZYNIAK-WACKO ZOFIA K K30 Poznań kobietybiegaja.pl
237 WIERZEJEWSKI BARTOSZ M M30 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
238 SAWICKA EDYTA K K30 Poznań
239 KUNKE LIDIA K K50 Mieścisko
240 KUNKE MAGDALENA K K20 Mieścisko wkurw_team
241 STRYCZYŃSKI TOMASZ M M40 Komorniki eFitness Racing Team
242 PIECHOCKI MARCIN M M40 Poznań Dietomat
243 SZYMKÓW MICHAŁ M M30 Poznań
244 WOJCIECHOWSKA SVETLANA K K20 Poznań TeamGunOff
245 MANTAJ AGNIESZKA K K30 Wągrowiec BIEGAM BRUM BRUM
246 LENKOWSKA ADRIANNA K K20 Poznań Biegam bo nie lubie
247 BURCHARDT SŁAWOMIR M M50 Poznań CSWLąd POZNAŃ/ KS Hades
248 SUSKA JULIA K K20 Śrem
249 KARALUS SEBASTIAN M M20 Krosinko
250 GŁYDA MACIEJ M M50 Poznań Drużyna Szpiku
251 SCHMIDTKE KATARZYNA K K30 Komorniki
252 SZESZUŁA MICHAŁ M M40 Poznań Night Runners
253 FABISIAK MATEUSZ M M20 Krosinko Neopunkt Mosina/Apteka Natura Mosina
254 KLUPCZYŃSKA KAROLINA K K20 Zaniemyśl AZS Poznań
255 KRENZ SŁAWKA K K40 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań
256 PRZYBYŁ ADAM M M30 Poznań
257 KOCZOROWSKI JAKUB M M40 Poznań
258 KOŚKA ALEKSANDRA K K20 Poznań Husaria Race Team
259 PRZYBYSZ BARTOSZ M M20 Swarzędz KLAS SZPOT
260 STAWIŃSKA MARIA K K20 Poznań Park Dzieje
261 STANKOWSKA GABRIELLA K K20 Stęszew
262 CIESIELSKI MACIEJ M M20 Toruń Parkrun Toruń
263 GRĘBICKA MARTA K K20 Poznań
264 MIELCUCH KAMILA K K20 Poznań Wkurw_team
265 CEPIŃSKA LIDIA K K20 Poznań
266 KRAUSE KUBA M M30 Poznań Buff Family Team
267 SZMAŃDA BARBARA K K60 Poznań
268 FRANKOWSKA KATARZYNA K K30 Poznań
269 SMIERZCHAŁA MARTA K K30 Poznań
270 CIEŚLAK SEBASTIAN M M30 Śrem NIGHT RUNNERS
271 WOLSKA EWA K K50 Czerwonak CZERWONAK
272 SZIWA DANUTA K K60 Kiekrz gmina Rokietnica
273 KUBIŚ BARTOSZ M M20 Poznań
274 PISKORSKI BARTOSZ M M20 Poznań
275 DZILNE MAGDALENA K K40 Skórzewo
276 HAREMZA MACIEJ M M30 Daszewice Dąbrowski Team
277 BARTKOWIAK MICHAŁ M M30 Poznan City Trail Team
278 KOZANECKI PRZEMYSŁAW M M20 Poznan Constravia
279 LEHWARK MARCIN M M40 Koziegłowy
280 KOSZYKA WERONIKA K K20 Poznań Constravia
281 KOSIOREK DAREK M M50 Poznań
282 WODZIEŃ PRZEMYSŁAW M M40 Poznań
283 JAGŁA DAWID M M20 Jarocin Biegacze Jarocin
284 SOBISIAK AGNIESZKA K K40 Dąbrowa Bez Spiny
285 IWANIAK WIOLETTA K K40 Mirosław
286 IWANIAK DARIUSZ M M40 Mirosław
287 ŚNIEGOCKI PAWEŁ M M40 Tarnowo Podgórne Pomorski Team Biegowy/Tarnowo Podgórne Biega
288 MIKUĆ CEZARY M M30 Poznań
289 ORDON IZABELA K K40 Gorzów Wielkopolski Rebellion Of Free Runners
290 OLDENBURG TIM M M30 Poznan Night Runners
291 STACHOWSKA MAŁGORZATA K K20 Poznań
292 WACKO MARCIN M M30 Poznań Zoffee Kawiarnia
293 JANKOWSKI WALDEMAR M M20 Żerków Bliźniacy
294 SKUBEL KAROLINA K K30 plewiska TT-THERMO KING
295 KOCZOROWSKI RAFAŁ M M30 Poznań
296 MOSSAKOWSKI RAFAŁ M M20 Poznań
297 KONSTAŃCZAK JOANNA K K30 Poznań Night Runners
298 DRAGOŃSKA KATARZYNA K K20 Szamotuły
