Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 20.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
3 POCZEWSKI JAN M M20 Złotów ANKO sport
11 SZENK MARTA K K30 Bydgoszcz
12 WOŹNIAKOWSKA AGATA K K30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
16 RYDLEWSKI MAREK M M40 Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
17 PIKULIK NATALIA K K30 B-cz Janusze triathlonu Exodus Team
18 SIUDA SEBASTIAN M M40 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
19 SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
20 WÓJCIK ANNA K K30 Bydgoszcz
21 WYRĄBKIEWICZ HANNA K K30 Bydgoszcz
22 DERING HANIA K K30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
23 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA K K30 Bydgoszcz
24 ZAKRZEWSKI ADAM M M20 BIAŁE BŁOTA
25 WANKIEWICZ ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz Szurusie Team
26 TUBISZ AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz
27 WÓJCIK TOMASZ M M40 Bydgoszcz
28 MAŁKOWSKA KATARZYNA K K20 Bydgoszcz
29 WINIARSKI MATEUSZ M M20 Bydgoszcz
30 TUBISZ SZYMON M M20 Bydgoszcz
31 PASIEKA MAGDA K K30 Mrocza Mam tę moc
32 MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA K K40 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
33 PASIEKA TOMASZ M M40 Mrocza biegiemprzezpola.pl
34 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA K K40 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
35 CYBUL ANNA K K40 Bydgoszcz
36 GÓRNA KAROLINA K K20 Inowrocław BBL Inowrocław
37 NURKIEWICZ JAROSŁAW M M40 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
38 KWIATKOWSKA MAJA K K20 Bydgoszcz
39 KWIATKOWSKI PIOTR M M30 Bydgoszcz
40 CZAJKOWSKA SYLWIA K K40 Bydgoszcz Fotojoker
41 WYDRZYŃSKA KATARZYNA K K50 Solec kujawski Soleccy biegacze
42 GADOMSKA MARIA K K60 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
43 KACZMAREK SEBASTIAN M M30 Bydgoszcz Team Kucyki
44 JANCOWSKI WOJCIECH M M40 Bydgoszcz
45 WNĘK NATALIA K K20 Gródek
46 STĘPKOWSKA IZABELA K K40 Bydgoszcz
47 ŁAZ KAMIL M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
48 BŁAŻEJAK KRZYSIA K K40 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
49 ZAGOZDZON WIOLETA K K30 Solec kujawski Soleccy biegacze
50 MATCZYNSKA AGNIESZKA K K30 Potulice Runners Team CS Group
51 ZIMNY MAREK M M50 Bydgoszcz ELTRA w biegu
52 KUJDA DOROTA K K30 OSIELSKO Osielsko
53 GRUDZIŃSKI MACIEJ M M30 Dobierzyn Portofino*** Włocławek
54 KRYMER AGNIESZKA K K40 Bydgoszcz
55 KLONOWSKI SŁAWOMIR M M40 Niemcz
56 PILAKOWSKA ANGELIKA K K30 Łochowo Eltra w biegu
57 SZULC ANDRZEJ M M40 Łochowo Eltra w biegu
58 LENSER EWA K K40 Solec Kujawski Soleccy biegacze
59 PAWSKI PRZEMYSŁAW M M20 Bydgoszcz Bydgoszcz
60 ROGALSKA MARCELINA K K20 Bydgoszcz
61 JĘDRYCZKA DOROTA K K30 Bydgoszcz
62 RZEŹNIKOWSKA ANNA K K30 Bydgoszcz
63 OSTROWSKA JUSTYNA K K30 Barcin
64 NAGÓRSKI RYSZARD M M60 Ciechocinek
65 ASTUKIEWICZ TOMASZ M M40 Bydgoszcz
66 WEGNER ROMAN M M50 Niemcz
67 MACZYŃSKI GRZEGORZ M M50 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
68 JAGIEŁA JAROSŁAW M M40 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz
69 PYRA-KUCZYŃSKA MARZENA K K40 Jeżewo
70 KREŃSKI TOMASZ M M40 bydgoszcz TEAMOCHAL
71 WOŹNIACKA BEATA K K50 Solec Kujawski Pomóżmy Jeżom/ Polonia Bydgoszcz SLA
72 WOSZCZYK AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz
73 FALKOWSKI WOJCIECH M M50 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
74 KRZYSZYCHA MACIEJ M M20 Bydgoszcz
75 RACŁAW NATALIA K K20 Bydgoszcz
76 GRABOWSKA ILONA K K30 Bydgoszcz WATAHA
77 GOTOWICZ MARIUSZ M M50 Bydgoszcz KDP GOTOWICZ
78 LADA PRZEMYSŁAW M M30 Chełmża STALE BIEGAM - NOVA TRADING
79 GÓŹDŹ HANNA K K60 Bydgoszcz Jaś biega
80 ZELEK ALEKSANDRA K K40 Bydgoszcz
