Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Łódź

  • 27.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
16 MICHALSKA MARTA K K20 Łódź Chocolate Runners
17 ANTONIAK WIESŁAWA K K50 Łódź MULTIBOND
18 KLAPENDA MARIUSZ M M40 ŁĘCZYCA MARIO Team
19 GRABARZ PRZEMYSLAW M M30 Pabianice SII RUNNING TEAM
20 KRYCH ROBERT M M40 Rąbień
21 DUDKIEWICZ SYLWESTER M M30 Łódź
22 ROJEWSKI PAWEŁ M M30 Łódź EVErRUN
23 GRUDZIŃSKI MACIEJ M M30 Dobierzyn Portofino*** Włocławek
24 KIEŁBASA ŁUKASZ M M30 Łódź
25 ZAPART PRZEMYSŁAW M M30 Łódź
26 SZPLIT AGATA K K30 Pabianice Korona Pabianice
27 OLSZÓWKA ALEKSANDRA K K30 Łodź
28 SOBCZAK SZYMON M M20 Brzeziny LKS KOLUSZKI
29 SMARZEK TOMASZ M M30 Łódź mBank
30 MOKROS ZUZANNA K K20 Pabianice TRUCHT.COM/RKS ŁÓDŹ
31 MARKIEWICZ LUIZA K K30 Łódź
32 MUCHA MARCIN M M40 Łódź Portal Danych.pl
33 ANYSZKA STANISŁAW M M60 Glinnik nie zrzeszony
34 MICOR JOLANTA K K20 Łódź TABUN
35 MARCZUK PATRYK M M30 Łódź
36 OLAS PIOTR M M20 Rozprza Husaria Race Team
37 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ M M40 Łódź
38 ZDUŃCZYK PAULINA K K30 Łódź EVErRUN
39 TOBOŁA GRZEGORZ M M40 Pabianice M A G Team
40 MICHALAK JACEK M M30 Łódź CLARIANT
41 WIKTOROWSKA ANNA K K30 Gałków Duży
42 JANIAK MARCIN M M30 Łódź
43 FILIPIAK ADAM M M30 Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT
44 WIERZCHOŃ MICHAŁ M M40 Łódź
45 MAZURKIEWICZ IWONA K K20 Łódź Chocolate Runners
46 BRZESKA-PASTUSZAK MARZENA K K50 Łódź
47 KOMAROVA ULIANA K K20 Łódz
48 WOLAK JAROSŁAW M M40 Łódź mBank
49 SPINEK DAMIAN M M20 Poświętne CYBERRUNNERS
50 VUCO IVO M M40 Warszawa Marathon Brothers
51 WRÓBLEWSKA IZABELA K K40 Sanie mBank
52 LACHOWSKI ROBERT M M30 Łódź Rossbiegani
53 NOWAK-HELBRO MAGDALENA K K30 Herning
54 DEREWENDA AGNIESZKA K K30 Łódź
55 TRZEWIKOWSKA PAULINA K K30 Łódź
56 DĘBICKA DOROTA K K40 Łódź
57 CIEŚLAK KRZYSZTOF M M30 Łódź
58 KLUF ZDZISŁAW M M60 Bełchatów amator
59 SZYMCZYK KALINA K K40 Zgierz SNG WILD DUCKS
60 ZARYCHTA AGATA K K40 Łódź
61 ŁASKI KAMIL M M20 Piotrków Trybunalski Rossbiegani
62 FAMULSKI MICHAŁ M M20 Rozprza
63 JAROS MICHAŁ M M30 Łódź TomTom Runners
64 PRASAL ARTUR M M40 Łódź
65 WARA-WĄSOWSKI MACIEJ M M40 Łódź
66 TOMCZYK MAŁGORZATA K K40 Łódź REEBOK RUN CREW LDZ
67 WALCZAK-DĘBOWSKA IWONA K K40 Łódź Rossbiegani
68 KMIECIAK PIOTR M M30 Łódź WORLD360.PL
69 SAŁDAN GRZEGORZ M M20 Łódź
70 SOKOŁOWSKA MONIKA K K30 Łódź
71 MARUSIK ŁUKASZ M M30 Łódź