299 SIKORSKA KALINA K K40 Gałowo
300 SŁABY TOMASZ M M40 Poznań Goggle PAE Team
301 MARCINOWSKI KRZYSZTOF M M40 PLEWISKA RUN4FUN
302 LUPA-MARCINOWSKA ANETA K K40 PLEWISKA RUN4FUN
303 KASPRZAK MACIEJ M M40 Koziegłowy
304 KOPACZ MIROSŁAW M M60 Poznań niezrzeszony
305 JÓŹWIAK DANIEL M M30 Poznań BMS MASKOTA
306 MATYJA KAMIL M M20 Poznan Olimpia
307 POHL KAROLINA K K20 Poznań
308 IMIOŁEK ARIEL M M30 POZNAŃ Maratończyk Poznań
309 NOWAK MICHAŁ M M30 Poznań -
310 LICZNIERSKI MAREK M M30 Plewska Owoc Team/TRATHLONSTA.COM/gRUNwald Team Poznań
311 GZIEL KEVIN M M20 Poznań parkrun Poznań
312 WIŚNIEWSKA MARTA K K30 Poznań
313 GRUSZKA ANNA K K40 Plewiska
314 MATUSZEWSKI ADAM M M20 Krzyz Wielkopolski
315 DZIAMSKA AGNIESZKA K K20 Krzeszkowice
316 ZMUDZIŃSKA ANNA K K20 Kiekrz
317 DZIAMSKA MAGDALENA K K20 Otorowo
318 GRABOWSKI KRZYSZTOF M M20 Poznań
319 KACZMAREK TOMASZ M M30 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
320 MAĆKOWIAK WERONIKA K K20 Poznań Poznań
321 MATUSEWICZ ALEKSANDRA K K30 Dopiewiec
322 PIOSIK MALWINA K K30 Poznań
323 RAU JUSTYNA K K40 Poznań
324 ADAMSKA ZOFIA K K20 Złotniki Kobiety biegają
325 POPOWSKA MAŁGORZATA K K30 Poznań
326 ŚMIECH EMILIA K K20 Poznań
327 ŻAK JOANNA K K20 wielkopolskie
328 ANTKOWIAK KRYSTIAN M M30 Dachowa
329 WIŚNIEWSKA ANNA K K30 Poznań Hernik Team
330 BUDZISZEWSKA KATARZYNA K K30 Bolechówko
331 SKRZYPCZAK AGNIESZKA K K40 Poznań
332 GÓRSKA ANNA K K20 Poznań Triathlonista.com/ OwocBiega
333 CZYRNIAŃSKI BARTEK M M20 Poznań
334 STANCZAK JANUSZ M M50 POZNAN KB KOSYNIER WRZESNIA
335 JAKŚ JULIA K K30 Poznań
336 GAWĘCKA ANNA K K30 Poznań Bukowski Klub Biegacza
337 BARTKIEWICZ BARTŁOMIEJ M M20 Poznań
338 GÓRZNY DARIUSZ M M40 Chomęcice
339 WIECZOREK ALINA K K50 Poznań
340 PAWLIK KATARZYNA K K30 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
341 PAWLIK ARKADIUSZ M M30 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
342 RYCHLEWICZ MATYLDA K K40 Poznań
343 DŁUGOSZ MARCIN M M30 Września Night Runners Września
344 PAPRZYCKA MARTA K K30 Poznan
345 ŚLIPKO MARIUSZ M M30 Poznań Nowak Run
346 MACIOSZEK NATALIA K K30 Poznań
347 DUSZYŃSKI ŁUKASZ M M30 Poznań
348 DAJERLING MONIKA K K40 Poznań Maratończyk Poznań
349 WIECZORKOWSKI WŁADYSŁAW M M60 Poznań
350 SOBAŃSKI SZYMON M M20 Wągrowiec Nowak Run
351 GOŁĄBEK AGNIESZKA K K20 Garbatka Letnisko Nowak Run
352 WOLNA ALEKSANDRA K K60 Poznań
353 PRENTKI JAROSŁAW M M50 poznań
354 WINKOWSKA KAROLINA K K30 Komorniki
355 URBAŃCZYK ŁUKASZ K K30 Września
356 LESIAK-DOMAGAŁA IZABELA K K30 Poznań Nightrunners
357 JANIK EWELINA K K30 Poznań
358 NOWICKI SEBASTIAN M M20 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny / AsicsFrontrunner Poland
359 MAZUREK JOANNA K K30 Poznań Kobiety Biegają
360 DAJERLING JOANNA K K20 Poznań Naramowice Biegają
361 JUNIK ŁUKASZ M M30 Poznań