81 SAPA DARIUSZ M M50 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
82 WESOŁOWSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
83 FRĄCKOWIAK WALDEMAR M M40 Bydgoszcz
84 STAROŃ MONIKA K K30 Bydgoszcz Bydgoskie żółwie
85 MICHALAK WOJCIECH M M50 Bydgoszcz
86 KUCZYŃSKA JAGODA K K20 Jeżewo Aktywnie Zakręceni
87 SKARWECKI REMIGIUSZ M M30 Łabiszyn
88 RACZYŃSKI KRZYSZTOF M M50 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
89 DRZEWIECKI RAFAŁ M M40 Niemcz Run4Fun www.bytpak.pl
90 SZCZĘSNY ARKADIUSZ M M40 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
91 PACZKOWSKI MIROSŁAW M M40 Bydgoszcz CB 163
92 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz
93 GOSIENIECKI KONRAD M M20 Drzycim
94 REMUS SANDRA K K20 Bydgoszcz
95 ANDRZEJAK SYLWIA K K40 Żołędowo Iron MAX Team
96 LEMKE KASIA K K30 Bydgoszcz
97 ŁUCZAK AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz
98 RUTKOWSKA VIRGINIA K K30 BYDGOSZCZ Atos
99 PRZYBYSZEWSKI MARCIN M M40 Osielsko
100 KARSKI HUBERT M M60 Bydgoszcz
101 SZMELTER MICHAŁ M M40 Bydgoszcz
102 ZIÓŁKOWSKA MAGDALENA K K30 Żnin Polacy Biegaja w UK
103 MATUSZEWSKA AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
104 LASKA ARTUR M M40 Bydgoszcz BiegaSie
105 MAĆKOWSKI MACIEJ M M30 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ
106 PALIGA MACIEJ M M30 Sośno
107 BOGDANÓW KAROLINA K K20 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
108 TRUDNOWSKI JANUSZ M M60 Bydgoszcz
109 KIEC DOMINIKA K K20 Bydgoszcz
110 NIEDBALSKI GRZEGORZ M M60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
111 MIODUSZEWSKI ADAM M M40 Niemcz
112 WŁOCH SYLWESTER M M50 Bydgoszcz max do końca
113 MELWIŃSKA PAULINA K K30 Bydgoszcz Run Bydgoszcz
114 KACZOROWSKA AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz Tasty&Healthy
115 LWOWSKI ZBIGNIEW M M40 Osielsko
116 LEWANDOWSKA PATRYCJA K K20 Dobrcz
117 KROPIŃSKA MONIKA K K30 Zamość
118 OBRĘBSKI GRZEGORZ M M40 Bydgoszcz BiegaSie
119 ULAN NATALIA K K20 Bydgoszcz
120 KORZENIEWSKI JACEK M M30 bydgoszcz
121 BRZOZOWSKI JAROSŁAW M M50 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
122 SADAJ KRZYSZTOF M M30 Strzelce Górne
123 DRAUS TOMASZ M M30 Bydgoszcz
124 OŻGA AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz
125 KOZIŃSKI TOMASZ M M40 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
126 STUDZINSKI ROBERT M M40 Bydgoszcz swinie w kosmosie
127 RYDELSKA KINGA K K40 Bydgoszcz
128 SKRZYNIARZ HUBERT M M30 Łochowo Indyvidual Team Łochowo
129 KOWALSKA AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz
130 HARACEWIAT CEZARY M M50 Bydgoszcz
131 WITKOWSKI BŁAŻEJ M M20 Bydgoszcz
132 SMARUJ-SADOWSKA JANINA K K60 Bydgoszcz
133 MAKOWSKI SŁAWOMIR M M40 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
134 PIEKARSKI MAREK M M40 Bydgoszcz Restauracja King Fu Bydgoszcz
135 SKRZĄTEK ANNA K K40 Przyłęki
136 TOMKIEWICZ MARTYNA K K20 Płock Atos Bydgoszcz
137 BYRTEK GRZEGORZ M M40 Bydgoszcz CAŁY CZAS DO PRZODU
138 CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA K K40 TORUŃ Run For Fun
139 GRACZYKOWSKI ANDRZEJ M M40 Bydgoszcz
140 RAUNEST ADAM M M50 bydgoszcz
141 KISIEL KRYSTIAN M M30 Bydgoszcz
142 ŁOPUSZYŃSKA JOANNA K K30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
143 ŚLEFARSKI JACEK M M30 Bydgoszcz TriFriends
144 PRIEWE PAWEŁ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
145 PAWLIK STANISŁAW M M50 Osielsko Farmvita Team
146 PERS ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Grupa Ever
147 PERS ALEKSANDRA K K40 Bydgoszcz Grupa Ever
148 ŁASICKA KATARZYNA K K40 Bydgoszcz 1977
149 WIŚNIEWSKA LUCYNA K K50 BYDGOSZCZ TRISPACE
150 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M M50 BYDGOSZCZ TRISPACE
151 MENDEL PATRYK M M20 Bydgoszcz TIOevolution.pl
