Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Lublin

  • 16.07.2018 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
16 WHITE ASHLEY K K30 Lublin
17 GOLIAN SEBASTIAN M M30 Lublin GRAT z biegusiem.pl
18 WÓJCIK ŁUKASZ M M30 Lublin SII POWER PEOPLE
19 SZYMANIAK MATEUSZ M M20 Lublin Stay Insane
20 HARASIMIUK MAREK M M30 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
21 POLAKOWSKA OLGA K K20 Żabia Wola
22 SIKORA MICHAŁ M M40 Puławy
23 KRZYMOWSKI PIOTR M M20 Lublin Akademia Przyszłości
24 LIPCZYŃSKI OLAF M M30 Lublin #runFORsmile
25 BRANICKI TOMASZ M M40 Mełgiew Stay Insane
26 KOWALSKI ŁUKASZ M M30 Strzyżewice
27 BIRSZEL MIROSŁAW M M30 Lublin Lift Service Lublin
28 PECIAK ROBERT M M50 Lublin WWTEAM
29 TUSZKIEWICZ RADEK M M40 Tomaszowice Lublin Biega
30 PECIAK PIOTR M M20 Lublin WWTEAM
31 GOŁĄB MAREK M M30 Lublin KW KOTŁOWNIA
32 MIEDZIAK KAMIL M M30 Lublin Nie Ma Letko
33 BLICHARZ STANISŁAW M M50 Niemce Nie Ma Letko
34 MROCZEK LESZEK M M30 Lublin Shrew Extreme Team/Lublin Biega
35 KIELBUS JOANNA K K20 Lublin Nie ma letko
36 KOTARSKI ROMAN M M40 Lublin UKS 15 Lublin
37 BABIARZ MAGDALENA K K40 LUBLIN BRAK
38 BABIARZ DANIEL M M40 lublin
39 GAWLIK SYLWIA K K30 LUBLIN
40 JAREMEK PAWEŁ M M40 Lublin UMCS Biega
41 DZIRBA TOMASZ M M30 Niemce
42 KORNET GRZEGORZ M M40 Lublin
43 SOBIESIAK SŁAWOMIR M M30 Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM
44 STACHYRA ANDRZEJ M M50 Lublin LSB
45 BARAN JULIA K K30 Lublin
46 BIELECKI MIRMIŁ M M40 Piotrowice Wielkie
47 LUKANTY RAFAŁ M M40 Snopków
48 PIÓRO TOMASZ M M20 Łęczna
49 NALEWAJKO JOANNA K K40 Bełżyce BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ
50 KRAWCZYK DAGMARA K K40 Lublin
51 ZYGO DOROTA K K50 Bełżyce Bełżyce i Okolice biegają
52 WOSZUK IWONA K K30 Bełzyce Bełżyce i okolice biegają
53 PRASEK ANNA K K40 Radom
54 KURAŚ KAROL M M40 Lublin CrossfitZ16
55 SPRAWKA MICHAŁ M M30 Niemce
56 FIROSZ MAŁGORZATA K K20 Świdnik Biegający Świdnik
57 GÓRNICKA EDYTA K K40 Lublin TONIEMY
58 DANIŁKO KRZYSZTOF M M20 Wiski
59 ARMACIŃSKA EDYTA K K20 Sosnowica
60 CHOMA AGNIESZKA K K40 Janowica Wolność endorfinom
61 SZUBARTOWSKI PAWEŁ M M20 Bełżyce Bełżyce i okolice biegają
62 FURMANIK EWA K K40 Świerże gm. Dorohusk Chełm Biega
63 PAWĘZKA MIROSŁAW M M30 Lublin Stay Insane
64 PIETRZYK ZBIGNIEW M M40 Kępa Borzechowska ISKRY
65 STĘPNIAK MICHAŁ M M30 Lublin Stay Insane
66 DŁUGOSZ-STĘPNIAK AGNIESZKA K K30 Lublin Stay Insane
67 TOFIL MARIUSZ M M40 Lublin
68 WEGIERA ANDRZEJ M M40 Abramowice Prywatne TRIATHLON LUBLIN TEAM
69 SURDACKI MATEUSZ M M30 Nałęczów