72 STAŃCZYK MAREK M M50 Łódź
73 WALCZAK ADELA K K30 Łódź Curling Łódź
74 NIEWIAROWSKI JAROSŁAW M M30 Łódź Biegiem po Piwo
75 PIGUŁA KRZYSZTOF M M50 ŁÓDŹ
76 ZARYCHTA RADOSŁAW M M40 Łódź
77 JASZCZAK MATEUSZ M M20 Ozorków AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
78 SIECZKA SZYMON M M20 Łódź
79 GŁOWACKI KRZYSZTOF M M20 Łódź Razem Trenujemy Sport
80 SZWEBS WIOLETTA K K40 Łódź
81 MIKIELSKI DANIEL M M20 Olsztynek Team Kopeć
82 MARYNIAK JAN M M20 Łódź
83 MAJCHROWSKA ALEKSANDRA K K30 Łódź
84 MAJCHROWSKI MICHAŁ M M20 Łódź
85 WOCHNA WALDEMAR M M40 Łódź
86 LEDWOŃ KAROLINA K K30 Łódź
87 DZIEDZIC-ZIMNY IZABELA K K30 Łódź
88 LISZEWSKI ADAM M M30 Bełchatów Shakur
89 NOWAK KONRAD M M30 Łódź
90 MALĄG ANETA K K30 Łódź
91 WOJTERA GRZEGORZ M M30 Pabianice
92 GRABOWSKI PAWEŁ M M30 Łódź
93 NITA MICHAŁ M M30 Łódź
94 KLIMCZAK ALICJA K K60 Łask
95 TOMCZYK DOROTA K K40 Łódź
96 ŁANDWIJT MARCIN M M40 Konstantynów Łódzki EVErRUN
97 PRZYCHODZEŃ MAŁGORZATA K K30 Zgierz Reebok Run Crew
98 PRZYCHODZEŃ ŁUKASZ M M30 Zgierz
99 KIZEWETER KAMIL M M20 Łódź Łódź Kocha Sport
100 SERAFIN KLAUDIA K K40 Łódź
101 KRUK PIOTR M M30 Łódź Łódź Kocha Sport
102 BAUER PIOTR M M20 Łódź JW 4391 Tomaszów Mazowiecki
103 SKIBA KATARZYNA K K30 Zduńska Wola
104 KEMPKA MARCIN M M30 GLIWICE
105 ŁAPCZYŃSKI STEFAN M M60 Konstantynów Łódzki
106 FĄFARA AGNIESZKA K K30 Łódz
107 KAMIŃSKI MARIUSZ M M30 Łódź #chemicalrun
108 BANDEL ADAM M M30 Łódź
109 SZCZEPANIAK MICHAŁ M M40 Rąbień Razem Trenujemy Sport
110 KRUK PATRYCJA K K30 Łódź Łódź Kocha Sport
111 IGNACZAK ARTUR M M40 Łódź Klepka Team
112 ZAJDLIC MARLENA K K20 Łódź
113 KUŚMIERCZYK ARKADIUSZ M M40 Łódź
114 BENDINGER KRZYSZTOF M M40 Łódź Razem Trenujemy Sport
115 PATECKI MARCIN M M20 Koluszki fizykbiega.pl
116 JAGIEŁŁO ŁUKASZ M M30 Głuchów Ceri
117 KOZŁOWSKI PRZEMEK M M30 Łódź Vera Running Team
118 CIEŚLIK JACEK M M40 Łódź FLEX
119 ŚLĘCZKOWSKI BŁAŻEJ M M30 Łódź SPORTERA OCR
120 KOCZBERSKI TOMASZ M M40 Katowice
121 BRYCHT BOŻENA K K50 Dobieszków
122 MYDLAND ANETTA K K50 Łódź
123 KRAWCZYK PIOTR M M40 Pabianice Razem Trenujemy Sport
124 KANTORSKI KRZYSZTOF M M30 Łódź Nordea Runners
125 WIECHA DOMINIKA K K20 Łódź Orientuś Łódź
126 WIECHA MARIUSZ M M40 Łódź
127 WIECHA MAŁGORZATA K K40 Łódź
128 KOŁODZIEJCZYK DOROTA K K30 Łódź Żubardź Team
129 UBYCH MARIUSZ M M30 ŁÓDŹ Lodz Running Team
130 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ M M20 Łódź Rossbiegani