152 TOMASZEWICZ KAMILA K K20 Bydgoszcz
153 TOMASZEWICZ WIOLETTA K K40 Chojnice
154 PAPKA JOANNA K K40 Chojnice
155 CICHOCKA-WIŚNIEWSKA MARTA K K20 Bydgoszcz
156 GRYGORCZUK ELŻBIETA K K60 Niemcz Trispace
157 STIPPA ADAM M M30 Złotów
158 STRABEL ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB
159 SZWEDA MIROSŁAWA K K30 Toruń
160 DROŻYŃSKI MACIEJ M M20 Bydgoszcz CB163
161 RAKOWSKI TOMASZ M M30 Nakło nad Notecią
162 DIABELEC KAMIL M M30 Bydgoszcz Żandarmi z Bydgoszczy
163 ZUPA WOJCIECH M M50 Bydgoszcz SISU-OWB team
164 ZUPA ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz Brzoza Biega
165 KOWALSKI JACEK M M40 Bydgoszcz
166 SZATTEN DAWID M M30 Bydgoszcz
167 WRÓBLEWSKA DAGMARA K K30 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
168 TOMASZEK SEBASTIAN M M30 Bydgoszcz Atos
169 OLSZEWSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
170 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
171 BIERYT MAGDALENA K K20 Bydgoszcz Polifax
172 PASZKIET REMIGIUSZ M M40 Barcin #slimakibarcin
173 KLIMCZAK JUSTYNA K K30 Bydgoszcz BBKTS
174 DURDA DOMINIKA K K20 Solec Kujawski
175 SZALA MONIKA K K30 BYDGOSZCZ ICH DWOJE
176 BIERYT ARKADIUSZ M M50 Bydgoszcz Polifax
177 TREPANOWSKA KATARZYNA K K20 Przyłeki
178 STRZYŻOWSKA MONIKA K K30 Bydgoszcz Byle do przodu
179 STRZYŻOWSKI PAWEŁ M M40 Bydgoszcz Byle do przodu
180 MOŚCICKI MATEUSZ M M20 Poznań
181 ŚLĄSKA ANGELIKA K K30 Świecie Grupa Kobiet Nadwiślańskich Wiąg
182 KARÓLEWSKI KRZYSZTOF M M30 Inowrocław
183 KARÓLEWSKI MAREK M M60 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
184 GŻYL MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team
185 GURNA JOLANTA K K50 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
186 LIEDKE TOMASZ M M30 Bydgoszcz
187 BANASZAK EWA K K30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
188 SKOPOWSKI KRZYSZTOF M M40 Bydgoszcz
189 ŻAK MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
190 BUTOWSKI MICHAŁ M M40 Bydgoszcz Sen O Victorii
191 BOROWSKI RADOSŁAW M M20 Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno
192 LICA KRZYSZTOF M M50 Bydgoszcz SISU OWB
193 GORDON ROMAN M M60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ
194 GLIWKA ARTUR M M30 Inowrocław Gliwek
195 MOTOFA MARCIN M M30 Wąbrzeźno
196 NOWAKOWSKA SYLWIA K K40 Bydgoszcz brak
197 MUSZYŃSKI SŁAWOMIR M M40 Bydgoszcz CS Group Runners Team
198 SZYCHOWSKI JAROSŁAW M M30 WIERZCHUCICE TKKF Kolejarz Bydgoszcz
199 JAWORSKA MONIKA K K30 Sulnowo Jawory
200 JAWORSKI TOMASZ M M30 Sulnowo Jawory
201 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR M M50 Bydgoszcz
202 KOWALSKA MAŁGORZATA K K40 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
203 GIERACH KRZYSZTOF M M60 NIEMCZ niemcz-run
204 ANIUKIEWICZ MONIKA K K40 Osielsko
205 BABICZ RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
206 KLATECKI ADAM M M30 Pruszcz
207 SZADKOWSKA ANNA K K60 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
208 URBAŃSKI DAWID M M30 Bydgoszcz
209 ZYGMUNT ROBERT M M40 Bydgoszcz
210 TREPANOWSKI TOMASZ M M50 Przyłęki
211 WOJCIECHOWSKA EMILIA K K40 Bydgoszcz
212 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW M M40 Bydgoszcz
213 ŚCIBAK WOJCIECH M M30 Bydgoszcz JFTC SU
214 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA K K20 Bydgoszcz CS Group Runners Team
215 LUBIŃSKI ROBERT M M30 Bydgoszcz CS Group Runners Team
216 JELEŃ AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz keeeper
217 HARASIMCZYK WERONIKA K K20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
218 MATUSIAK EWELINA K K20 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
219 LATUSZEK DAGMARA K K30 Czarnowo
220 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ M M40 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