70 ROSA DAWID M M20 Garbów Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.
71 BARCZAK SYLWIA K K30 Lublin Stay Insane
72 TRYKA MAREK M M30 Lublin
73 WINIARSKA MAŁGORZATA K K30 Wierzbica
74 FRĘCHOWICZ JACEK M M40 Lublin
75 DUL MARCIN M M30 Lublin DT Team / Lublin Biega
76 STELMACH-TOFIL EWA K K40 Lublin
77 KMIEĆ AGNIESZKA K K30 Leżajsk
78 DUDZIAK MAREK M M30 Lublin
79 REJMAN SYLWIA K K30 Lublin
80 BZDYRA ANDRZEJ M M30 Lublin Modliborzyce Runners
81 JAREMEK WOJCIECH M M30 Zamosc
82 DEMCZUK LILIANNA K K40 Łęczna Łęczna Biega
83 ŁUKANTY PATRYCJA K K40 Jastków
84 OSYPIUK MONIKA K K30 Lublin
85 KONDZIOŁA KRZYSZTOF M M30 Lublin Stay Insane
86 SABA KRYSTIAN M M30 Lublin BDOW WB/LSB/SPORT CLUB/LUBLIN BIEGA
87 MICHAŁOWSKI MACIEJ M M30 Świdnik
88 KOZAK BARTOSZ M M20 Opole Lubelskie takizwyklykozak
89 SOLA ANETA K K30 Bełżyce BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ
90 GAWDA PIOTR M M50 Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
91 KOWALSKA GABRIELA K K30 Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
92 JAKÓBCZYK ARKADIUSZ M M40 Lublin
93 ZIÓŁKOWSKA MARTA K K20 Bełżyce
94 KAMIŃSKI ŁUKASZ M M30 LUBLIN LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
95 WIĘSEK ANDRZEJ M M40 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
96 KOWALCZUK DARIUSZ M M30 Lublin Aliplast Extrusion Lublin
97 BIL MARCIN M M40 Lublin LITPOLUKRBRIG
98 WÓJCICKI MARCIN M M40 Łęczna Łęczna Biega
99 CIESIELCZUK PAWEŁ M M30 Chełm
100 BRZYSKA MARCELINA K K20 Biłgoraj
101 MISZTAL MONIKA K K40 Lublin AKTYWNY LUBLIN
102 KOŁODZIEJ MAŁGORZATA K K50 krasnik
103 SIEGIEDA PAWEŁ M M40 Łęczna
104 BECHTA KATARZYNA K K20 LUBLIN
105 WENERSKI WOJCIECH M M60 Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
106 DĄBROWSKI PRZEMEK M M30 Lublin
107 SOLAN ŁUKASZ M M30 Lublin
108 BOROWIEC MICHAŁ M M30 Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
109 PAWŁOWSKI PAWEŁ M M30 Lublin
110 GRZENIA MAŁGORZATA K K50 Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
111 MIROSŁAW MAREK M M40 Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej
112 NIEMIERSKI ARTUR M M40 Lublin
113 WRONA ANDRZEJ M M50 Lublin Triathlon Lublin Team
114 SŁOMKA JUSTYNA K K30 LUBLIN
115 SIATKA KRZESIMIR M M30 Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
116 JAKUBOWSKI ROBERT M M30 Świdnik
117 STPICZYŃSKI MARCIN M M30 Lublin
118 GODULA RYSZARD M M50 Lublin Biegnij Forrest biegnij
119 JĘDREJ SYLWIA K K20 Wojciechów Bełżyce biegają
120 SULOWSKA KINGA K K30 Kraśnik
121 MARKOWSKA PĘZIOŁ PAULINA K K30 Kraśnik Getgym