131 MAŁECKA ANITA K K30 Lodz Tate&Lyle Active Team
132 SKOWROŃSKA MAJA K K20 Łódź Craftware Running Team
133 STANOWSKI RADOSŁAW M M40 Będków
134 BALCERZAK MARIUSZ M M40 Łódź
135 BALCERZAK KRYSTYNA K K40 Łódź
136 CZARNECKA DARIA K K30 Łódź
137 CZYŻEWSKI BARTŁOMIEJ M M30 Łódź
138 BUDNER ROBERT M M40 Łódź EVErRUN
139 PNIEWSKI RAFAŁ M M50 Łódź 1on1 Team
140 MALEŃCZUK TOMASZ M M30 Łódź
141 KUCHTA MONIKA K K30 Andrespol Flintensive Running
142 MŁYNARSKA MAŁGORZATA K K30 Łódź
143 KUCHARCZYK PAULINA K K30 Łódź
144 WIERZBICKA MARTA K K30 Łódź
145 ZAGDAŃSKA MAŁGORZATA K K30 Łódź
146 WILK KATARZYNA K K20 Łódź
147 PERCZYŃSKI ŁUKASZ M M20 Gomunice
148 STASIAK KRZYSZTOF M M30 Łódź
149 LALEK ANETA K K20 Łódź
150 STANEK DOMINIK M M30 Łódź #HappyRunners
151 GOLĘDZINOWSKA MARZENA K K30 Łódź #happyrunners
152 PILARSKI PIOTR M M20 Łódź Fujitsu Running Team
153 MATACHOWSKI MARIUSZ M M30 Łódź
154 GŁOWACKI MATEUSZ M M30 Anielin Swędowski
155 NIEDZIELSKI WOJCIECH M M20 Dobra-nowiny Cross Rage 77
156 FIDO SYLWIA K K30 Aleksandrów Łódzki
157 FIDO TOMASZ M M30 Aleksandrów Łódzki
158 TREPKA JOANNA K K40 Łódź Rysiotem
159 ZATKE DOROTA K K40 łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
160 PANCER MARIUSZ M M30 Łódź
161 PERKOWSKI WIKTOR M M30 Łódź Nordea NOC Runners
162 BARCZAK TOMASZ M M40 Milejów Run Time Milejow
163 BARCZAK KATARZYNA K K40 Milejów Cooper Standard Piotrkow
164 KARDAS MARTA K K30 Łódź
165 TOMASZEWICZ ALEKSANDRA K K50 Łódź
166 KRASZEWSKA AGNIESZKA K K30 Gdynia
167 BIAŁECKA SYLWIA K K40 Łódź TABUN
168 BURDKA TOMASZ M M20 Głowno TomTom Runners
169 GLONEK-SIKORA MONIKA K K30 Żyrardów LKS Koluszki
170 PIERZCHAŁA MAGDALENA K K20 Andrespol LKS Koluszki
171 JANISZEWSKI SYLWERIUSZ M M40 Łódź
172 PASIKOWSKI GRZEGORZ M M30 Łódź
173 WICIŃSKA-REUS DOMINIKA K K30 Łódż Rysioteam
174 MARKIEWICZ MONIKA K K30 Puławy
175 JAGIEŁŁO JOANNA K K30 Milejów
176 JAGIEŁŁO KONRAD M M30 ROZPRZA Biegacze Milejów
177 WOJDA JAKUB M M30 Łowicz
178 SUPEŁ ŁUKASZ M M30 Konstantynów Łódzki Nordea Runners
179 WICENTY PAWEŁ M M20 Łódź Decathlon Pasaż Łódzki
180 OLCZAK TOMASZ M M30 Kutno
181 KABAT MARCIN M M20 Justynów Nordea Runners
182 KINDELA MICHAŁ M M30 Łódź
183 MATUSIAK KAMIL M M20 Łódź Infosys Run
184 KACZMAREK MONIKA K K20 Łódź Aspol FV
185 TOMCZAK KAMIL M M20 Łódź Decathlon Pasaż Łódzki
186 LESZCZYŃSKI ARTUR M M30 Łódź TomTom Runners
187 WAWRZYNIAK WITOLD M M30 Łódź