221 CZYŚCIECKI ADRIAN M M20 Zamość/Bydgoszcz EduTeam
222 JAKUBCZAK MICHAŁ M M30 Wierzchucinek
223 ULOWSKA KATARZYNA K K20 Kijewo Królewskie BBKTS
224 BOENISCH KONSTANTIN M M20 Bydgoszcz
225 POCZEWSKI PIOTR M M40 Złotów ANKO sport
226 GÓRA MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
227 NALEWALSKA JUSTYNA K K20 Bydgoszcz Serce Tybetu
228 BENTKOWSKA NATALIA K K20 Prądocin TriPower
229 ŁOBOCKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz
230 BEJGIER EDMUND M M50 Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko
231 SAWICKI MIKOŁAJ M M20 Bydgoszcz
232 KAMIŃSKA AGNIESZKA K K40 Bydgoszcz San Escobar Triathlon Team
233 PAPIEROWSKI PIOTR M M30 Bydgoszcz
234 WAWRZYNIAK MICHAŁ M M30 Solec Kujawski San Escobar Triathlon Team
235 JAKUBCZAK ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Fordon
236 SCHNEIDER KRYSTIAN M M20 Bydgoszcz
237 ŁOŚ DARIUSZ M M60 Zamość
238 ŁOŚ KATARZYNA K K50 Zamość
239 KOSCIELNY REMIGIUSZ M M30 Osielsko
240 SZAJBE MICHAŁ M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
241 DZIEŻA ROMA K K40 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
242 ŻYWIECKA MAGDA K K40 Toruń
243 TRUŚ KAROLINA K K30 OSIELSKO
244 BONALSKA MAGDALENA K K30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
245 JAGIEŁA BARTOSZ M M30 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
246 KRAJNIK WOJCIECH M M30 Grudziądz Cypiski Team
247 FRANK AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz
248 PAWĘTA MARCIN M M30 Bydgoszcz
249 TOBOLSKA MAŁGORZATA K K30 Grudziądz
250 GÓRA KRYSTIAN M M30 Bydgoszcz 1 Pomorska Brygada Logistyczna
251 LIBERA DAWID M M30 Bydgoszcz FIDES-TRAVEL
252 GRUSZKA MAREK M M50 MAKSYMILIANOWO niezrzeszony
253 BĄK DARIUSZ M M40 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
254 RASSALSKA-KAUSA JOLA K K40 Bydgoszcz Yogi Biega
255 SKOWRON MONIKA K K40 Bydgoszcz
256 KRYSTEW-GARWOLIŃSKA KINGA K K40 Toruń
257 PIETRASZAK TOMASZ M M40 Białe Błota RUN BYDGOSZCZ
258 MAZUREK ANITA K K40 Bydgoszcz
259 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN M M30 Bydgoszcz
260 TARCZYŃSKI ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz TeAm KucYKi
261 WŁODARCZYK WOJCIECH M M50 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
262 STRÓŻYK GRAŻYNA K K20 Bydgoszcz
263 KLONOWSKI MACIEJ M M40 Bydgoszcz
264 FUZ MAREK M M40 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
265 FUZ GABRIELA K K40 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
266 PIOTROWSKA KATARZYNA K K20 Bydgoszcz
267 LICHOCKI MARCIN M M30 Bydgoszcz
268 PODEMSKA PATRYCJA K K30 Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz
269 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA K K50 BYDGOSZCZ
270 POTRZEBOWSKA AGATA K K30 Bydgoszcz DEAF
271 FELSKA KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
272 DREJAS ANDRZEJ M M30 Żnin Sunrise System
273 MALCZEWSKA MIRKA K K60 Bydgoszcz Sport Faktory
274 MAŁKOWSKA JOANNA K K30 Chełmno
275 MARCINIAK SEBASTIAN M M30 Toruń
276 KWIATKOWSKI KAROL M M20 Białe Błota
277 KWIATKOWSKI ADAM M M30 Białe Błota
278 POTRZEBOWSKI MAREK M M30 Bydgoszcz DEAF
279 MISIAK AGATA K K20 Solec Kujawski
280 BADZIŃSKI BOGDAN M M30 Bydgoszcz
281 NAWROCKI MARCIN M M30 Bydgoszcz DRINKBUS TEAM RUNNING
282 STAWOWSKA-WATRAS MARTA K K30 Bydgoszcz
283 TWARDOWSKA KATARZYNA K K40 BYDGOSZCZ
284 SZAŁKOWSKI MICHAŁ M M30 Koronowo
285 PAWEŁKO AGATA K K20 Poznań
286 HENDRZAK SYLWESTER M M30 Łubianka Pluszowe nornice
287 BAŁYS KRZYSZTOF M M20 Bydgoszcz
288 MAJEWSKA MONIKA K K20 Bydgoszcz
289 DOMBROWSKI DOMINIK M M20 Pigża
290 KAMIŃSKI PIOTR M M30 Koronowo
291 SKÓRCZEWSKI JAROSŁAW M M50 Białe Błota Bydgoszcz Na Start
292 JAWORSKI DANIEL M M20 Bydgoszcz
293 JAKUBIAK NATALIA K K30 Bydgoszcz
294 ARENT JAN M M50 Bydgoszcz
295 GLAMA JAKUB M M30 Bydgoszcz
296 SIATKA TOMASZ M M20 Paterek
297 GRZYWACZ KAROLINA K K30 Bydgoszcz
298 MIELCARSKI MICHAŁ M M30 Solec Kujawski MIELCAR TEAM
299 MIZIKOWSKI WOJCIECH M M40 Bydgoszcz MIZIK-TEAM
300 FRELICHOWSKA KAROLINA K K30 Bydgoszcz Cb163