362 DOMAŃSKI ŁUKASZ M M30 Mosina Fitatu Runners
363 JARASZKIEWICZ HANIA K K30 Poznań
364 JAKŚ PIOTR M M30 Poznań
365 OLSZEWSKI KAJETAN M. M M30 Koziegłowy Szybcy i (nie)Wściekli
366 ŻARCZYŃSKA DOROTA K K20 Bydgoszcz
367 HAZIAK EMILIA K K30 Poznań
368 BOINSKI BARTOSZ M M20 Dobiezyn Bukowski Klub Biegacza
369 MIEDZIAK ADAM M M30 Sasinowo Neopunkt Mosina/Apteka Natura
370 NAJDEREK MACIEJ M M30 Poznań NAJDERKI4
371 GÓRNY MARCIN M M20 Miłosław
372 ANDRZEJAK BOGUMIŁA K K40 Suchy Las Ruukki
373 KLICZBOR JACEK M M50 Murowana Goślina
374 JARASZKIEWICZ WOJCIECH M M30 Kaźmierz
375 KOWALCZYK PAULINA K K30 Poznań Wataha Północy
376 MAREK PAWEL M M40 Pniewy pulsstory
377 BRZOSKA KATARZYNA K K40 Poznań
378 BRZOSKA GRZEGORZ M M40 Poznań
379 KOBUS KAROLINA K K30 Września Night Runners Września
380 OLEJNIK JAKUB M M20 Poznań
381 GURAJDOWSKI MICHAŁ M M30 Poznań Drużyna JEZUSA
382 RZEPCZYŃSKI KRZYSZTOF M M30 Kościan
383 MARCINIAK - HENC ANETA K K40 Poznań Night Runners
384 BRODZISZEWSKI WIESŁAW M M50 Swarzędz Brodex Team Swarędz
385 JELONEK ARTUR M M40 Gniezno
386 STARUCH MARIUSZ M M30 Poznań biegam bo lubię
387 SZKODA KASIA K K20 Grodzisk Wlkp.
388 GRZĄDZIELEWSKI DOMINIK M M30 Poznań BE TRI
389 WICHŁACZ KRZYSZTOF M M50 Poznań KB Maniac Poznań
390 ZASTAWNY ROBERT M M30 Poznań
391 WIKIERSKI ŁUKASZ M M30 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
392 WIKIERSKA PATRYCJA K K30 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
393 TRAWIŃSKA EDYTA K K30 Wiry BUKOWSKI BLUB BIEGACZA
394 KMIECIAK MIROSŁAW M M50 Katowice 87 Drużyna Harcerska Mroczna Puszcza
395 GRZĄDZIELEWSKA MAGDALENA K K30 Poznań
396 HALSKI MATEUSZ M M20 Szczecin
397 GRABOWSKA EWELINA K K30 Poznan Fitness Seven 24
398 GARCZAREK JOANNA K K30 Poznań
399 PAKULSKA DOROTA K K50 Poznań
400 MAJKA SYLWIA K K30 Tarnowo Podgórne
401 DOMBROWICZ KRYSTIAN M M30 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
402 WASZTYL MICHAŁ M M20 Powidz Witkowo biega
403 TARASIUK PAWEŁ M M30 Poznan 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
404 ZYGMAŃSKI PAWEŁ M M40 Tarnowo Podgórne Zetka69
405 DONARSKI KRZYSZTOF M M30 Zalasewo
406 FOLTYNSKI MARCIN M M40 Gruszczyn Klas Szpot Swarzędz
407 HUMBLA ZBIGNIEW M M30 Poznań
408 TERLECKI KRZYSZTOF M M30 Jarocin 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
409 SIEDLIŃSKI KAMIL M M20 Poznań gRUNwald Team Poznań
410 TUNOWSKI JAREK M M30 Komorniki
411 GLAPA BEATA K K20 Poznań Pro366
412 NOWAK MONIKA K K20 Niepruszewo
413 RUDZKI ŁUKASZ M M40 Poznań
414 TOMASZEWSKA PAULINA K K30 Września
415 RABURSKA DANUTA K K30 Czmoń
416 STOJCZYK EWA K K30 Debogóra
417 ZAWAL JUSTYNA K K20 Murowana Goslina
418 CZECHOWSKI MATEUSZ M M20 Poznań
419 OLEKSÓW MARCIN M M20 Poznań Sunrise System
420 RYDLEWICZ CEZARY M M20 Gniezno UE Poznań
421 KUSZNIEREWICZ MACIEJ M M30 Poznań www.kusznierewicz.eu
422 OPOCZYŃSKI MARCIN M M30 Dąbrowa