122 WÓJTOWICZ ŁUKASZ M M30 Bełżyce Bełżyce Biegają
123 GĄSIOR KATARZYNA K K30 Lublin
124 LOTEK KRZYSZTOF M M20 Lublin
125 MROZIK ANETA K K20 Lublin
126 WARYCH JOANNA K K30 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
127 RORAT LENA K K30 Chełm Chełm Biega
128 PIETRYKOWSKI KONRAD M M30 Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
129 WRONA MAGDALENA K K20 Lublin Bychawa Runner's
130 RUMIŃSKI JACEK M M40 Bełżyce Bełżyce biegają
131 NYCZ ARKADIUSZ M M40 Chełm
132 NYCZ MAŁGORZATA K K50 Chełm Chełm biega
133 STARZYŃSKI STEFAN M M50 Lublin STAY INSANE/PERFECT RUNNER
134 ZWIERZAŃSKI PAWEŁ M M40 Lublin Klub Wysokogórski Lublin
135 WÓJCIK MICHAŁ M M30 Lublin Forrest Gump Running Team
136 NOWAKOWSKI ROBERT M M40 Lublin Nowakowscy
137 STARZYŃSKA MARTA K K40 Lublin Stay Insane/Perfect Runner
138 ŻAK BARTŁOMIEJ M M30 Lublin
139 BOROWIEC-RÓŻYCKA MAGDALENA K K30 Świdnik Biegający Świdnik
140 KWIATKOWSKA ISKA K K30 Lublin LUBLIN BIEGA
141 ABRAMIUK JAKUB M M30 Lublin ADWOKATURA LUBLIN
142 SIEŃKO MAREK M M20 Bełżyce Bełżyce Biegają
143 FRĄK MIROSŁAW M M40 Lublin
144 ŁOŚ PIOTR M M30 Lublin Stay Insane
145 BOGUSZ PAWEŁ M M30 Lublin BZ WBK Runners Team
146 BELOWSKI LESZEK M M60 Puławy Chemik NOXY Puławy
147 WIERZBICKI MARCIN M M30 Lublin
148 WIERZBICKA MAGDALENA K K30 Lublin
149 ABRAMIUK MONIKA K K20 Lublin
150 SZCZERBA JACEK M M30 LUBLIN JULO TEAM
151 DYŚ PAWEŁ M M30 Lublin Stay Insane
152 WINNICKA KINGA K K20 Lublin Stay Insane
153 WINNICKI ŁUKASZ M M30 chodel Stay Insane
154 SAWA JAROSŁAW M M30 Lublin Stay Insane
155 TOMCZYK DAWID M M40 Lublin NovemBeer Running Team
156 CEGIEŁKO PAWEŁ M M40 Lublin
157 OBEL MARCIN M M50 Lublin Dwa Misie
158 KOZICKI MARCIN M M30 Sosnowica
159 ZIELIŃSKA-WÓJCIK ANNA K K30 Świdnik
160 PSIUK IZABELA K K20 Świdnik Biegnę do porodu!
161 POLSKA BOŻENA K K50 Lublin Lublin Biega
162 DZIEŃKOWSKA PAULINA K K20 Lublin LSKT
163 SŁOTWINSKI PIOTR M M30 lublin
164 ZABIELSKI GRZEGORZ M M40 Lublin LUBLIN BIEGA/ŁĘCZNA BIEGA
165 KULCZYCKI WIESŁAW M M50 Lublin
166 ZDUN GRZEGORZ M M30 Lublin
167 ZIÓŁEK TERESA K K50 MEŁGIEW Stay Insane
168 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M30 Wągrowiec CITY TRAIL Team
169 BAKUN JOLANTA K K40 Chełm Chełm Biega
170 BAKUN MARIUSZ M M40 Chełm Chełm Biega
171 FOLTYN ULA K K40 Ludwin Wolność Endorfinom/Łęczna Biega
172 BARTKIEWICZ ŁUKASZ M M30 Lublin
173 RESZKA ŁUKASZ M M30 Świdnik
174 FIJAŁKOWSKA KAROLINA K K30 Świdnik
175 SEKUŁA JOANNA K K40 Franciszków
176 SEKUŁA MAGDALENA K K20 Franciszków AZS UMCS Lublin
177 JEDLEWSKI KRZYSZTOF M M40 Lublin