188 WAWRZYNIAK ILONA K K30 Łódź
189 SKATULSKA EWA K K30 Zgierz
190 LEŚNIEWSKI MACIEJ M M20 Łódź
191 RUSZCZYK MARCIN M M30 Łódź
192 PODZIŃSKI EDWARD M M50 ŁÓDŹ ORIENTUS
193 ŚLEDZIK MATEUSZ M M20 Łódź Linkleaders Runner Club
194 MADEJ ELŻBIETA K K50 Łódź xx
195 SZWEDA MIROSŁAWA K K30 Toruń
196 SZYMAŃSKI MICHAŁ M M30 Łódź Stg łódź
197 KARDAS MARZENA K K40 Lodz
198 BLADOWSKI ZDZISŁAW M M60 Łódź Epoka Nordica Łódź
199 STANGRECIAK ADAM M M20 łódź
200 SKRZEK STANISŁAW M M60 Łódź
201 KOSMALSKI ARKADIUSZ M M40 Jedlicze A
202 DZIERŻAWSKI PIOTR M M40 Zdunska Wola
203 NIWALD IGNACY M M30 Łódź
204 FILIPKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Łódź #rusz4litery
205 KWIECIEŃ KAMILA K K40 Zagnańsk
206 STASIAK KAMILA K K30 Łodź
207 PEĆKA AGNIESZKA K K30 Łódź
208 KISIEL TOMASZ M M20 Rosanów
209 ŚWIDERSKA ANETA K K30 Łódź
210 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW M M50 ŁÓDŹ ŁÓDŹ KOCHA SPORT
211 WRÓBLEWSKA DOROTA K K40 Łódź Diaxor
212 GAJEWSKI KAROL M M30 Piotrków Trybunalski Samotny Wilk
213 TELĄŻKA BARTOSZ M M20 Łódź
214 MIELCZAREK MICHAŁ M M20 Łódź
215 TUŁACZ JAN M M30 Łódź
216 SOWIK WOJCIECH M M20 Rawa Mazowiecka City Trail Team
217 KALINOWSKI CEZARY M M30 Łódź TME
218 BĄK JĘDRZEJ M M20 Łódź TME Runners
219 KOWALCZYK OLKA K K40 Aleksandrów Ł.
220 ŻYWIEŃ MAREK M M50 Warszawa
221 WALCZAK DOMINIKA K K20 Koło Decathlon Pasaż Łódzki
222 SIWEK PATRYCJA K K30 Łódź
223 GODUSŁAWSKI MACIEJ M M20 Łódź
224 ROMANOWICZ DANIEL M M20 Aleksandrów Łódzki
225 MARCINIAK WERONIKA K K20 Łódź DECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI
226 KARAŚ WITOLD M M50 Łódź RYSIOTEAM
227 KARAŚ ALEKSANDRA K K50 Łódź RYSIOTEAM
228 BEDNAREK IDA K K20 Krakow
229 MICHALSKA ŻANETA K K20 Łódź
230 ZABŁOCKI WOJTEK M M40 Łódź
231 RÓŻYCKI GRZEGORZ M M30 Łódź
232 JURGA DAMIAN M M30 Łódź
233 BIERNACKA DANUTA K K30 Łódź Vege Runners
234 CZARNECKI GRZEGORZ M M40 Łódź
235 TABOR DIANA K K20 Łódź
236 ZUGAJ ALEKSANDRA K K30 Łódź
237 DURKA ANNA K K30 Łódź
238 CIEŚLAK PIOTR M M40 Łódź
239 KOWALSKI BARTŁOMIEJ M M20 Poddębice Rossbiegani
240 CHMIELECKI PIOTR M M30 Łódź UKS Orientuś Łódź
241 AL-QADI BASIMA K K30 Łódź
242 CABAN KAMIL M M30 Łódź
243 BRZEZINA JOZEF MACIEJ M M50 Sochaczew chodzezkijami.pl
244 KOŁODZIEJCZAK KRYSTIAN M M40 Golina
245 BUJAŁA JUSTYNA K K20 Zgierz
246 JAKUBCZYK WOJCIECH M M20 Łódź
247 MYSZKIEWICZ MILENA K K20 DOBROŃ Decathlon Pasaż Łódzki