423 PERCZAK JANUSZ M M20 Luboń
424 DAŚ GRZEGORZ M M30 Skórzewo Corredor Inicial
425 SZCZEPANKIEWICZ KRZYSZTOF M M30 Rakownia
426 KĘDZIA MICHAŁ M M30 Dąbrówka
427 SWOREK BASIA K K30 Wrzesnia Night Runners Września
428 KĘDZIA KAROLINA K K30 Dąbrówka
429 FELCZYŃSKA JANINA K K50 Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp
430 ŁĄCZYŃSKI TOMASZ M M30 Szamotuły Szamotuły KKS
431 ROSZAK DANIEL M M40 Komorniki Radaway Run Crew
432 WOJNAROWSKI PIOTR M M30 Poznań
433 BEKAS JĘDRZEJ M M30 Poznań Rebel Nature Gym
434 GRYSZKIEWICZ POLA K K30 Poznań
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ABCZYŃSKI ROMAN M M30 Poznań
BAJACZYK FILIP M M30 Poznań skarpeteria.pl
BARAŃSKI PIOTR M M50 Poznań Night Runners
BĄCZYK KAROLINA K K30 poznań
BOBROWSKI ARTUR M M50 Poznań
BUREWICZ TOMASZ M M20 Poznań Uniwersytet Pazdański
CZECZEL WOJCIECH M M20 Bartodzieje
CZOSNEK TOMASZ M M30 Kraków
DACHTERA - JANIUK DOBRAWA K K30 Poznań -
DOWHAŃ JOANNA K K30 Wschowa
DREWNIAK MACIEJ M M30 Poznań CSWLąd Poznań
FALKOWSKA ILONA K K60 poznan
GACKI ROBERT M M30 Poznań STR Poznań / CITY TRAIL Team
GĄDEK ŁUKASZ M M30 Poznan
GLAPA BEATA K K20 Poznań PRO366
GLISZCZYŃSKI MIROSŁAW M M60 Międzybrodzie Bialskie Tarnogórske Łazęgi
GORCZYCA MARIA K K20 Kobylnica WKS Grunwald
GÓRZNA MICHALINA M M40 Chomęcice
GROLEWSKA JOANNA K K40 Poznan Wkurw_team
GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K30 Lublin CITY TRAIL Team
HINZ LESZEK M M30 Poznań
HLOŻEK JOANNA K K30 Skoki Hart Skoki
KOŚCIAŃSKI TOMASZ M M30 Koziegłowy
KOTKOWSKI PIOTR M M40 POZNAŃ Drużyna Szpiku
KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M30 Wągrowiec CITY TRAIL Team
KUROWSKA PATRYCJA K K20 Poznań gRUNwald Team Poznań
LAWIŃSKA MAŁGORZATA K K50 Poznań NIGHT RUNNERS POZNAŃ
LICHA BEATA K K20 Kostrzyn Wlkp
LISTOPAD DAREK M M40 Lublin NovemBeer Running Team
MAREK LUIZA K K30 Poznań
MAZUREK MARCIN M M30 Poznań Alone Against All
MIELCZAREK PAULINA K K20 Kwidzyn
MIKOŁAJCZAK DAMIAN M M20 Gądki PRO366
MŚCIWUJEWSKA ADRIANNA K K20 Białystok Obornicki Klub Lekkoatletyczny
NADSTAZIK ANNA K K20 Poznań
NASKRĘT SŁAWOMIR M M40 GRZEBIENISKO sklepbiegacza.pl Poznań
NOWAK MARIUSZ M M30 Poznań Fizjobiegacze Szczecin
OLEJNIK MIŁKA K K40 POZNAŃ Drużyna Szpiku
OSAJDA ANNA K K20 Poznań
PATKOWSKI RADOSŁAW M M30 Plewiska
PIECHNIK ZOFIA K K20 Poznań
REMBOWICZ ŁUKASZ M M30 Września
SIERZANT ADRIAN M M20 Poznań
SIKORA ILONA K K30 Luboń
SOBKOWSKI ŁUKASZ M M30 Poznań gRUNwald Team Poznań
SOWAŁA ANNA K K30 Poznań
ŚWIDERSKA JOANNA K K20 BORUSZYN KB UE Poznań
THOMAS ANNA K K20 MoSINA Thomas team
THOMAS JAKUB M M30 MoSINA
TOMASZEWSKI ARTUR M M30 Poznań anakonda Poznań
URBAŃSKI GRZEGORZ M M30 Poznan
WALEROWICZ PATRYCJA K K20 Pleszew
WEGNER OLIWIER M M30 Poznań
WIERZBICKA ANNA K K30 Golęczewo
WITA AGNIESZKA K K20 Wolsztyn NASA
ZYGMAŃSKA MONIKA K K20 Kaźmierz