178 MISZTAL KAMIL M M20 Krasnystaw
179 PAWŁOWSKA-LIS MARIA K K40 JANOWIEC NIE BIEGAMY - WYMIATAMY. PL
180 JAWORSKA JUSTYNA K K40 Puławy
181 RYCAK KRZYSZTOF M M40 Małków
182 WIERCHOŁA JOANNA K K60 Lublin
183 ŁOBACZUK MARIUSZ M M40 CHEŁM CHEŁM BIEGA
184 SIWIEC AGATA K K20 Krasnystaw
185 ULICZNY ADAM M M40 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
186 WÓJTOWICZ PAWEŁ M M40 Lublin LUBLIN BIEGA
187 DUDKIEWICZ MONIKA K K30 Lublin
188 ZYGA MARCIN M M30 Lublin Lublin Biega
189 ANDRZEJEWSKA JOANNA K K40 Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM
190 NAKONIECZNY JACEK M M20 Lublin SII RUNNING TEAM
191 KARSKI JACEK M M50 Lublin
192 FOLTYN ANDRZEJ M M40 Ludwin WOLNOŚĆ ENDORFINOM
193 IRACKA MAGDALENA K K20 Lublin
194 SZMYGIN KATARZYNA K K20 Lublin Nie ma letko
195 KUBECKA EWELINA K K30 Świdnik
196 BARAN-HAŁASA LUCYNA K K30 Zamość służby mundurowe
197 KORZENIOWSKA KAROLINA K K20 Motycz Power Training
198 POTRZYSZCZ LUKASZ M M30 Lublin Biegam z ABS
199 WRÓBEL PAWEŁ M M20 Zamość
200 FRANCZAK MARCIN M M30 Lublin
201 FIJOŁEK ANDRZEJ M M60 Bychawa
202 BIAŁAS DARIUSZ M M50 Frampol
203 JASIŃSKA ANNA K K30 ŚWIDNIK
204 PAŹDZIOR IRENA K K50 CHEŁM CHEŁM BIEGA
205 KUBEJKO BOGUMIL M M30 Lublin NINJA
206 JASIŃSKA-GRABOWSKA EWELINA K K20 Lublin
207 RÓŻNIEWSKA MONIKA K K40 Lubartów
208 RUTKOWSKI PAWEŁ M M30 Lublin
209 PIECH JAKUB M M30 Kraków
210 PIJANOWSKI PAWEŁ M M30 Kiełczewice Dolne TONIEMY
211 BIAŁECKI LESZEK M M30 Ryki
212 TYBUREK MICHAŁ M M30 Lublin Stay Insane
213 PRZYBYSZ MARIUSZ M M40 Lubartów
214 DOROŻYŃSKA BEATA K K40 Puchaczów Wolność Endorfinom
215 MELANIUK DIANA K K20 Lublin
216 MAJZNER-SAJKIEWICZ JOANNA K K30 Radawiec Duży RD DreamTeam
217 GRUDZIŃSKA MAGDALENA K K40 Lublin
218 WÓJCIK RENATA K K30 Lublin
219 MULARCZYK PAWEŁ M M30 Lublin
220 KONKEL KATARZYNA K K20 Gniewowo Maja Team
221 ŚLIWIŃSKI MATEUSZ M M20 Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM
222 GRUDZIŃSKI ADAM M M20 Lublin Lublin Biega
223 KALINOWSKI ARTUR M M30 Garbów Cisowianka Team PL
224 PŁECHA MICHAŁ M M20 Lublin Sygnał Chodel
225 BOCHEN KATARZYNA K K20 Lublin
226 BRODACZEWSKI PIOTR M M20 Lublin
227 PACEK ADRIAN M M20 Lublin
228 GAJOWY KRZYSIEK M M40 lublin
229 ZBICIAK GRZEGORZ M M40 Spiczyn Łęczna Biega
230 KOŁODZIEJAK JOANNA K K30 Lublin
231 ORZEŁ MICHAŁ M M30 Lublin Adidas Runners Warsaw / Stay Insane
232 WIECZERNIAK ARTUR M M30 Kalinówka
233 SZULC ŁUKASZ M M20 Świdnik intrograf team
234 PIEKNIAK KRZYSZTOF M M50 Lublin intrograf team
235 WYRWISZ DAMIAN M M40 Lublin intrograf team