248 KOTELNICKI MARIUSZ M M30 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
249 OGŁOZIŃSKI MICHAŁ M M20 Łódź Nordea Runners
250 WALKOWICZ HUBERT M M30 Łódź Sportera OCR
251 WRÓBLEWSKA EWA K K30 Łódź Reebok Run Crew
252 PAWLIKOWSKA ZUZANNA K K20 Sokolniki Las Sportera OCR
253 MIKOŁAJCZYK DAMIAN M M30 Zduńska Wola OSP Janiszewice www.biegajzosp.pl
254 KOSECKA AGATA K K20 Zduńska Wola OSP JANISZEWICE www.BIEGAJZOSP.pl
255 KALINOWSKI JANUSZ M M60 Łódz
256 SZUBIELSKI PIOTR M M40 ŁÓDŹ Razem Trenujemy Sport
257 WEJDMAN DARUSZ M M40 ŁÓDŹ EVERRUN
258 OKUŃSKA-WEJDMAN ANETA K K40 ŁÓDŹ EVERRUN
259 ŁAWNICZAK MACIEJ M M40 Kalisz Maq Sebiega
260 WRÓBEL MAREK M M60 ŁASK niezrzeszony-Łask
261 KOWALSKI ŁUKASZ M M30 Łódź 4Runners
262 ŁASKI KRZYSZTOF M M50 Łódź Biegiem po piwo
263 KALINOWSKI KRZYSZTOF M M30 Łódź
1051 KIERZEK EWA K K40 Łódź #happyrunners
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BARDZEL JUSTYNA K K30 Łódź
DĄBROWSKA PAULINA K K30 Łódź
GÓRSKA ANGELIKA K K20 Łódź
GRZEBSKI JANUSZ M M40 ZDUŃSKA WOLA RAJSPORT ACTIVE
GRZEGORCZYK NATALIA K K20 Opoczno Wanda Panfil Team / AZS AWF WARSZAWA
GRZELAK ANNA K K30 Łódź
JAGIEŁŁO MAŁGORZATA K K50 Koluszki LKS Koluszki
JERZEWSKI LESZEK WOJTEK M M50 Łódź
KAPALA PAWEL M M30 Czestochowa Press Gładź biegamy i wspieramy
KLINIEWSKI TOMASZ M M20 Łódź
KŁYS JOANNA K K20 Łódź
KORCZYŃSKI STANISŁAW M M60 Łódź RYSIOTEAM
KOWALSKA-BIENIEK MARIA K K30 Łódź
KRONE JACEK M M40 Łódź Audi Centrum Łódź
KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M30 Wągrowiec CITY TRAIL Team
KUBISZEWSKA KINGA K K30 Łódź
KUCHARSKI MARCIN M M40 Konstantynów Łódzki Runninglab
KURYLAS PATRYCJA K K20 Łódź Vege Runners Łódź
LANGE ANDRZEJ M M40 Łódź AndrewTeam
LEWANDOWSKI KRZYSZTOF M M50 Łódź
LUBERA KASIA K K30 Łódź
ŁASKI RADOSŁAW M M30 Łódź Alkony
METRYCKI DARIUSZ M M30 Łódź NS New Salt Squad
PARZĘCKI JAKUB M M20 Czapury czapury team
PAWLAK NINA K K20 Łódź
PIEKUTOWSKI IRENEUSZ M M20 Łódź Decathlon CAR Łódź
RAKOWSKA DOROTA K K50 Stróża
RAKOWSKI PAWEŁ M M40 Łódz
ROKICKA PAULINA K K30 Łódź Wataha - łączy nas bieganie
RYCHLIK KAMILA K K20 Ciebłowice Duże Ciebłowice Duże
SIENNICKA MAGDALENA K K20 Radzyń Podlaski Decathlon Pasaż Łódzki
STREJCZEK MAREK M M30 Łódź TomTom Runners
SYCIK KAROL M M20 Łódź
SZCZEŚNIAK ANETA K K30 Łódź
URBAŃSKI KAMIL M M20 Łódź Łódź Kocha Sport
WĘDZIK ŁUKASZ M M30 Łódź
WRONISZEWSKI ŁUKASZ M M30 Piotrków Trybunalski 1on1studio