301 SALAMON MARTA K K30 Bydgoszcz Wkurw_team
302 POCZWARDOWSKA WIOLETTA K K40 Bydgoszcz
303 KRAHL RADEK M M30 Bydgoszcz
304 GRALAK JACEK M M40 BYDGOSZCZ JS 1386
305 TYKWIŃSKA AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz
306 JĘDRUSIK KRZYSZTOF M M20 Bydgoszcz Biegam bo kocham ten stan
307 OLSZEWSKA ADRIANNA K K20 Mrocza
308 NOWAK DAWID M M30 Sadki
309 BIERNACKA MAGDALENA K K20 Osielsko
310 KUBIAK ANNA K K30 Bydgoszcz Banisquad
311 TOMASZEWSKI DAWID M M30 Kijewo Królewskie BBKTS
312 ZIELIŃSKA DOROTA K K40 Bydgoszcz
313 DANIELEK ADAM M M40 Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić!
314 KOZAKIEWICZ MARCIN M M40 Nakło
315 WOJTKOWSKA EWA K K30 Bydgoszcz
316 LENC JANUSZ M M60 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
317 NAWROT WITOLD M M30 Gdańsk
318 JANIC JOANNA K K40 Bydgoszcz
319 GUZ PIOTR M M40 Bydgoszcz
320 CYBUL KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz
321 JANKOWSKA KATARZYNA K K40 Bydgoszcz
322 LEŃSKA JOANNA K K40 Dąbrówka Nowa
323 SZEFLIŃSKI WALDEMAR M M40 bydgoszcz
324 TEKLIŃSKI DAWID M M30 Grudziądz Wtorkowy Trening
325 KARSKI MARCIN M M40 Bydgoszcz
326 FALKOWSKA WIERCZEWSKA NATALIA K K30 Bydgoszcz
327 MORZYK MICHAŁ M M30 Osielsko
328 LINGO PIOTR M M40 Osielsko Dęby Osielsko
329 DRWĘCKI DANIEL M M30 Bydgoszcz Biegnij z ProService
330 HAIZE TOMEK M M40 Bydgoszcz ARRK
331 JEZIORSKA MAGDALENA K K20 Chełmno
332 KŁOS LIDIA K K40 Papowo Biskupie Sport i Rekreacja START Chełmno
333 LEWANDOWSKI PIOTR M M40 Bydgoszcz
334 MICHTA IWONA K K30 białe błota Spójnia Białe Błota
335 BIELUSZEWSKA MIRELA K K30 Bydgoszcz
336 BIELUSZEWSKI ARTUR M M40 Bydgoszcz
337 JANISZEWSKI SZYMON M M30 Bydgoszcz
338 DRYLL ANDRZEJ M M40 WIĘCBORK
339 KOCHAŃSKA WIOLETTA K K40 Paterek
340 WITOŃSKA ANGELIKA K K30 Bydgoszcz
341 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR M M50 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
342 NADRATOWSKI MACIEJ M M40 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
343 STYPCZYŃSKI BARTOSZ M M30 Toruń
344 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz RUN PASJA
345 PĘKAŁA ALEKSANDRA K K30 Bydgoszcz RUN PASJA
346 WOŹNIAK ADAM M M30 Bydgoszcz
347 BILSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz
348 LICA PAWEŁ M M20 Bydgoszcz Wulmarex
349 JANIAK DAWID M M20 Kramsk
350 ŚWIĘCICKI ANDRZEJ M M40 Bydgoszcz Bydgoszcz
351 PODCZASKA KATARZYNA K K20 Aleksandrów Kujawski Biegam bo kocham ten stan
352 PAWLIK MAREK M M50 Pruszcz Farmvita Team
353 SKWAREK OLIWIA K K20 Pruszcz Farmvita Team
354 GWIZDAŁA KATARZYNA K K40 Gruczno
355 SKWAREK BOGUMIŁA K K50 Pruszcz Pomorski Farmvita Team
356 BARCZAK WOJCIECH M M40 Bydgoszcz
357 LEWANDOWSKA BEATA K K40 Bydgoszcz
358 KRUKOWSKI RAFAŁ M M30 Inowrocław
359 NIZIOŁ MARCIN M M30 Inowrocław
360 NOWAK MARIOLA K K40 Bydgoszcz
361 KOWALIK DARIUSZ M M30 Ciechocinek
362 KAPELEWSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz CYSTERSI
363 DOMAN JANUSZ M M60 Brzoza UKS Szabla Brzoza
364 ASTUKIEWICZ AGNIESZKA K K50 Bydgoszcz
365 FOLARZYŃSKI ŁUKASZ M M30 Inowrocław
366 SOKOŁOWSKI KAROL M M30 Bydgoszcz SBRT Bydgoszcz
367 KLEMENSOWICZ GRACJAN M M30 Bydgoszcz
368 SIUDZIŃSKA ANNA K K30 Dąbrowa Chełmińska BBKTS
369 JANUSZEWSKA NATALIA K K20 Białe Błota
370 TOMCZYK AGATA K K20 Bydgoszcz
371 SOBOL MAGDALENA K K40 Nakło nad Notecią
372 BEJENKA KAMILA K K20 Bydgoszcz
373 PANTKOWSKA KAROLINA K K30 Bydgoszcz
374 NASTUSIAK TOMASZ M M30 Bydgoszcz
375 CIEŚLEWICZ KAROL M M30 Bydgoszcz
376 RAKOWSKA NATALIA K K20 Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz
377 OLSZEWSKI RAFAŁ M M30 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO
378 OLSZEWSKA EWA K K30 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO
379 LORENC MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
380 KILIŃSKA MAGDALENA K K30 Żołędowo
381 WALDA ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
382 PALACZ WIOLETTA K K40 Bydgoszcz LEKKO SPOCENI
383 SZYSZKA RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