236 MAJSAK MAJA K K20 Lublin Największa Armia Świata
237 KUTA MARTA K K50 Kurów
238 KAMIŃSKA HALINA K K50 Kurów brak
239 SOŁOWIEJ STANISŁAW M M40 Lublin LITPOLUKRBRIG
240 GANSKI FILIP M M30 Świdnik Biegający Świdnik
241 DREWNIAK PAWEŁ M M30 Świdnik BDOWWB
242 PRZEBIROWSKI KAROL M M20 Fajsławice Husaria Race Team
243 FALKOWICZ KATARZYNA K K30 Lublin Stay Insane / WW TEAM
244 BUCIOR ŁUKASZ M M20 Świdnik Największa Armia Świata
245 SAJKIEWICZ MARCIN M M30 Radawiec Duży
246 SZKODA ROBERT M M30 Biłgoraj Dąbrowski Team
247 PAŹDZIOR BEATA K K40 Motycz
248 FORYŚ TOMASZ M M20 Lublin SII POWER PEOPLE
249 GĘBUSIA MILENA K K20 Lublin Sii POWER PEOPLE
250 KOPERWAS KONRAD M M30 Lublin UMCS Biega
251 WOLSKI DAMIAN M M30 LUBLIN SII POWER PEOPLE
252 GODZIŃSKI TOMASZ M M30 Lublin SII POWER PEOPLE
253 ZIĘBA EMIL M M40 Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
254 GAŁAN TOMASZ M M40 Lublin PGE RUN OBRÓT/LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
255 KAWALEC JAROSŁAW M M30 Chełm
256 GAWROŃSKI JACEK M M30 Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
257 DUDA TOMASZ M M30 Lublin
258 ZBICIAK ADAM M M50 Lubartów
259 SZPACZYŃSKA NATALIA K K20 Lublin
260 SUWAŁA JACEK M M40 Lublin
261 NOWICKA ALDONA K K30 Lublin
262 ŻUROWSKI JACEK M M40 Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
263 CYBULSKI GRZEGORZ M M40 Lublin Największa Armia Świata
264 SIWIEC MARCIN M M40 Lublin
265 SPOCZYNSKI MARCIN M M30 Lublin
266 ŻARNICKI KAMIL M M30 Turka Stay Insane
267 FILA MICHAŁ M M30 Lublin
268 HOYOS MARTINEZ DANIEL M M30 LUBLIN Sii Power People
269 BANACH TOMASZ M M20 Lublin
270 WOŹNIAK MAREK M M40 Lublin
271 STYRNIK MARCIN M M30 Lublin Motywator Nasutów
272 FLIS MARIUSZ M M30 TURKA
273 KARWAT ROBERT M M30 Lubartów Motywator Nasutów
274 DUBIL MICHAŁ M M30 Borzechów Rajd Źródeł Chodelki
275 HOLC KATARZYNA K K20 Lublin Największa Armia Świata
276 SICZEK RAFAŁ M M20 Strzyżewice
277 MUZYKA NATALIA K K20 Lubartów
278 KRATIUK KAROL M M20 Włodawa
279 KIEŁBASA SYLWIA K K30 Lublin
280 SUGIER TOMASZ M M30 Lublin WWTEAM
281 MAZUR MAŁGORZATA K K30 Lublin
282 MAZUR ANDRZEJ M M40 Lublin AKW Kotłownia/UMCS Biega
283 STEFANIUK ROBERT M M20 Lublin
284 BIELECKI TOMASZ M M50 Lublin
285 WÓJCICKA AGNIESZKA K K40 Łęczna Łęczna Biega
286 SOKOŁOWSKA MAGDALENA K K30 Lublin
287 KRÓL RYSZARD M M50 Lublin Lublin Biega
288 WOJTKOWSKI MATEUSZ M M30 Lublin Sii Power People
289 NAZARUK SŁAWOMIR M M40 Lublin Nazaruk Serwis Team
290 ŁUSZCZAK KAMIL M M30 Lublin STAY INSANE
291 KONOPKA PIOTR M M40 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
292 WÓJCIK RADOSŁAW M M30 Lublin
293 LISTOPAD DAREK M M40 Lublin NovemBeer Running Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
AUGUSTYNIAK ADAM M M30 Lublin Stay Insane
BAŃCEROWSKA DOROTA K K40 Lublin Lublin Biega / Skrzydlate Celebrytki
BEREJOWSKA ANETA K K30 Jacków
BIAŁAS JACEK M M30 Lublin
BIEGAJ JACEK M M40 Lublin Biegam z ABS
BIESZCZ ROBERT M M40 TRZYDNIK DUŻY
BINIAŚ-PASTUSIAK ANNA K K40 Nasutów LSB
BISZCZAK DOMINIKA K K30 Lublin
BUKATCZUK DOROTA K K20 Siedlce
BUKOWSKA JOANNA K K40 Lublin
CZOSNEK TOMASZ M M30 Kraków
DĘBIŃSKI JACEK M M40 Lublin
DOMONIK BARTOSZ M M30 Lublin
DREWIENKOWSKA BEARA K K40 Lublin
FILIPOWICZ ZENEK M M50 Lublin LUBELSKI BIEGACZ.PL TEAM
GAJASZEK GRZEGORZ M M40 Lublin
GŁOWACKI LESZEK M M60 Lublin
GOJOWCZYK ŁUKASZ M M20 Lublin
GORGOL ANDRZEJ M M40 Bełżyce Bełżyce i Okolice Biegają
GRAJ ARKADIUSZ M M30 Świdnik
GRUCA KRZYSZTOF M M50 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K30 Lublin CITY TRAIL Team
HILLER JERZY M M60 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
IWANICKI ŁUKASZ M M30 Lublin L.W.BOGDANKA
JĘCEK JANUSZ M M30 Łódź
JURKOWSKI DARIUSZ M M30 Lublin Bychawa Runner's/Lublin biega
KAŁUŻNA ANNA K K60 Sosnowiec
KERN ARTUR M M30 Hrubieszów Stay Insane/Perfect Runner
KOZACZUK MARIA K K30 Lublin
KOZŁOWSKI MAREK M M40 Lublin GRAT z biegusiem.pl
KSIĄŻKIEWICZ JACEK M M30 Wągrowiec CITY TRAIL Team
MALINOWSKA JUSTYNA K K20 Lublin -
MAZUREK MILOSZ M M30 Lublin Biegam bo lubię
MAZURKIEWICZ JOLANTA K K30 Bychawa Najwieksza Armia Swiata/ Bychawa Runner's
MISZCZUK DOMINIKA K K20 Cyców
MITRUCZUK SŁAWOMIR M M40 Lublin sami swoi
NALEWAJKO IZABELA K K20 Lublin ISKRY
NOWAK MAGDALENA K K30 Lublin
OPOKA DAWID M M30 Lublin NovemBeer Running Team
ORYBKIEWICZ BARTŁOMIEJ M M30 Lublin NEPTUN LUBLIN
PASZKIEWICZ ALEKSANDRA K K40 Lublin
PATEJUK MARIUSZ M M20 lublin
PIOTROWICZ IWONA K K50 Lublin
PIWOWARSKI JAKUB M M20 Motycz
PRÓCHNIAK SŁAWOMIR M M30 Świdnik Biegający Świdnik
PSZCZOŁA IRENEUSZ M M30 Lublin Lublin Biega
RUDNIK ARTUR M M40 Garbów KWP
SOBIESZCZAŃSKA KATARZYNA K K30 Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
SOBSTYL JUSTYNA K K20 Dys
SZLASZYŃSKI PRZEMEK M M30 Gołdap GołdapTrail
ŚWIRGOŃ ADAM M M20 Lublin TrenerBiegania.pl
TAŁANDA EWELINA K K20 Radecznica AZS UP Lublin
TUROWSKI PAWEŁ M M30 Lubartów Niezrzeszony
WINIARCZYK ŁUKASZ M M30 Lublin Lublin Run
WÓJCIK JÓZEF M M40 Chełm CHEŁM BIEGA
WYSZYŃSKI-KARŁOSKI IGOR M M20 Lublin
ZIARNIECKA MAGDALENA K K30 BYCHAWA Bychawa Runner's
ZIELONKA JUSTYNA K K30 Bychawa Bychawa Runner's