384 ETTINGER PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ
385 GRABEK ROBERT M M30 Bydgoszcz
386 WIERZYŃSKI MARCIN M M30 Śliwice
387 DURAŁEK ANDRZEJ M M40 Pruszcz Pruszcz
388 KĘSIKOWSKA MARTA K K20 Bydgoszcz
389 GAWLIK KAROLINA K K30 Bydgoszcz
390 NIEMCZEWSKA PATRYCJA K K20 Bydgoszcz Los kumplos
391 MATEJA PIOTR M M30 Bydgoszcz
392 ŁAGANOWSKI ŁUKASZ M M30 Janikowo Rarámuri Sosnówiec
393 WIECZOREK ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl
394 PÓŁGĘSEK BARTOSZ M M30 Solec Kujawski
395 DERESZYŃSKI JAN M M30 bydgoszcz CYSTERSI
396 JAGODZIŃSKI MATEUSZ M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
397 KOTLĘGA AGATA K K20 Pruszcz Farmvita Team
398 OLSZEWSKI DANIEL M M30 Bydgoszcz
399 LOOSE PAULINA K K30 Bydgoszcz
400 ROJEWSKI JAROSŁAW M M30 BYDGOSZCZ KS BEMAROWKI
401 DEMBEK MACIEJ M M20 Bydgoszcz LOSKUMPLOS
402 CIESIELSKI DAMIAN M M40 Bydgoszcz SBRT Bydgoszcz
403 SKORNIA ELIZA K K20 Bydgoszcz Sklep Biegacza Bydgoszcz
404 NAWROCKA JOANNA K K20 Bydgoszcz
405 ŚWIATLAK PIOTR M M20 Bydgoszcz SOWA Bydgoszcz
406 SCHLABS MAGDALENA K K20 Bydgoszcz
407 OCHOCIŃSKA ANNA K K20 Osielsko
408 ŚWIATLAK MAREK M M40 Bydgoszcz
409 PŁACZKIEWICZ ROBERT M M30 Bydgoszcz
410 PISKORSKI BARTOSZ M M20 Poznań
411 GIEŁAŻYN MATEUSZ M M20 Koronowo CYSTERSI
412 CHUDZIŃSKA JUSTYNA K K40 Koronowo
413 ZALESKI-EJGIERD PATRYK M M30 Nowy Dwór Maz. SOL3
414 PTASZNIK MICHAŁ M M30 Tuszyny PtacholRun
415 SALWIK SYLWIA K K30 Bydgoszcz SKK
416 RACINOWSKI LUKASZ M M30 Bydgoszcz Cementownia Koronowo
417 JUDKOWIAK JOANNA K K30 Bydgoszcz
418 PIETRZAK MATEUSZ M M30 Bydgoszcz
419 STĘPKOWSKA-HELIŃSKA MARTA K K30 Bydgoszcz SKK
420 MAKOS MAGDA K K20 Bydgoszcz SKK
421 TOKARSKA ALDONA K K20 Bydgoszcz
422 JABŁOŃSKI SZYMON M M20 Bydgoszcz SoniaLovkiLovki4everAmorki ^^
423 KOWALCZYK KAROL M M30 Bydgoszcz
424 BIERNACKA ANNA K K30 bydgoszcz
425 ANDRZEJEWSKA SYLWIA K K30 Bydgoszcz
426 KUŚ MARCIN M M30 Bydgoszcz TurboGroszki.run
427 SKORUPKA RADEK M M30 Bydgoszcz KS ULUNG
428 PIKIES PATRYCJA K K20 Bydgoszcz
429 MALATYŃSKA BARBARA K K40 Przyłęki
430 TORCHALSKI KRZYSZTOF M M60 Bydgoszcz Run pasja
431 JANOWSKA AGNIESZKA K K30 Toruń
432 BIERNAT MAGDALENA K K30 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
433 BIERNAT JUSTYNA K K20 Inowrocław MKS Inowrocław
434 NOWICKA TATIANA K K40 Świecie
435 NOWICKI ANDRZEJ M M40 Terespol Pomorski
436 KUKOWSKI ARTUR M M30 Żurczyn
437 ROBACZEWSKA KINGA K K30 Dobrcz
438 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M30 Bydgoszcz
439 BEDNAREK ADRIAN M M20 Bydgoszcz kuchniaisport.pl
440 BEJSTER PRZEMYSŁAW M M60 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
441 CHMARA RAFAŁ M M40 Bydgoszcz AMBAR
442 STIMMA ANNA K K40 Pruszcz Lubię sobie pobiegać czasami
443 PIETRZAK AGNIESZKA K K30 Myślęcinek
444 SOBCZYŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
445 MITKOWSKI PIOTR M M40 Wtelno Lkt Wyczół Gościeradz
446 MITKOWSKA NATALIA K K30 Wtelno
447 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW M M20 Zakrzewo TKKF Radziejowianka
448 NAGORZYSKA SYLWIA K K30 Bydgoszcz BiegamWspieramMotywuję
449 PRZYBYLSKA GRAŻYNA K K50 Bydgoszcz psla, Bydgoszcz na start
450 LANGE MONIKA K K40 Sicienko Wolne Strzały
451 KUŹNIAR MELISA K K20 Bydgoszcz
452 WOJTECKI ŁUKASZ M M30 Solec Kujawski Soleccy biegacze
453 GRALAK JERZY M M50 BYDGOSZCZ
454 KANJERSKI JERZY M M60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
455 LIWOCH GRZEGORZ M M50 Osielsko
456 PESTKA ANNA K K30 BYDGOSZCZ CIASTKOWE ANKI
457 PATERSKI DAWID M M30 Bydgoszcz Chaos i Destrukcja
458 LANDOWSKA EWELINA K K20 Świecie
459 RAK WALDEMAR M M40 Bydgoszcz
460 CHUDZIŃSKI KRYSTIAN M M20 Bydgoszcz 4Style
461 KUBARSKI JULIAN M M40 BYDGOSZCZ tkkf Kolejarz Bydgoszcz
462 NALEŻYTY PIOTR M M30 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
463 RUDEWICZ MARTA K K30 Bydgoszcz
464 KRAJEWSKA JAGODA K K30 Bydgoszcz
465 GRALAK DAMIAN M M20 Bydgoszcz
466 MAŁECKI JAKUB M M30 Bydgoszcz 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
467 GŁOGOWSKI KRZYSZTOF M M40 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
468 OLESZCZAK AGNIESZKA K K30 Poznań Night Runners
469 WŁOCH TOMASZ M M30 Drzycim
470 PODLECKA PAULA K K20 Piła 4RUN Team Piła
471 BARTOS ARKADIUSZ M M50 Grudziądz Wtorkowy Trening Grudziądz
472 BARTOS LIGIA K K40 Grudziądz Wtorkowy Trening Grudziądz
473 MOROSZCZAK DOMINIKA K K30 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
474 MOROSZCZAK BOGUMIŁ M M40 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
475 KWIATKOWSKI RADOSŁAW M M20 Grudziądz
476 WIERZYŃSKA ANNA K K30 Bydgoszcz
477 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M M20 Grudziądz
478 STANIEC TOMASZ M M40 Bydgoszcz
479 KRUPA PIOTR M M30 Bydgoszcz
480 KORDZIELEWSKA SANDRA K K20 Bydgoszcz
481 NĘDZA ŁUKASZ M M20 Wąbrzeźno
482 DERENDA MIREK M M40 Inowroclaw
483 REPCZYŃSKI TOMASZ M M20 Bydgoszcz
484 PACZKOWSKI PIOTR M M40 Osielsko Osielsko
485 CHMIELECKI ARTUR M M40 Bydgoszcz
486 KŁOSOWSKI MARCIN M M40 Bydgoszcz Grupa Bankietowa Specjal
487 KLINOWSKI RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
488 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW M M60 Osie
489 SZYMAŃSKI KRYSTIAN M M20 Złotów ANKO sport
490 MOSKWA ANNA K K30 Łochowo
491 GRYSZAN NORBERT M M20 Giżycko Młody na fali
492 KRAJEWSKA KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
493 CIEPLICKA MAGDALENA K K20 Bydgoszcz
494 RADECKI MARCIN M M20 Bydgoszcz
495 NOWICKI WOJCIECH M M30 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team
496 NOWICKA MAŁGORZATA K K30 Bydgoszcz
497 ROŻYŃSKA MONIKA K K20 Bydgoszcz
498 ZIELIŃSKA JUSTYNA K K30 Solec kujawski
499 ANGLART ROMAN M M50 Bydgoszcz parkrun Bydgoszcz
500 GRZYBOWSKA ALICJA K K30 Bydgoszcz Byle Do Mety
501 GRZEGOREK PRZEMYSŁAW M M30 Bydgoszcz
502 MICHALSKA DARIA K K20 Bydgoszcz Szafirki
503 KRASIŃSKA KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
504 BUJNY ADAM M M40 Bydgoszcz
505 SZOPIŃSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz TRISPACE
506 KITKOWSKI MACIEJ M M20 Osielsko N-Bike Academy
507 BORKOWSKI MICHAŁ M M20 Łabiszyn
508 RYBAK REMIGIUSZ M M40 Białe Błota keeeper
509 WITKOWSKI MATEUSZ M M20 Koszalin TriPower
510 BASIŃSKI ŁUKASZ M M20 Inowrocław Olimpiasport.pl
511 DOBUCKA KATARZYNA K K20 Bydgoszcz ChoNaRower.pl
512 SIEŃSKI JACEK M M50 Niemcz RUN Bydgoszcz
513 KLIMKIEWICZ TOMASZ M M30 Bydgoszcz
514 CISZEWSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
515 TYLKOWSKI ŁUKASZ M M20 Inowrocław TurboGroszki.Run
516 GOŁATTA MAGDALENA K K30 Bydgoszcz Wolne Strzały
517 ZIOBRO MAREK M M30 Chełmno
518 CHOJNACKI KRZYSZTOF M M50 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
519 KNIOŁA PRZEMYSŁAW M M20 Jadwiżyn
520 KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA K K40 Czarne
521 SAWICKI MARCIN M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
522 DRESLERSKA AGNIESZKA K K30 Białe Błota TEAM KUCYKI
523 ZWIEWKA PAULINA K K30 Bydgoszcz TEAM Kucyki
524 STELMACH ADAM M M20 Bydgoszcz Team KucyKi
525 KRYGIER STASZEK M M30 Bydgoszcz TEAM Kucyki
526 DEMBIŃSKA SYLWIA K K30 Bydgoszcz skk
527 JABŁOŃSKI ANDRZEJ M M40 Czarne
528 KOŚCIAŃSKA BOGUSŁAWA K K30 Strzelce Górne
529 GRZEGORZEWSKI RAFAŁ M M40 Niemcz
530 WNĘK MARTIN M M20 Gródek
531 MURAWIEC IZABELA K K30 Murowaniec
532 MURAWIEC KRZYSZTOF M M40 Murowaniec Nadkanale
533 GOSCINSKI CEZARY M M20 Bydgoszcz FizjoGo
534 NOWAKOWSKA NATALIA K K30 Bydgoszcz FizjoGo
535 GURYN WIKTOR M M30 Bydgoszcz Zielony Pelikan
536 CHMIELARZ JUSTYNA K K30 Kruszwica CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA
537 SROCZYŃSKA MARTA K K20 Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA/ Kobiety Biegają
538 DRANICKI ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
539 GACKOWSKI SZYMON M M30 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
540 GACKOWSKI EDWARD M M60 Bydgoszcz
541 JARZEMSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team
542 MAZIARZ JOANNA K K30 Waganiec
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BAGROWSKI MAREK M M50 Janowo/k /Dabrowy Chelminskiej UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
BINASZEWSKI ADAM M M30 Toruń
BOROWICZ ANNA K K30 Bydgoszcz
BURZYŃSKA MAGDALENA K K20 Gąsawa
CZYŻEWSKA JUSTYNA K K30 Brzoza
DAMSKI ŁUKASZ M M30 Tryszczyn GardenFlora MTB Team
DRÓŻDŻ MAŁGORZATA K K30 Bydgoszcz malgorzata.patrycja.d@wp.pl
ECKERT ADAM M M40 Bydgoszcz Free
FILIPEK MAŁGORZATA K K20 Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz
GACKA ANIA K K40 Sicienko Lupus Team
GACKOWSKI KRZYSZTOF M M40 Bydgoszcz Twój Trener Personalny
GADZIŃSKA ALEKSANDRA K K40 POTULICE
GIERJATOWICZ MARIA K K40 Bydgoszcz
GOLON MARLENA K K40 sicienko Run Pasja
GOŁDYN MONIKA K K40 Bydgoszcz
GOŁDYN SEBASTIAN M M20 Bydgoszcz
GRALIK KACPER M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
GRECHUTA TOMASZ M M30 Bydgoszcz
GRZYWACZ NATALIA K K20 Bydgoszcz -
GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K30 Lublin CITY TRAIL Team
GRZYWIŃSKI GRZEGORZ M M40 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
GUŹDZIOŁ JAREK M M40 Solec kujawski Soleccy biegacze
IDCZAK PIOTR M M30 Niemcz
JAKIELSKA MARTA K K20 Bydgoszcz
JANUSZKIEWICZ PIOTR M M30 Łochowo
JAROCH MAGDALENA K K30 Bydgoszcz ZS nr 19
JAROCH RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
JASKULSKI BARTOSZ M M40 ŁOCHOWO
KAMPER JAROSŁAW M M40 Bydgoszcz Ból to ściema
KANAREK MICHAŁ M M30 Aleksandrów Kujawski
KARDASIŃSKA MARTA K K20 Kamień Krajeński
KIJEWSKI MACIEJ M M30 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
KOWALEWSKI MARIUSZ M M30 Bydgoszcz
KOWALSKA EDYTA K K40 Zławieś Wielka
KOWALSKI MAREK M M40 BYDGOSZCZ
KRZEMIŃSKI BARTOSZ M M30 Bydgoszcz RUN PASJA
KUBIAK MACIEJ M M30 Bydgoszcz
KUBIAK MAGDALENA K K30 Bydgoszcz
KUŚNIEREK BARTOSZ M M30 Żnin Pałuki Running Team
LAU ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz FUTBOL AMERYKAŃSKI BYDGOSZCZ
LEWANDOWSKA DOMINIKA K K20 Bydgoszcz
LEWANDOWSKI MIROSŁAW M M30 Bydgoszcz
LEWANDOWSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz RWT w Bydgoszczy
LOOSE MICHAŁ M M20 Bydgoszcz Los Kumplos
LORENC-KRUSZYŃSKA SYLWIA K K30 Bydgoszcz
ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
ŁUCZAK MACIEJ M M20 Bydgoszcz
ŁUCZAK PIOTR M M30 Bydgoszcz Atos
MATOWSKA MONIKA K K30 Bydgoszcz
MAZANOWSKA EWA K K40 Bydgoszcz Run-Pasja Bydgoszcz
MONSIORSKI ADAM M M40 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
MOTOCZYŃSKA ALEKSANDRA K K50 Bydgoszcz GOSiR Osielsko
MUSIELEWSKA DARIA K K20 Bydgoszcz
NADSTAZIK ANNA K K20 Poznań
NAGORZYSKI ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Biegam Wspieram Motywuję
NEUMANN ANDRZEJ M M40 Bydgoszcz Wkurw_Team
NOSSOWICZ WERONIKA K K20 Bydgoszcz
OLEWIŃSKI DARIUSZ M M40 Głogowo Triathlon Konsulting
OPARA TOMEK M M20 Bydgoszcz
PAWŁOWSKI RADOSŁAW M M50 Zielonka JFTC SU
QUAAS LUKASZ M M30 Bydgoszcz Na Treningu Życiem
RADTKE ALEKSANDRA K K20 Nakło nad Notecią LUKS Start Nakło
RAPCA KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz
RYCHLEWSKI TOMASZ M M40 Kowalewo
RZEPECKA KATARZYNA K K40 Bydgoszcz
SANDAL TROND M M50 Bydgoszcz
SEROCKI ZBIGNIEW M M50 Grudziądz ZSP LZS SPARTA ŁASIN
SOWIŃSKA JOANNA K K30 Bydgoszcz
STACHOWIAK KAMIL M M20 Strzelno RZK Team
STĘPIEŃ MONIKA K K40 Bydgoszcz
STĘPNIAK KRZYSZTOF M M40 Bydgoszcz
TRZECIAK ALEKSANDRA K K30 Zławieś Wielka
TRZYMKOWSKI ADRIAN M M20 Bydgoszcz
TWARDOWSKI WOJCIECH M M50 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
TYLMAN NICODEMO M M20 Bydgoszcz TEAMOCHAL
WALCZAK JOANNA K K30 Świecie Biegające Ciacha
WALCZAK TOMASZ M M40 Świecie Biegające Ciacha
WAWRZYNIAK ANDRZEJ M M50 bydgoszcz 22. ODN
WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M M50 Toruń SPC
WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ M M20 Bydgoszcz Atos Bydgoszcz
WOJTYSIAK DOROTA K K30 Bydgoszcz
WOLSZTYŃSKI DANIEL M M20 Bydgoszcz
WOŁOSZCZAK LESZEK M M20 Bydgoszcz 6. KILOMETR
ZARECKA EWA K K20 Gniewkowo
ZECH IZABELA K K40 Bydgoszcz WATAHA Bydgoszcz
ZŁOTOWSKI PIOTR M M40 Osielsko
ŻMICH TOMASZ M M40 Bydgoszcz
ŻURAWSKA MARTA K K30 Bydgoszcz